تالار گفتمان مانشت
سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - m.kh93 - 08 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ ب.ظ

دارم رو پروژه ی درس هوش مصنوعیم کار میکنم.هنوز خیلییی کار داره خداکنه زودتر تموم شه..SadSadSadSad

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - n_amiry - 14 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ب.ظ

حسّ خوبی دارم که بهار داره از راه میرسه TongueBig Grin

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - melika12345 - 14 اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ ب.ظ

نگران اینده .....دپرس

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - targol - 14 اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۱۱ ب.ظ

چی بگم
یه کار مهمی رو باید نیم ساعت پیش انجام میدادم اما الان اصلا یادم نمیاد انجامش دادم یا نه
من چرا این مدلی شدم Huh

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - atenaa - 14 اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۳۲ ب.ظ

امروز حالم خیلی خوبه سرعت دانلودم رو ۷۰۰ خیلی خوبه فیلم دانلود میکنیییییییم :دی

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - samane .gh - 14 اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ب.ظ

همهء هستی من آیهء تاریکیست

که ترا در خود تکرار کنان

به سحرگاهان شکفتن ها و رستن های ابدی آه کشیدم ، آه

من در این آیه ترا

به درخت و آب و آتش پیوند زدم

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - aali361 - 14 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ ب.ظ

دلم گرفته

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - targol - 15 اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ب.ظ

خیلی می ترسم

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - faza - 19 اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۵۷ ب.ظ

کثیفم!

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - zahra_ce87 - 19 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ب.ظ

(۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۵۷ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  کثیفم!
Big Grin Big GrinWink

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - targol - 20 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ب.ظ

میشه آدم بره خرید و نصف پاساژای شهر رو بگرده و بد باشه؟ Smile

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - peroshatperoshat - 20 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ب.ظ

خیلی دلم گرفته استرس و ترس دارم
یه تجربه بد عاشقانه داشتم
تنها چیری که روحم رو از عذاب نجات میده نتیجه خوب کنکوره
خیلی شکننده شدم خیلی ................................................................................​....

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - zahra_ce87 - 21 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ ق.ظ

(۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ب.ظ)targol نوشته شده توسط:  میشه آدم بره خرید و نصف پاساژای شهر رو بگرده و بد باشه؟ Smile
میشه آدم بره خرید و نصف پاساژای شهر رو برای بار دوم بگرده و بد باشه؟ SmileTongue
منم خیلی بدپسندم ولی امسال بچه خوبی شدم مث سالهای قبلی پاساژگردی نرفتم...Cool

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - esi - 23 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ

بعد از سالها دارم یه پستی میزارم تو مانشت.
خدارو شکر، اوضام خوبه، دیگه دیدم عوض شده نسبت و درس و کنکور، دارم واسه خودم میخونم نه برای استادا و نمره، گرچه واقعا علاقه دارم دکترا بخونم اما اصرار زیادی ندارم !!! شاید از پیریه !!! شاید هم از خستگی !!! اما می ترسم از خونه خوندن زده بشم، هر چند که هر کی که واقعا بخواد بخونه، هیچ کی نمی تونه جلوشو بگیره، می ترسم کم بیارم. اما فعلا که اوضام خوبه و خدارو شکر. همین

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - azarakhsh1986 - 23 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ب.ظ

شرمندم خیلیییییییSad