تالار گفتمان مانشت
سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - نسخه‌ی قابل چاپ

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - crevice - 24 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۱۷ ب.ظ

واقعا تاسف میخورم جایی زندگی میکنم که اساتید برخی از این به اثتلاه دانشگاهها یکی از یکی نفهم تر هستند!(البته اکثریت)
اگه دست من بود برخی از این دانشگاهها رو با جاش به آتیش میکشیدم... حیف پول و وقتی که اینجاها به لجن کشید میشه!!
پ.ن: البته من اینجاها نبودم ولی به یه شکل غیر مستقیم در جریان یکی از مراکز سیار بزرگ همینجاها شدم...اعصابم بهم ریخت چه احمقایی نه تنها عضو هیئت علمی هستند بلکه دانشجوی ارشد هم میگیرن!!!!

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - zahra_ce87 - 25 اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۵۱ ب.ظ

یکی تو زندگیم سرک کشیده انقدر بدم میاد از این رفتارها، حس انزجار بدی تو دلم دارم...

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - blackhalo1989 - 26 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ق.ظ

خسته و اعصاب داغون

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - miss msv66 - 26 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۵۴ ق.ظ

فال این لاو

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - targol - 26 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ب.ظ

از خودم عصبانیم خیلی وقت تلف می کنم

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Sadi_gh - 26 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ ب.ظ

انرژیک هستم. من می توانم چون می خواهـــــــــــــــــــــــم . ختم کلام

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Menrva - 26 اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۵۰ ب.ظ

حالم بده داغونم خسته ام خیلی خسته ام دیگه توانی نمونده Sad دیگه مغزم نمیکشه روحم نمییکشه به تهش رسیدم
نمیتونم حالم رو توصبف کنم

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - انرژی مثبت - ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۱۸ ب.ظ

چرا من حس انجام کار علمی رو ندارم :| البته میدونم دم عیده ولی خب کارهای خونه تکونی انجام شده و کار دیگه ای فعلا نیست!

برای همه چارشنبه سوری سرشار از ارامش و شای ارزو می کنم و همین طور سالی که یکی از بهترین سالهای عمرشون بشه Smile

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - miss msv66 - 28 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹ ق.ظ

حس ادمای خنگگگگگگگگگگ امروز یکی از بهترین روزای سال رو (تولد دوستم)رو بابه ۳۴۸ روش سامورایی بهم گفت ولی منه خنگ متوجه نشدم Sad((( iq در حد امیب
امروز بهترین روزه ساله
شاد باشین Smile

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - explorer - 28 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۴۱ ب.ظ

(۲۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۴۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  به به ! کار علمی! یادمان آمد که باید سه تا ارائه بعد عید + سه تا مقاله + کلی تکلیف + پیدا کردن موضوع واسه پایان نامه انجام بدیم و در موازات این ها بریم دنبال کار !

اگه تا حالا مقاله ای نوشتید میشه قرار بدین تا ببینیم؟؟
اگه دوستان دیگه ای هم ، دارن لطف کنن بزارن ببینیم.

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - prianka - 01 فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۵۷ ق.ظ

میخوام امسالم متفاوت باشه............................................................................​.........................
میخوام پر از موفقیت، تغییر، امید و تلاش بیشتر و رسیدن به آرزوهام باشه.

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - mcse2010 - 01 فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۰۸ ب.ظ

عید است ولی بدون او غم داریم / عاشق شده ایم و عشق را کم داریم
ای کاش که این عید ظهورش برسد / اینگونه هزار عید با هم داریم
اللهم عجل لولیک الفرج
سال نو مبارک

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - seyed ehsn - 01 فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ

بردشمن و دوست اعتبارش پیداست/در سینه عاشقان مزارش پیداست
نوروز سر سفره زهرا هستیم/ سالی که نکوست از بهارش پیداست
فصل رویش همزمان شده با شهادت بانویی که نامش گل،نشانش آذین،یادش گلاب و غروبش گلگون است. ای مادر آب و آینه ، بهار دیگری را با یادتان آغاز کرده و از خداوند میخواهیم که بهار واقعی که فرزند و منتقمتان است رابرساند.
امیدوارم با استعانت از باری تعالی سال خوبی را برای خود رقم بزنید
سال نوتان فاطمی

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - خانه سبز - ۰۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۴:۵۴ ب.ظ

امروز عالیم بیسته بیسته Smile)

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - miss msv66 - 02 فروردین ۱۳۹۴ ۰۴:۰۳ ب.ظ

حسه خل ها رو دارم Smile