تالار گفتمان مانشت
سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - نسخه‌ی قابل چاپ

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - esi - 28 فروردین ۱۳۹۴ ۰۴:۵۵ ب.ظ

خدارو شکر
خیلی ها وضعشون از من بدتره که خدا خودش اونام رو کم کنه و هم به من.
انصافا راضیم و خداروشکر می کنم

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - kader - 29 فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۳۸ ب.ظ

نگران، دلخور ،منتظر

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - setarehfb - 29 فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ ب.ظ

امشب غم دیروز و پریروز و فلان سال و فلان حال و فلان مال که بر باد فنا رفت...نخور
به خدا حسرت دیروز عذاب است
مردم شهر به هوشید...؟
هر چه دارید و ندارید بپوشید و برقصید و بخندید که امشب سر هر کوچه خدا هست
روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست
نه یکبار و نه ده بار
که صد بار به ایمان و تواضع بنویسید خدا هست...خدا هست...

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - targol - 29 فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۵۹ ب.ظ

من دوست ندارم مامان هرجا میره از من حرف بزنه
اما دقیقا هر جا میره از من حرف میزنه
حس خوبی ندارم

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - setarehfb - 30 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ق.ظ

این روزا دیگه همه جا از ما صحبت میشه و همه منتظرن ببینن این همه درس خوندیم اخرش چه نتیجه ای میگیریم. اینا مشکلات همه ی ما هست. البته ما هم قبول داریم استانه تحملمون پایین اومده.ولی کار دیگران هم درست نیست که اینقد فوضولی میکنند.
quote='targol' pid='347794' dateline='1429381787']
من دوست ندارم مامان هرجا میره از من حرف بزنه
اما دقیقا هر جا میره از من حرف میزنه
حس خوبی ندارم
[/quote]

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - ۱۰:۳۰ - ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۲۹ ب.ظ

تخریب قدم به قدم تصورات ذهنیUndecided

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - targol - 31 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۲۰ ب.ظ

چند سال طول کشید، اتفاقات مختلفی واسم افتاد، با آدمای متفاوتی آشنا شدم ، همه و همه واسه اینکه باورهای ذهنی اشتباهم اصلاح بشه. باورای اشتباهی که یه وقتی با تمام وجودم ازشون دفاع میکردم و بقیه رو نادون فرض میکردم چون فکر میکردم مثل من روشنفکر نیستن.
خیلی خوشحالم که فهمیدم همه اینا لطف خدا بوده. خوشحالم که تو همه اون لحظات خدا هواسش بهم بوده، خوشحالم که گاهی ناراحت شدم، اشک ریختم،غرورم شکست، حالا فهمیدم همه اون اتفاقات یه معجزه بوده.
خدایا عاشقتم

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Atiyeh/ : ) - 31 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۲۳ ب.ظ

: |

سعی میکنم خوب باشم ..

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - zahra_ce87 - 31 فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۳۳ ب.ظ

چند روزه خوب نیستم ظاهرا لبخند میزنم اما انگار یه غمی باهام هست خدایا دلگیرم از تو و از بازی زمانه...
خدایا مانشت رو از مانگیر میایم اینجا دور همی ساعتی خوشیم ساعتی ناراحتی هامون از یاد میره.

بقول عطیه جان :
سعی میکنم خوب باشم ....

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - A V A - 31 فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۲۸ ب.ظ

(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۱۸ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  نمی دونم سرما خوردم یا حساسیته؟
حساسیته

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - A V A - 31 فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۴۶ ب.ظ

(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۳۰ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۲۸ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۱۸ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  نمی دونم سرما خوردم یا حساسیته؟
حساسیته
ها دکترم همی رو گفت ولی نمی دونم چرا باور نمی کنم Big Grin
شیراز است دیگر، پر از گل وگرده ی گل
البته اگر درست یادم مونده باشه که شیرازین

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - miss msv66 - 04 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۲ ب.ظ

دیشب واسم نخندید
امروز من دپرسم
حالو هوای اینروزای من فالو خنده های اونه
الکی مثلا من عاشقم Smile

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - crevice - 07 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۵ ب.ظ

یکی از افتضاح ترین روزهایی ک فکرشو نمیکردم واسه منم ممکنه اتفاق بیافته...
حاصل تلاش چند ماهم با حماقت یه احمق به تمام معنا سوخت...

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - setarehfb - 10 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۸ ق.ظ

استرس اعلام نتایج رو دارم. پس کی اعلام میشه!!!!!!

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - kora - 11 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۶ ب.ظ

مدتی سعی میکنم بی خیال زندگی بشم اما انگار ابر و ماه و خورشید و فلک و همسایه و فامیل و ... در جهت استرس زایی گام بر میدارن! انرژِی مثبت که به خودم میدم وسعی میکنم مثبت اندیش باشم زرت تخلیه میشه ! یکی میاد و حالی میگیره که نگو! من موندم این قانون جاذبه و خوش بینی و ... چرا رو من اثر نداره!؟