تالار گفتمان مانشت
سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - **sara** - 06 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷ ب.ظ

غمگینم... دلم گرفتهSad
به نظر همه چی آرومه ولی انگار واقعا اینطور نیستConfused

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - sorour 1993 - 07 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۹ ق.ظ

جواب آزمایشم منفی بود ولی دباره حالم بد شد رفتم بیمارستان دکتر گفت احتمال زیاد بارداری و باید دو هفته دیگه آزمایش بدی اون موقع اگه منفی بود درسته چه کنم ؟Sad

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - sepanta1990 - 07 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۴ ب.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۹ ق.ظ)sorour 1993 نوشته شده توسط:  جواب آزمایشم منفی بود ولی دباره حالم بد شد رفتم بیمارستان دکتر گفت احتمال زیاد بارداری و باید دو هفته دیگه آزمایش بدی اون موقع اگه منفی بود درسته چه کنم ؟Sad

سلام
مبارکه..ناراحتی نداره..بچه انقد با مزه س. من که عاشقشم Big Grin

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - پوونه - ۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۲ ب.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۴ ب.ظ)sepanta1990 نوشته شده توسط:  سلام
مبارکه..ناراحتی نداره..بچه انقد با مزه س. من که عاشقشم Big Grin
(۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  آخی عزیزم نی نیSmileخب حتما دعوت شده دیگهSmile ناراحتی نداره کهSmile

فکر کنم جواب منفی یعنی اینکه باردار نیستن و ناراحتی ایشون از اینه

آفاق؟
راستی از شماره ها چه خبر ؟ Big Grin
شماره منو هم یادت نره تا من با کله نرفتم ارسBig Grin Big Grin Big Grin
آفاق به وستا دیروز گفتم پیشنهاد تو اینه بریم جایی که کوسه ما رو بخوره . و بهش گفتم که فکر میکنیم خلیج فارس جای خوبیه Big Grin
ولی وستا یه چی گفت عقل ناقصم قبولش کرد. گفت ارس خوبه
نظر مـثبـتت چیه؟ Big Grin

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - پوونه - ۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷ ب.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  خاک بر سر داعشBig GrinBig Grin هنوز تو نوبتم Smile
من ارس احساس غریبی میکنمSmileما شهرمون یه ابشار داریم زیاد توریست داره و خیلیا داخل رودخونه اش غرق شدن Smileمن میرم اونجا که تو نوبت نباشم:دی
ای بابا. این همه وقت تو نوبتی هنوز؟ ایضا خاک بر سر القاعده و بوکوحرام و قلوه سنگ و تخته سنگ بر سر ابوبکر بغدادی! Big Grin
احساس غریبی چرا عزیزم؟ ما هستیم خب. تو هرجایی بری مجبوری تو نوبت باشی. خب جلفا هم آبشار داره اونم چه آبشاری. یه کلیسای چند صد ساله هم داره و کلی توریست هم اینورا میان ولی نه غرق میشن نه از رو صخره ها پرت میشن پایین ضربه مغزی بشن. البته همچین بدم نیستاا که زنده میمونن و تعداد صف ها کم میشه خبBig Grin

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - setarehfb - 07 خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۴۶ ب.ظ

فردا امتحان کنکور ازاد دارم. چرا این همه خوندم ولی نمیرسم؟؟!!!!

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - **sara** - 14 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۴ ب.ظ

احساس ضعف می کنم...
برای بودن و زندگی توی این دنیا ساخته نشدم...
من قوی نیستم.

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Raha_H - 15 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۸ ق.ظ

(۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۴ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  احساس ضعف می کنم...
برای بودن و زندگی توی این دنیا ساخته نشدم...
من قوی نیستم.

هر چقدرم ک ضعیف باشی
گاهی اوقات میتونی تکیه گاه باشی

عجیب است که پس از گذشت یک دقیقه به پزشکی اعتماد می کنیم؛
بعد از گذشت چند ساعت به کلاهبرداری !
بعد از چند روز به دوستی
بعد از چند ماه به همکاری
بعد از چند سال به همسایه ای ...
اما بعد از یک عمر به خدا اعتماد نمی کنیم !
دیگر وقت آن رسیده که اعتمادی فراتر آنچه می بایست را به او ببخشیم.
او که یگانه است و شایسته ...

هیچ کدوم از ما به این دنیا نیومدیم تا در کمال آرامش و بدون هیچ سختی زندگی کنیم .
تو واسه ی این دنیا ساخته شدی و خدایی هست ک همیشه پشت و پناهته فقط کافیه باورش کنی فک نکنی این حرفا رو همینجوری میگم یا من اصلا تو زندگی سختی نکشیدم و اینا رو دارم از روی خوشی میگم
ولی قبول کنیم که ما آدما همیشه نداشته هامونو میبینیم

آتشی نمى سوزاند " ابراهیم " را ،

و دریایى غرق نمی کند " موسى " را ؛

مادری ،کودک دلبندش را به دست موجهاى خروشان "نیل" می سپارد ،

تا برسد به خانه ی فرعونِ تشنه به خونَش ؛

دیگری را برادرانش به چاه مى اندازند ،

سر از خانه ی عزیز مصر درمی آورد !

مکر زلیخا زندانیش می کند ،

اما عاقبت بر تخت ملک می نشیند...

از این "قِصَص" قرآنى هنوز هم نیاموختی؟!

که اگر همه ی عالم قصد ضرر رساندن به تو را داشته باشند ،

و خدا نخواهد ؛

نمی توانند ...

او که یگانه تکیه گاه من و توست !Heart

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - **sara** - 15 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ ق.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۸ ق.ظ)Raha_H نوشته شده توسط:  هر چقدرم ک ضعیف باشی
گاهی اوقات میتونی تکیه گاه باشی

عجیب است که پس از گذشت یک دقیقه به پزشکی اعتماد می کنیم؛
بعد از گذشت چند ساعت به کلاهبرداری !
بعد از چند روز به دوستی
بعد از چند ماه به همکاری
بعد از چند سال به همسایه ای ...
اما بعد از یک عمر به خدا اعتماد نمی کنیم !
دیگر وقت آن رسیده که اعتمادی فراتر آنچه می بایست را به او ببخشیم.
او که یگانه است و شایسته ...

هیچ کدوم از ما به این دنیا نیومدیم تا در کمال آرامش و بدون هیچ سختی زندگی کنیم .
تو واسه ی این دنیا ساخته شدی و خدایی هست ک همیشه پشت و پناهته فقط کافیه باورش کنی فک نکنی این حرفا رو همینجوری میگم یا من اصلا تو زندگی سختی نکشیدم و اینا رو دارم از روی خوشی میگم
ولی قبول کنیم که ما آدما همیشه نداشته هامونو میبینیم
ممنونم رها جانHeart
همیشه سعی می کنم داشته هام رو ببینم و به خاطر هر دوی داشته ها و نداشته هام خدا رو شکرگذار باشمBlush
ممنونم برای یادآوریتHeart
ممنون برای توجه و محبتتHeartHeartHeart

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - targol - 17 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۸ ق.ظ

دارم لذت میبرم از یاد گرفتن

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - sorour 1993 - 20 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۱۳ ق.ظ

سلام امتحان قبلیمو خوب دادم الان دارم فرهنگ و تمدن میخونم
کتابش تغییر کرده نمونه سوال ازش ندارم. نمیدونم چه جور سوال میدن این ترم پیام نور

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - sa_ra - 20 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۲ ب.ظ

اصلاً حالم خوب نیست.
چند روزه دیگه امتحان شبیه سازی دارم، درس سختیه Sad
هر چی میخونم انگار ن انگار!
میترسم مجبور بشم ترم دیگه این درس رو بگیرم...Sad

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - fatemesoleimani - 20 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۳۳ ب.ظ

کولرشرکت خراب شده از گرما داریم می پزیم و اکنون وارد بخشی از کدنویسی شدم که نگاه می کنم به عالم هپروت می رم

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - targol - 22 خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۴۵ ب.ظ

خیلی خسته ام
حتی اگر یک ثانیه از وقتم رو تلف نکنم بازم نمیرسم سر وقت تمومش کنم

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - A.M2015 - 22 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۷ ب.ظ

چرا انقد ریاضی مهندسی سختهههه :'( فردا امتحان دارم خیلی کند پیش میرم تو فوریهههه :|