تالار گفتمان مانشت
سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - kora - 28 تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۷ ب.ظ

حال ادمی دارم که چند شب کابوس تو خواب میبینه!کابوس آدمها و کسایی که اذیتش کردن و تو خواب دوباره میان سراغش! کاشکی کابوس اژدها و هیولا میدیدم! والا من نمیدونم اینا که تو بیداری اذیت میکنن چرا تو خواب دست از سر ادم بر نمیدارن!!!! Angryتوصیم اینه اگه کسی اذیتتون کرد نهایت تلاشتون بکنید جوابش بدید! این طوری موضوع پیچیده نمیشه که تو خوابم بیاد سراغتون!Big Grin

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - targol - 28 تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۰۱ ب.ظ

خیلی بد شدم، خبیث، بدجنس، لج درآر، بداخلاق

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - ×Bug× - ۲۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ ق.ظ

خیلی دلگیرم،خیلی... همشون برند به درک Smile خودمو عشقه Smile)) ، با قدرت و همت هدفم را دنبال میکنم و موفق میشم،میدونم Smile

پ.ن : کلا قاطی پاطی است ولی یه دنیا حرف داره Wink

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - konkoor - 29 تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۵۸ ق.ظ

(۲۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۶ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  
(20 تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۲۳ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  فکر کنم کنکور کاردانی به کارشناسی دارن ایشون مرداد ماه
ااا نمیدونستم...
خب پس پاشوو پاشووو بیشتر تلاش کن توکل بخدا قبولییییییی اصلا ما منتظرر شیرینی ایم....
تاپیک منحرف نشه، مدیرش افاق هست نانچیکو هم داره؛-)

سلام اره کنکور کاردانی به کارشناسی دارم مرداد ماه

امان از این استرس آدمو فلج میکنه به همه چی حساس شدم تحمل هیچ مشکلی رو ندارم همشون این موقع برام زوم شدن وبیشتر میبینمشون رود اعصابم خورد میشه بهم ریختم از طرفیم عروسی خواهرمه پارچه خریدم دادم خیاط قرار بود تا عید فطر تموم کنه تازه دیدم کم میگیره جو گیر شدم نصف پول رو دادم حرص میکشم از اینکه زود اعتماد کردم با دخترخیاط تو کتابخونه اشنا شدم یه ماه بود میشناختمش فوری اعتماد کردم و...پارچه و پول الان نه دختر به اس جواب میده نه زنگ asabani

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - esi - 29 تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۲۰ ب.ظ

نمی دونم چرا اما دلتنگ !!!

میگذره، ملالی نیست، انقدرها هستن که غم ما پیششون شادی پر سروریه

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - yagmur0022 - 31 تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۶ ق.ظ

خداشکرت که احساس قدرت میکنم....برخلاف فکری که قبلا داشتم الان قوی هستم به خودم افتخار میکنم خدایا شکرت

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - kader - 01 مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۷ ب.ظ

یه روز استراحت کامل بعد از برنامه تیر ماه و آماده شدن برای برنامه مرداد
چقدر لذت داره خواب تا ساعت ۱۱ صبح

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - ziba_090 - 01 مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۷ ب.ظ

وای نمیدونم این چند وقته چم شده اصلا حوصله هیچی رو ندارم، حتی پایان نامم که فقط چند هفته دیگه باید تحویلش بدم هیچکاری واسش نکردم!
نکنه افسردگی گرفتم!?
Confused

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - ziba_090 - 01 مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۷ ب.ظ

وای نمیدونم این چند وقته چم شده اصلا حوصله هیچی رو ندارم، حتی پایان نامم که فقط چند هفته دیگه باید تحویلش بدم هیچکاری واسش نکردم!
نکنه افسردگی گرفتم!?
Confused

نکنه افسردگی گرفتم!?
Confused

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - targol - 01 مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۱۱ ب.ظ

خوب نیستم. احساس پشیمونی عمیقی دارم. خدایا تو از غیب خبر داری, اگر کاری که کردم درست بوده بهم آرامش بده

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - خانه سبز - ۰۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۰ ب.ظ

(۰۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۷ ب.ظ)ziba_090 نوشته شده توسط:  وای نمیدونم این چند وقته چم شده اصلا حوصله هیچی رو ندارم، حتی پایان نامم که فقط چند هفته دیگه باید تحویلش بدم هیچکاری واسش نکردم!
نکنه افسردگی گرفتم!?
Confused
افسردگی که عادیه خودکشی ناخواسته نکنی!

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - IT.girll - 02 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ ق.ظ

خوب خوب... روزی چهار درس٬ درسی دو ساعت! Big Grin

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - ziba_090 - 02 مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۱۰ ب.ظ

(۰۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۰ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  
(01 مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۷ ب.ظ)ziba_090 نوشته شده توسط:  وای نمیدونم این چند وقته چم شده اصلا حوصله هیچی رو ندارم، حتی پایان نامم که فقط چند هفته دیگه باید تحویلش بدم هیچکاری واسش نکردم!
نکنه افسردگی گرفتم!?
Confused
افسردگی که عادیه خودکشی ناخواسته نکنی!
یعنی ممکنه تا این حد خطرناک بشم?
Big Grin

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - targol - 06 مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۱ ق.ظ

خیلی خیلی خسته ام. کلافه و بی حوصله بودنم بهش اضافه شد . آخه الان وقتش بود؟ حالا که حتی فرصتی واسه رفرش شدن ندارم
دلم خوش بود که این چند وقت گذشته باعث شده یه تغییرات مثبتی تو وجودم رخ بده اما الان میبینم اشتباه فکر میکردم.بعضی ویژگی ها تغییر ناپذیرن