تالار گفتمان مانشت
سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - نسخه‌ی قابل چاپ

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - پوونه - ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۲۸ ب.ظ

رو به غش : ))))
با دیدن قیافه متعجب بقیه خندم گرفته : ))))))

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - targol - 26 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۶ ب.ظ

دلم گرفته
وقتی میبینم یه عده با پارتی میرن سرکار ، جایی که لایقش نیست و از اونجا واسه بقیه تعیین تکلیف میکنن حالم بد میشه.
طرف خودش با پارتی رفته سر کار، حالا یکی پیدا شده که پارتیش از پارتی اون نفوذ بیشتری داشته و جای بهتری واسش کار جور کرده. حالا میگه اینایی که با پارتی رفتن سر کار حقوقی که میگیرن، حرومه. آخ که چقدر دلم میخواست بهش بگم تو خودتم یکی مثل اونی. دیگ به دیگ میگه روت سیاه

دیگه از گشتن تو خیابون دلم وا نمیشه. انگار اکثر مردم گرفتارن . چهره ی اکثر مردم غمزده است.

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - konkoor - 27 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۴۴ ب.ظ

سلام امروز حالم خیلی خوبه

عالی

حس آرامش دارم

ماشالله چشم نزنیدا

خدایا شکرت بخاطر امروز

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - kora - 28 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۲۷ ب.ظ

خوب خوبم . امروز و دیروز کلی درس های مهم از اتفاقات دوروبرم گرفتمSmile خدایا شکرتSmile

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - sa_ra - 29 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۶ ق.ظ

خیلی دلم گرفته ):
نمیدونم باید ازش متنفر باشم یا ... !

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - ziba_090 - 29 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۱۸ ق.ظ

نمی بخشمش منو به خودش وابسته کردو بعدشم منو بی خیال شد!
اگه منم ببخشم گمان نمیکنم خدا بگذرهSad
+ بد حالم گرفتَس، خدایا یه تغییر اساسی میخوام تو زندگیمHeart

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - fatemesoleimani - 30 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۵۳ ب.ظ

خدا را شکر حالم خوبه دوست خوبی دارم مثل همه خیلی دوست داره مامان بشه ایشالله امسال به لطف خدا مامان بشه

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Innocence - 30 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۹ ب.ظ

عالییییییی
Thanks G[HEAVY BLACK HEART]D

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - RASPINA - 30 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۱۸ ب.ظ

خسته خسته..........

کاش این پروژه تموم میشد

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - A V A - 30 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۹ ب.ظ

(۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۱۸ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  خسته خسته..........
خسته امااااا با لب خند Smile

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - fatemesoleimani - 04 مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۷ ب.ظ

عالی ام سرشار از انرژی ام

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - abolfazl pepco - 04 مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۸ ب.ظ

مثلا<<حالم این روزا بدتر از همه است..

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - targol - 04 مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۱۶ ب.ظ

خیلی زودرنج

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - kora - 06 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ ق.ظ

منتظر......

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - samaneh@90 - 06 مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۰۳ ب.ظ

والا چند وقته مثل هوای بهار شدم گاهی آفتابیم(این شکلیBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin) گاه نیمه ابری (این شکلیShyShy:shySmile گاه بارانی( این شکلیDodgyDodgyDodgy) و در آخر رگبار(این شکلیSadSadSadSadSadHuhHuhAngryAngryAngryConfusedConfusedConfused)
الان هم این شکلی امBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin صبح این شکلی بودمUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided خداوندا شب را بخیر فرما