تالار گفتمان مانشت
سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - نسخه‌ی قابل چاپ

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - kati - 15 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ب.ظ

همین که کمبود خوابم جبران شده کلی خوشحالم Smile

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - shima_24 - 15 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۱ ب.ظ

خوش بحالت که کمبود خوابت جبران شده

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - virtual girl - 15 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ب.ظ

(۱۵ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  همین که کمبود خوابم جبران شده کلی خوشحالم Smile

خدا بده برکت چن ساعت کمبود خواب داشتی مگه کتی ؟ با اون آباتارت خخخخخ Smile

گوگل پلاسم رو دی اکتیو کردم مثلن درس بخونم چقدر هم میخونم واقعن ! ... دلم باسه دوستام خیلی تنگ شده ... چقدر با مرام و باشخصیت بودن... هییی ...

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - kati - 15 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ب.ظ

(۱۵ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  خدا بده برکت چن ساعت کمبود خواب داشتی مگه کتی ؟ با اون آباتارت خخخخخ Smile

فکر کنم دیگه حدود یه ۴۸ ساعتی شده بود Big Grin

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Eternal - 15 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ب.ظ

نمیدونم چرا از اربعین به بعد خوشحالم ، فکر کنم تو اربعین یه اتفاقایی برام افتاده نمیدونم Big Grin

همش الکی الکی خوشحالم ، بدون دلیل Smile میگم نکنه اثرات جنونه ؟؟؟؟ هاهاها
آخه من از اینجور سوابق نداشتم . Smile

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - sun-shine - 16 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ب.ظ

در حال دیدن برف همراه با یه آهنگ ملایم
حس خوبیه اگه استرس پروژه نبود که محشر می شد

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - white bird - 22 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۳۶ ق.ظ

خیلی بد Sad(((
وقتی مجبور باشی با یه ادم بد دهن که هیچی نمیفهمه تو یه اتاق سر کنی Sad((

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Breeze - 22 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۴۸ ق.ظ

(۲۲ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۳۶ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  مجبور باشی با یه ادم بد دهن که هیچی نمیفهمه تو یه اتاق سر کنی Sad((
دقیقااااااااااااا .. کاملا درک میکنم ... هربار دیدنش فقط حرص خوردن محضه!

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - h4cker - 22 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۵۵ ب.ظ

سلام
امروز ، یعنی از دیشب حالم خوب نیست !!!
کلا حالم همیشه خوبه و به ندرت حالم بد میشه ! ولی وقتی حالم بد باشه یه چند روزی با خودم درگیرم !
الان دوست دارم بشم کیسه بکس ، دوست دارم کتک بخورم ، دوست دارم یکی بیاد منو بزنه ، له و لورده کنه !
از خودم بدم میاد ، دوست دارم گریه کنم !! مثل یه بچه بشینم زار زار گریه کنم به حال خودم.....
فقط به این ایه امید دارم : یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ
یا علی

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - crevice - 23 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ق.ظ

روزها از پس روزها می گذرد، زودتر از آنچه که فکرش را می کنیم! خورشید بالا می آید و ماه تا آنجا که توان همت دارد و بتواند، سریعتر خورشید را پایین می کشد و گرد تاریکی و سکوت بر روزگار پاشیده می شود. اما چه خوب است این سکوت؛ مرا به درون خود می برد. گاهی سکوت و مرگ روشنایی، نوید طلوعی زیباست. باشد که از سکوتمان نهایت استفاده را بکنیم و عریانی نواقصمان را بپوشانیم تا با چهره کریهش، به همراه درخشش نوید امید بعدی؛ اندام نمایی نکند!
امضاء: خودم!

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - white bird - 24 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ق.ظ

(۲۳ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  روزها از پس روزها می گذرد، زودتر از آنچه که فکرش را می کنیم! خورشید بالا می آید و ماه تا آنجا که توان همت دارد و بتواند، سریعتر خورشید را پایین می کشد و گرد تاریکی و سکوت بر روزگار پاشیده می شود. اما چه خوب است این سکوت؛ مرا به درون خود می برد. گاهی سکوت و مرگ روشنایی، نوید طلوعی زیباست. باشد که از سکوتمان نهایت استفاده را بکنیم و عریانی نواقصمان را بپوشانیم تا با چهره کریهش، به همراه درخشش نوید امید بعدی؛ اندام نمایی نکند!
امضاء: خودم!

خیلی زیبا
واقعا لایککککککککککک

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - mil@d - 24 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ب.ظ

خدای خوبی داریم . . . آنقدر خوب که با هر مقدار بار سنگین گناه ، اگر پشیمان شویم و توبه کنیم باز هم مهربانانه ما را می بخشد . . . و آنقدر بخشنده است که باز فرصت جبران را در اختیارمان می گذارد . . . آری خدای خوبی داریم . . . خدایی که مشتاقانه ما را می نگرد ، با چنین خدای بخشنده و مهربانی ؛ ناامیدی از درگاهش معنایی ندارد . .

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

در دنیا فقط یک نفر وجود دارد که باید همیشه سعی کنید از او بهتر باشید
و آن کسی نیست جز گذشته ی خودتان .Smile

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - good-wishes - 24 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ

(۲۴ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  حال یه نفر که گوشی اش را سرقت کرده اند !Smile

آخ آخ آخ ! منم وقتی کیف پولم (که شامل کلیه کارتهای ملی ، عابر و اعتباری و سیم کارت و مبلغی هم پول و عکس های عزیزانم و مواردی از خاطراتم بود. خود کیف هم هدیه تولد ۲۰ سالگیم بود از هم اتاقی های خوابگاهم Sad هــــــع ) رو از جیب کیف لپتاپم به طرز تحیر آوری در اتوبوس خط ۲۰ یا ۲۵ در مشهد زدن همین حال رو داشتم .

الان که فکر میکنم حال من اون موقع بدتر بود. چون الان شما شکلک اینطوری -> Smile گذاشتید اما من اون موقع عملا درمانده شده بودم یه چیزی بدتر از -> UndecidedSadDodgyConfusedHuhAngrySleepyExclamationAngelIdea

بدترش این بود جرأت نداشتم به خونواده ام بگم . یادمه بی پول شده بودم اساسی چون کارتهام هم رفته بود دیگه ، به بابام گفتم کارتم سوخته به حساب دوستم پول واریز کنه برام تا کارت عابر بانک خودم دوباره صادر بشه Cool البته بعد از سالها یعنی حدوا ۳-۴ سال بعد بهشون گفتم که اون زمان چنین اتفاقی برام افتاده بوده .

بعد یه مدتی اینقدر به شماره اون سیم کارتم که تو کیف بود زنگ زدم که بالاخره یه نفر گوشی رو برداشت !!! اینقدر هول شده بودم که نگو اما هرچی براش توضیح دادم این خط من رو در فلان جا سرقت کردند و احیانا بتونه کمک کنه و بگه که از کی گرفته این خط رو تا سرنخی بشه مدارکم رو پیدا کنم (به قول خودم یه طوری گفتم که بهش برنخوره فکر کنه دارم میگم تو دزدی) اما قبول نکرد و گفت اشتباه گرفتید و این خط خط سرقت شده من نیست . در حالی که شماره خودم بود مطمئن بودم . بعدش هم هرچی دیگه زنگ زدم خاموش بود Undecided

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Maple - 24 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ

فقط میدونم از ۳:۳۰ صبح بیدارم...

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Breeze - 24 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۲۰ ب.ظ

باز من عکسها و خبر کشتن اون پلنگ بی زبون رو خوندم ، حالم گرفته شد Sad
من نمیدونم اونایی که این بلاها رو سر این حیوونی آوردن ، واقعا اون دنیا می خوان چی جواب خدا رو بدن ؟
مگه اون موجود ( هر چند وحشی) حق نداشت زندگی کنه؟
خیلی ناراحتم خیلی Sad

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.