تالار گفتمان مانشت
درخواست جزوه ی استاد رهنمون - نسخه‌ی قابل چاپ

درخواست جزوه ی استاد رهنمون - mey_sam - 15 آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۸ ب.ظ

سلام
کسی یه جزوه ی خوب از هوش نداره؟
اگر هم استاد رهنمون خوبه جزوشو بی زحمت بدید.
با تشکر

RE: درخواست جزوه ی استاد رهنمون - mohammad.ardeshiri - 21 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ق.ظ

استاد رهنمون جزوه نداشت یه کتاب بود نوشته بودن شایدم جزوه بود برای موسسه پرسپولیس

RE: درخواست جزوه ی استاد رهنمون - mey_sam - 23 آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ق.ظ

(۲۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  استاد رهنمون جزوه نداشت یه کتاب بود نوشته بودن شایدم جزوه بود برای موسسه پرسپولیس

ببخشید شما کتابش یا آدرسی که بتونم کتابو گیر بیارم ندارید؟

RE: درخواست جزوه ی استاد رهنمون - mohammad.ardeshiri - 24 آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۲۴ ب.ظ

من دست دوستم پارسال دیدم ولی اون موقعه یادمه میگفت قدیمیه نمیدونم جدید داره یا نه ولی یادمه روش نوشته بود پرسپولیس فیلمش هست فیلمش گیر میاد

RE: درخواست جزوه ی استاد رهنمون - mohammad.ardeshiri - 24 آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۷ ب.ظ

من دست دوستم پارسال دیدم ولی اون موقعه یادمه میگفت قدیمیه نمیدونم جدید داره یا نه ولی یادمه روش نوشته بود پرسپولیس فیلمش هست فیلمش گیر میاد

RE: درخواست جزوه ی استاد رهنمون - mey_sam - 29 آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ب.ظ

(۲۴ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۷ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  من دست دوستم پارسال دیدم ولی اون موقعه یادمه میگفت قدیمیه نمیدونم جدید داره یا نه ولی یادمه روش نوشته بود پرسپولیس فیلمش هست فیلمش گیر میاد

ببخشید از کجا می تونم گیر بیارمش؟

RE: درخواست جزوه ی استاد رهنمون - mohammad.ardeshiri - 02 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ق.ظ

(۲۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ب.ظ)meysam4143 نوشته شده توسط:  
(24 آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۷ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  من دست دوستم پارسال دیدم ولی اون موقعه یادمه میگفت قدیمیه نمیدونم جدید داره یا نه ولی یادمه روش نوشته بود پرسپولیس فیلمش هست فیلمش گیر میاد

ببخشید از کجا می تونم گیر بیارمش؟

نمیدونم ولی ترجمه کتاب راسل ش فک کنم تو بازار باشه شایدم جلدش تموم شده باشه راستی چاپ قدیم پارسه رو هم فک کنم ایشون نوشتن چاپ قبل ۹۲ البته فکر کنم