تالار گفتمان مانشت
استاد خوب برای مهندس شبکه مایکروسافت - نسخه‌ی قابل چاپ

استاد خوب برای مهندس شبکه مایکروسافت - arshad91 - 22 آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ ق.ظ

سلام دوستان امیدوارم خوب باشید

دوستان از اونجا که تو هر موسسه استاد خوب و بد هست..

لطفا اگرmcitpبا استادی گذروندید که راضی بودید و تونستید وارد بازار کار شبکه بشید معرفی کنید

ممنون از توجه اتونBig GrinHeart

استاد خوب برای مهندس شبکه مایکروسافت - explorer - 22 آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ ب.ظ

سلام.
استاد هیچ موقع نمیتونه کاری کنه که تو بتونی MCITP بگیری اون فقط نقش استارتر داره
به نظر من اصلا پولتو تو آموزشگاها حروم نکن به جاش یه اینترنت پر سرعت و نا محدود و یه سیستم خوب بگیر و خودت بشین همه سیلابس ها رو کار کن هر جا هم به مشکل خوردی استاد گوگل هست.

RE: استاد خوب برای مهندس شبکه مایکروسافت - hoomanab - 22 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۱ ب.ظ

سلام کلاس رفتن میتونه فقط یه پیش زمینه باشه. ۹۰ درصد فوت وفن ها باکار کردن خودت به دست میاد. استاد زیاد مهم نیست فقط یه جا برو که بتونی امتحان بین المللیشو قبول شی

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

RE: استاد خوب برای مهندس شبکه مایکروسافت - behnaz110 - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۱۹ ب.ظ

(۲۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۰۷ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  اگه تهران هستید من از مدرس دوره ای که میرم خیلی راضی هستم، البته هنوز دوره ام تموم نشده ولی تونستم کارآموزی خوبی پیدا کنم. اگه خواستید بهم پ.خ بدید.

سلام دوست عزیز. اگه میشه لطف بفرمایید به بنده هم اطلاعاتی در زمینه دوره ای که می گذرانید و استادتون بدید و بفرمایید چه جوری میشه با ایشون تماس گرفت؟ هزینه کلاسشون چقدره و کجا و کدام موسسه احیانا تدریس می کنن. ممنون از لطف شما.

استاد خوب برای مهندس شبکه مایکروسافت - arshad91 - 28 آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۲۵ ب.ظ

درسته کلاس ده درصده اما نمیتونید بگید هر چقدرم استاد بد باشه عیبی نداره ادم میتونه خودش بخونه بالاخره یه راهنمایی هست

من خودم این تجربه را داشتم

مچکرم از توجهتون نظذتون راجع استاد تیمار چی هست؟

استاد خوب برای مهندس شبکه مایکروسافت - bahar1987 - 02 آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۱ ب.ظ

دوستانی که مدرک مایکروسافت دارن، لطفا در زمینه ی بهترین استاد تدریس MCSE راهنمایی کنن منو ؛ متشکرم

RE: استاد خوب برای مهندس شبکه مایکروسافت - alirezayi - 04 مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۱۵ ب.ظ

(۰۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۱ ب.ظ)bahar1987 نوشته شده توسط:  دوستانی که مدرک مایکروسافت دارن، لطفا در زمینه ی بهترین استاد تدریس MCSE راهنمایی کنن منو ؛ متشکرم

با سلام
به نظر من همه اساتید ممکن هست دانش داشته باشند اما دلسوز بودن و مسلط بودن یک ویژگی خیلی مهمه. من در موسسه کهکشان نور دوره های شبکه mcsa و ccna رو گذروندم با استاد محمد صمیمی . خیلی خوب بود و من واقعا راضی بودم و تازه فهمیدم شبکه یعنی چی . خیلی خوب و با حوصله با دانشجو کار میکنه و همه چیز به صورت سناریو و کاربردی پیش میره . هم از پولی که دادم راضیم هم از موسسه کهکشان و هم از استاد محمد صمیمی. می تونین یه سر به صفحه اینستاگرامشون بزنید . msamimii

استاد خوب برای مهندس شبکه مایکروسافت - plusdeck - 04 مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۴۰ ب.ظ

کهکشان یه زمانی خیلی قوی بود در زمینه دوره های مایکروسافت. منتها به نظر من برای این دوره ها که خیلی وابستگی به تجهیزات و لابراتوار ندارید، مدرس اهمیت بسیار بیشتری داره تا آموزشگاهی که انتخاب می کنید.
شک ندارم که آقای آرش صلحجویی یکی از بهترین و با سابقه ترین مدرسین این دوره ها هستن، البته اگر الان ایران باشن و همچنان تدریس داشته باشن.
کهکشان در زمینه امنیت هم خیلی خوبه و نشستن در کلاس های آقای دکتر عباس نژاد که بنیانگذار این موسسه هستن رو به همه توصیه می کنم.
غیر از کهکشان، آموزشگاه های دیگه هم مدرسین خوبی دارن، مثل سایبرتک که زمانی آقای دکتر بهروزیان اونجا تدریس می کرد که یک متخصص مورد شناخت و تایید خود مایکروسافت هم هستن.

RE: استاد خوب برای مهندس شبکه مایکروسافت - shima.beh - 19 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۴۲ ب.ظ

(۰۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۱۵ ب.ظ)alirezayi نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۱ ب.ظ)bahar1987 نوشته شده توسط:  دوستانی که مدرک مایکروسافت دارن، لطفا در زمینه ی بهترین استاد تدریس MCSE راهنمایی کنن منو ؛ متشکرم

با سلام
به نظر من همه اساتید ممکن هست دانش داشته باشند اما دلسوز بودن و مسلط بودن یک ویژگی خیلی مهمه. من در موسسه کهکشان نور دوره های شبکه mcsa و ccna رو گذروندم با استاد محمد صمیمی . خیلی خوب بود و من واقعا راضی بودم و تازه فهمیدم شبکه یعنی چی . خیلی خوب و با حوصله با دانشجو کار میکنه و همه چیز به صورت سناریو و کاربردی پیش میره . هم از پولی که دادم راضیم هم از موسسه کهکشان و هم از استاد محمد صمیمی. می تونین یه سر به صفحه اینستاگرامشون بزنید . msamimiiاگر میخواهید شبکه را به صورت حرفه ای یاد بگیرید من به شما استاد محمد صمیمی رو پیشنهاد میدم من دوره های ماکروسافت و سیسکو را در آموزشگاه کهکشان نور پیش ایشان آموختم و بسیار راضی بودم .