تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - remove - 08 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۰۲ ب.ظ

امشب یا خودمو میکشم یا این نظریه رو !
قتل نفس که حرومه ==>> مجبورم نظریه رو بکشم

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - saeidkhan - 08 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ ب.ظ

(۰۸ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۴۱ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  کاش تو این یه ماه یه انتخاباتی ، تظاهراتی ، چیزی بود
من چرکنویسهام که از تبلیغات شورای شهر و رییس جمهوری جمع کرده بودم تموم شد
الان که کشیدموشون ۷ کیلو شده

برادر یحتمل تو چرک نویسات از عکس دکتر روحانی که استفاده نکردی؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - fulgent - 08 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ ب.ظ

(۰۸ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ)bahar1369 نوشته شده توسط:  و ۱ نکته دیگه: من پی دی اف سوالای سنجش رو ندارم بذارم توی تالار، اگه پیشنهادی دارین واسه آپلودش(غیر از عکس گرفتن) ، بگین، سوالارو با جوابای تشریحی میذارم براتون.

خب عزیزم اسکن کن سوالات رو.... مرسی

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - H3NGAM3H - 08 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ب.ظ

(۰۸ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۴۸ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  یکی از سخت ترین کارا دوره کردن شبکه است. مگه تموم میشه!!! Angry

شدیدا موافقم
فک میکردم بشه یه روزه مرورش کرد اما نشد !
الان فصل آخرشم
هرچند بعید میتونم اصلا بتونم تست حل کنم : ))
دوستان این دور دور که میکنید اصلا یعنی مهم نیستا ! دوره هم قانون خودشو داره . اگه بازه های زمانی دوره تون صحیح باشه تثبیت میشه وگرنه فرضا منی که دوماه پیش دور اول رو خوندم الان دور دومم مث همون دور اوله ! مطالب به تازگی روز اول :دی اینم بساط ما :دی

عشق است فقط تست و تست زنی

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - elynn66 - 08 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۰۷ ب.ظ

بچه ها به نظرتون اشتباهه پایگاه رو حذف کنم؟ هرچی تست میزنم اشتباهه:دی

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 08 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ ب.ظ

(۰۸ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  
(08 دى ۱۳۹۲ ۰۷:۴۱ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  کاش تو این یه ماه یه انتخاباتی ، تظاهراتی ، چیزی بود
من چرکنویسهام که از تبلیغات شورای شهر و رییس جمهوری جمع کرده بودم تموم شد
الان که کشیدموشون ۷ کیلو شده
برادر یحتمل تو چرک نویسات از عکس دکتر روحانی که استفاده نکردی؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
روم به دیوار آره
از دکتر روحانی بگیر تا قالیباف و تمام کاندیدای شورای شهر
بعد از انتخابات میرفتم دم ستاد انتخاباتیها و هر چی داشتند ازشون میگرفتم
خدا خیرشون بده
فکر کنم اگه امسال قبول نشم بخاطر چرکنویس تا ۴ سال دیگه کنکور ندم

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - nazanin2020 - 09 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ق.ظ

بچه های نرم افزار میشه به این سوال یه نگاهی بندازین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - atenaa - 09 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۰۴ ق.ظ

یک حسی بهم میگه به کل تستای شبکه رو نخواهم زد
قبلا ی حدودایی شبکه کراس و خوندم اما دوره نکردم
تو این زمان کم چه کنم؟ Sad

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - remove - 09 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۲۴ ق.ظ

(۰۹ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ق.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط:  بچه های نرم افزار میشه به این سوال یه نگاهی بندازین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نگاه کردم ، بلد نیستم، یعنی اصلا نخوندم. اینو گفتم که بدونین نگاه کردم همین Big Grin

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - hnarghani - 09 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ ق.ظ

سلام به همگی _خدا قوت.... جهت یادآوری و اون اینکه برای پاسخ به سوالات درک مطلب زبان هستش :در قبال درک مطلب شما ۳ وظیفه دارید : وظیفه اول : skim کردن متن.وظیفه دوم : با دقت خواندن صورت سوالات و هر ۴ گزینه ..وظیفه سوم: پیدا کردن جواب در متن بر اساس نوع درخواست سوال..Tongue

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - sand - 09 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ق.ظ

بچه ها به نظرتون تستای ۵ سال اخیر رو به صورت سال به سال باید بزنیم یا احتیاجی نیست؟ منظورم اینه که یه روزبشینیم تست یه سال و از خودمون امتحان بگیریم بهتره یا هر جوری تستارو بزنیم مهم نیست ؟ Undecided
اگه به صورت طبقه بندی موضوعی بزنیم اشکال داره؟

Re: RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - hoomanab - 09 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ق.ظ

(۰۹ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ق.ظ)sand نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون تستای ۵ سال اخیر رو به صورت سال به سال باید بزنیم یا احتیاجی نیست؟ منظورم اینه که یه روزبشینیم تست یه سال و از خودمون امتحان بگیریم بهتره یا هر جوری تستارو بزنیم مهم نیست ؟ Undecided
اگه به صورت طبقه بندی موضوعی بزنیم اشکال داره؟

به نظر من این کارو بذارید واسه روزای آخر. من خودم تستای ۹۰ به بعد it رو حل نکرده گذاشتم که از خودم امتحان بگیرم

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - explorer - 09 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ق.ظ

آره به نظره منم تستای کنکور سالهای اخیرو الکی هدر ندین چون وقتی تستو یه نگاه میندازین جوابش میره تو ذهنت بعدا نمیشه ارزیابی خوبی از تستای سال قبل کرد

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - kh.jafarzade - 09 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ق.ظ

(۰۸ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۰۷ ب.ظ)elynn66 نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون اشتباهه پایگاه رو حذف کنم؟ هرچی تست میزنم اشتباهه:دی

کلا پایگاه زاده شده تا فریب بده Big Grin تنها نتیجه ایه که از خوندش تا حالا گرفتم ... اساسا تنها راه زدن تستش اینه===> باید سوالو با دقت با دقت با دقت هرچه تمام خوند بعد یه دعای خیری واس طراح کردو تستو زد Big Grin با اینهمه به نظرم راه حل حذف کردن نیس! حذف عملا پاک کردن صورت مسئلس Big Grin

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - hoomanab - 09 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ ق.ظ

امروز تست ۵۰ درصد دوم مدیریت و ۵۰ درصد اول نرم افزار رو زدم
لایه فیزیکی و پیوند داده رو مرور کردم. خیلی وقت گیر بود شبکه ولی همش تقریبا برگشت به ذهنم.
برنامه فردام هم اینه
مرور ۵۰ درصد دوم os
تست ۵۰ درصد اول شبکه
تست مرور ۵۰ درصد دوم هوش
همگی خسته از درس خوندن نباشید، شب بخیر [BLACK HEART SUIT][BLACK HEART SUIT]♡[BLACK HEART SUIT][BLACK HEART SUIT]♡♡♡
این قلبا هم یه روش بهینه برای کدینگ Wink

Sent from my SM-T210R using Tapatalk