تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - hoomanab - 09 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ب.ظ

به سلامتی تست و مرور نیمه اول شبکه تموم شد! برم نمیه دوم os رو مرور کنم

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - soheila2012 - 09 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ

جای دو وظیفه اول و دوم عوض نمیشه؟ اگه اول سوال خونده بشه و بعد بریم دنبال جواب سریعتر به جواب میرسیم تا اینکه کل متن خونده بشه.البته این فقط یه نظره.

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - neda_Network - 09 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ ب.ظ

من امروز شبکه را تموم کنم دیگه فردام os را وای بازم درس هست من قشنگ بلدم مطالبو اما هر چقدر دقیق میخونم ترس فراموشی دارم مشکل چیه؟همه اینجورین؟هر چقد بخونی بازم دوسداری بخونی Exclamation دیگه چیزی نمونده نفسای آخر کنکورم بخونیم و تمامBig Grin

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - eh3an2010 - 09 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۱۶ ب.ظ

این بار اگه بخوام این حافظه معماریو مرور کنم میشه چهارمین بار تو این چن ماه! جزوشو گزاشتم جلوم تنها حسی خوبی که بود روش بالا بیارم خلاص!!!
به یاد این مثل شیرازی افتادم: هر چی بیشتر تلاش کنی درد شکست بیشتر میشه!!!!!!

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - atenaa - 09 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ب.ظ

اسم شبکه میاد من تن و بدنم می لرزهConfused

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - kh.jafarzade - 09 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۰۰ ب.ظ

(۰۹ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۱۶ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  این بار اگه بخوام این حافظه معماریو مرور کنم میشه چهارمین بار تو این چن ماه! جزوشو گزاشتم جلوم تنها حسی خوبی که بود روش بالا بیارم خلاص!!!
به یاد این مثل شیرازی افتادم: هر چی بیشتر تلاش کنی درد شکست بیشتر میشه!!!!!!

یه دوست شیرازی داشتم همش میگفت اصلا چرا عاقل کند کاری !؟Big Grin

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 09 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ ب.ظ

(۰۹ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  اسم شبکه میاد من تن و بدنم می لرزه
منم اسم گسسته، سیستم عامل ، معماری، زبانهای برنامه سازی، محاسبات میاد بدنم میلرزه.

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - sara_omd - 09 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۴۷ ب.ظ

آخه چرا هر چی می خونم به این زودی یادم میره؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HuhDodgy

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - explorer - 09 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۴۹ ب.ظ

اگه خدا بخواد امروز مشترکا جــــــــــــــــــــمع میشن
ولی خدایی دمه اون بچهایی که تونستن کل درسا رو با تستاش مرور کنن، گـــــــــــــــــــــــــرم

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - eh3an2010 - 09 دى ۱۳۹۲ ۰۴:۲۳ ب.ظ

ادمای کمال گرا کلا همیشه تو زندگی جونشون بالا میاد !!
نشستم زانوی غم بغل که چرا حوصله دوره معماری و شبکه رو ندارم!!

اینم نیمه پر لیوان ما!!
سیستم نمره دیهم به درسا مال بچه های ابتداییه! چون میخام تو روحیم نخوره!!!
خلاص= تمام!

زبان ، تلاش بیشتر ، خلاص!
گسسته ، بی خیال،نا خلاص!!!!
ساختمان، متوسط ، خلاص!!
طراحی ، متوسط ، خلاص!!
مهندسی نرم ، عالی خلاص!
پایگاه ، عالی خلاص!
هوش ، خوب خلاص !
سیستم ، خوب خلاص!
------
شبکه نصفش مونده!!!
معماری نصفش مونده!!!
تست هم واسه همشون خیلی کم زدم!!!!!!

همش استرس که نکنه خوب نخونده باشم دیگه حوصله تموم کردن شبکه و معماری نیس!! از فردا کلا از اول اول (جدول ضرب)شروع میکنم!!!!!!!

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 09 دى ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ

(۰۹ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ق.ظ)sand نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون تستای ۵ سال اخیر رو به صورت سال به سال باید بزنیم یا احتیاجی نیست؟ منظورم اینه که یه روزبشینیم تست یه سال و از خودمون امتحان بگیریم بهتره یا هر جوری تستارو بزنیم مهم نیست ؟ Undecided
اگه به صورت طبقه بندی موضوعی بزنیم اشکال داره؟
تست های سال ۹۰ به قبل را حتما همین الان بخونید و تحلیل کنید. یعنی بعد از اینکه ۵۰ درصد دوم را آزمون دادید. چون دیگه وقتشه بریم سراغ کنکورها

اگه خواستید میتونید تستهای سال ۹۱ و ۹۲ را اگه تا حالا هیچکدومش را نزدید تو دو روز آزمون بدید. اینکه میگم تا حالا تستشو نزده باشید واس اینه که اگه قبلا زده باشید تستا به چشمتون آشنا میاد و کنکور ۴ ساعته رو ۲ ساعته جمعش کردید و اینجوری هیچ نتیجه ای نمیگیرید.

بعضی دوستان میگن بذاریم واسه دو روز آخر هم اشتباهه. چون دو روز آخر آدم باید بره صفاسیتی Big Grin

بهترین موقع واسه زدن این دو سال وقتی هست که شما آماده صد در صد شدید. مثلا میتونید بعد از آزمون ۱۰۰ درصد اول موسسات بزنید. یعنی حدود دو هفته دیگه.
این که میگم واسه آخر کار نذارید چون ممکنه تو این دوسال مبحثی اومده باشه و شما توش مشکل داشته باشید. اگه روزهای آخر باشه ممکنه استرس بگیرید و یا وقت نکنید خودتون رو تو اون مبحث ها آماده کنید. اون دو سه هفته آخر فاز تسلطه و چه بهتر که تسلط توی مباحثی باشه که تو کنکور این دو سال اومده باشه و شما نتونستید تستاشو بزنید و توش مشکل دارید

این از نظر من

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - neda_Network - 09 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ب.ظ

شبکه حقیفت جم شد امروز کاملا یه مرور اجمالی براش بسه فردام osتموم شه ایشالله امشب نرم افزار یکم بخونم اگه شد شبکه کراسم بخونم ای خدا این مدیریت کشت منوSad سخت نیست اما درسای تخصصیما دوسدارم مدیریت وسط رشته فنی مهندسی نوبره بخدا ۱۰۰ تا طراحی بخونی شرف دارهDodgy

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - hoomanab - 09 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ب.ظ

مرور ۵۰ درصد دوم os تموم. میریم که بریم( Big Grin ) تست جامع os و شبکه و db بزنیم.
بچه ها من انقدر قهوه و شکلات خوردم سرم درد میکنه. نمیریم Big Grin

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - Mänu - 09 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۰۹ ب.ظ

(۰۹ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  مرور ۵۰ درصد دوم os تموم. میریم که بریم( Big Grin ) تست جامع os و شبکه و db بزنیم.
بچه ها من انقدر قهوه و شکلات خوردم سرم درد میکنه. نمیریم Big Grin

بابا شریفی چطور میخونی؟؟
میری میایی ۵۰% اول و دوم و تموم میکنی Rolleyes

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - ایزدی - ۰۹ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ ب.ظ

قاعدتا وقتی می بینم شماها دارین می خونین منم باید انرژی بگیرم برم سر درسم
اما استرس دارم Sad نمی تونم بشینم سر درس