تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - sahar_rostami2 - 12 دى ۱۳۹۲ ۰۶:۳۶ ب.ظ

(۱۲ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۰۹ ب.ظ)mojhde نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان امیدوارم که همین طوری با انرژی تا آخرش ادامه بدین
من که نمیدونم چرا این ماه آخرو اینقدر بیخیال شدم کلا فرار میکنم از درس و خیلی کم درس می خونم اگه ساعت درس خوندمو بگم......
افتضاحه.............
می خواستم ببینم کسی هست که شرایطش مثه من باشه؟؟
دوستان هر نظر کارشناسی که دارن بهم بگن ممنون میشم.

عزیزم من هستم..یه هفته هم هست هیچی نخوندم..Confused

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - neda_Network - 12 دى ۱۳۹۲ ۰۶:۴۷ ب.ظ

(۱۲ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۰۹ ب.ظ)mojhde نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان امیدوارم که همین طوری با انرژی تا آخرش ادامه بدین
من که نمیدونم چرا این ماه آخرو اینقدر بیخیال شدم کلا فرار میکنم از درس و خیلی کم درس می خونم اگه ساعت درس خوندمو بگم......
افتضاحه.............

یکی دوروز کلا درس را بزار کنار و برو تفریح و ... حسابی تجدید روحیه کن و دوباره مث روز اول بیا سر درس برا من که جواب میده

(۱۲ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۳۶ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  این کنکور دیگه داره بیش از حد نظم میاره تو زندگی. خومو میبینم یاد این بچه مثبتای فیلم خارجیا میفتم..
خدا رو شکر اورتودنسی و عینک نداریم Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

من بیچاره که عینک دارم و دوربینم الان چشام داره کور میشه کلا وقتی زیاد درس میخونم چند ماه متوالی دیگه چشام داغون میشن و بعد چند ماه باز بحالت عادی بر میگردن الان دیگه سر درد داغونم کرده و نزدیک بینمم خراب شده

(۱۲ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۳۲ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(12 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ ق.ظ)sand نوشته شده توسط:  آخه من نمیدونم شما که درسات خوبه رتبه ۱ آزمون آزمایشی میشی (اگه اشتباه نکنم) اینقدرم درس میخونی ،آخه کی وقت میکنین بیرون برین و برف بازی کنین که حالا مریض هم شدین...Dodgy

داداش اولا یک نه دو .Sleepy
بعدش خیلی از این حرفت دلخور شدم. Wink
پس فکر میکنی کی ظرفهای خونه رو میشوره و صبح به صبح میره ۴۵ دقیقه تو صف نون معطل میشه ؟ و بقیه شو نمیگم چون آبروی یک مرد در میان است. Big Grin Big GrinBig GrinBig Grin

مگه مردا ظرف میشورن! من بیچاره که یا میشورم یا میپزم یا بشور بسابم آخه معمولن مردا کاری نمیکنن

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - hoomanab - 12 دى ۱۳۹۲ ۰۷:۱۰ ب.ظ

دوستانی که مدیریت خوندن لطفا کمک کنن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - sand - 12 دى ۱۳۹۲ ۰۷:۱۷ ب.ظ

به جز مهندسی نرم و یه مقدار از شبکه بقیه درسا تقریبا یه دور تموم شده ولی تست خیلی کم زدم. Undecided هنوز به این نتیجه نرسیدم این ماهو چجوری برنامه ریزی کنم به نظرم برنامه ریزی تو ماه آخر از همه ماه ها سخت تر ولی مهم تره . اگه کسی ایده ای برای برنامه ریزی تو این ماه آخر داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - نارین - ۱۲ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ ب.ظ

افتضاحه.............

سلام اصلا نگران نباشید وضعیت منم همینه الان یه ماهه که کاری برام جور شده که به اصرار خانواده مجبور شدم برم اولش ۲ روز بود بعد شد یه هفته بعد یک ماه کلا وقتمو گرفته بدجور ، تازه هیچ پولی ام توش نیس نمیشه ام دیگه الان رهاش کنم بدجور گیر کردم که چه کنم، پناه بر خدا ، خدا خودش بزرگه فقط نباید استرس به خودمون راه بدیم ریلکس هر چی میشه را بخونیم

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 12 دى ۱۳۹۲ ۰۷:۴۸ ب.ظ

افتضاحه.............

حالا چه فرقی داره که باشن یا نباشن ؟ میخواین ائتلاف تشکیل بدینBig GrinBig Grin

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - ghaem_20 - 12 دى ۱۳۹۲ ۰۸:۳۸ ب.ظ

سلام به همگی امیدوارم که همگی از نظر روحی و ... در سلامتی کامل بسر ببرید!!!
یه سوال داشتم لطفا هر کی میدونه جواب بده Sadدر ضمن اگه اینجا جای این سوال نیست معذرت میخوام...)Blush
کتاب شبکه راس رو تازه میخوام شوع کنم به خوندن ولی خب همشا نمیرسم بخونم ... Big Grin
کدوم فصلا مهمه و تو کنکور بیشتر ازش سوال دادن تا بخونم؟؟؟؟
لطفا جواب بدین.

Re: RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - hoomanab - 12 دى ۱۳۹۲ ۰۸:۵۶ ب.ظ

(۱۲ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۳۸ ب.ظ)ghaem_20 نوشته شده توسط:  سلام به همگی امیدوارم که همگی از نظر روحی و ... در سلامتی کامل بسر ببرید!!!
یه سوال داشتم لطفا هر کی میدونه جواب بده Sadدر ضمن اگه اینجا جای این سوال نیست معذرت میخوام...)Blush
کتاب شبکه راس رو تازه میخوام شوع کنم به خوندن ولی خب همشا نمیرسم بخونم ... Big Grin
لطفا جواب بدین.

معمولا این سالا از شبکه و انتقال میاد ولی پارسال از لایه کاربرد و یه سوالم از کنترل جریان آورد. پیشنهاد میکنم به جای راس یه کتاب کنکوری بخونید تمرینای راس هم حل کنید. من خودم مدرسان خوندم. البته راس رو تو ترم خوندخ بودم

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - ghaem_20 - 12 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۳۵ ب.ظ

[

معمولا این سالا از شبکه و انتقال میاد ولی پارسال از لایه کاربرد و یه سوالم از کنترل جریان آورد. پیشنهاد میکنم به جای راس یه کتاب کنکوری بخونید تمرینای راس هم حل کنید. من خودم مدرسان خوندم. البته راس رو تو ترم خوندخ بودم

ممنون .کتاب شبکه دکتر حقیقتم یه دوری روش زدم قبلا...

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - ایزدی - ۱۲ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۳۶ ب.ظ

سلام

می خوام یه تشکر ویژه داشته باشم از اونایی که اینجا حرفای به طنز می گن حالا هر شوخی هر چقدر کوچولو
من یکی که واقعا انرژی مثبت می گیرم می خونم حرفاتونو
انشالله همه قبول شید تو کنکور و همیشه موفق باشید

دیدم اون دکمه ی سپاس خیلی کمه
:x

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - Mohammad-A - 12 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ ب.ظ

این روزها هم می‌گذره. کنکور رو که دادیم، می‌گیم خوب حالا برنامه چیه؟ :دی
بعدش هم همین سلسله و دور و تکرار...

شده تا حالا مشکلی داشته باشین که ازش عبور نکرده باشین؟ شاید خیلی کم پیش اومده که اینطور نشده باشه...
میدونین چرا؟

چون کلام خداوند است که: «سیجعل الله بَعد عسر یُسرا»

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - H3NGAM3H - 12 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ

من یه لیست توی ذهنم تشکیل دادم که دو ستون داره ، یکی عوامل موفقیت .. یکی عوامل عدم موفقیت
و بسته به برخورد آدما باهام توی یکی از این دو دسته جاشون میکنم که بعد کنکور حسابی از خجالتشون در بیام !
به خودشونم گفتم

البته خیلی همین عوامل عدم موفقیت برای من حکم عوامل موفقیت رو دارن !
مثلا وقتی داداشم با شوخی و مسخره میاد برنامه مو خط خطی های توش رو نگاه میکنه و ابروشو میندازه بالا میگه :" از هفته پیش تغییری ندیدم هه هه هه " باعث میشه که من یه تکونی بخورم !! و برای اینکه بهش ثابت کنم به برنامه م پایبندم ، هرطور شده برنامه مو به اجرا می رسونم !
پ ن : برنامه زمانی من روی دیوار اتاقمه Smile

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 13 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ ق.ظ

(۱۲ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۳۸ ب.ظ)ghaem_20 نوشته شده توسط:  سلام به همگی امیدوارم که همگی از نظر روحی و ... در سلامتی کامل بسر ببرید!!!
لطفا جواب بدین.

هیچ جاش الان که وقت راس خوندن نیست Big Grin

(۱۲ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  من یه لیست توی ذهنم تشکیل دادم که دو ستون داره ، یکی عوامل موفقیت .. یکی عوامل عدم موفقیت
و بسته به برخورد آدما باهام توی یکی از این دو دسته جاشون میکنم که بعد کنکور حسابی از خجالتشون در بیام !
به خودشونم گفتم

البته خیلی همین عوامل عدم موفقیت برای من حکم عوامل موفقیت رو دارن !
مثلا وقتی داداشم با شوخی و مسخره میاد برنامه مو خط خطی های توش رو نگاه میکنه و ابروشو میندازه بالا میگه :" از هفته پیش تغییری ندیدم هه هه هه " باعث میشه که من یه تکونی بخورم !! و برای اینکه بهش ثابت کنم به برنامه م پایبندم ، هرطور شده برنامه مو به اجرا می رسونم !
پ ن : برنامه زمانی من روی دیوار اتاقمه Smile

این لستتونو تو فایل excel بریزین بدین بچها استفاده کنن Tongue

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - atenaa - 13 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ق.ظ

یکی منو کمک کنه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - kh.jafarzade - 13 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ق.ظ

(۱۲ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  مثلا وقتی داداشم با شوخی و مسخره میاد برنامه مو خط خطی های توش رو نگاه میکنه و ابروشو میندازه بالا میگه :" از هفته پیش تغییری ندیدم هه هه هه "

چه داداش باحالی دارییی دمش گرم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin