تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - nazanin_sh - 13 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۳۵ ق.ظ

بچه ها من دارم دیوونه میشم فکر کنم!

با دوره تناوب ۱ ساعت حالم خوب و بد میشهBig Grin
۱ ساعت میرم شریف ساعت بعد غیر انتفاعیم قبول نمیشم میمونم سال بعدBig Grin
یعنی کنکور چه میکنه با آدمااااا!

ولی الان امیر کبیرم !!!!!!( جدیدا راضی شدمTongue)

موفق باشید

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - hamedit89 - 13 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ق.ظ

(۱۳ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۳۵ ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  بچه ها من دارم دیوونه میشم فکر کنم!

موفق باشید
فکر کردم فقط خودم اینجوری میشم!! هم دردیم!!

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 13 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ق.ظ

رفقا اگه همینطور پیش بره من ساعت خوابم منفی میشه . تو دو روز گذشته فقط ۱۰ ساعت خوابیدم و خیر سرم فردا صبح هم آزمون دارم ولی اصلا خوابم نمیاد. بدتر اینکه شربتهایی که واسه مریضیم میخورم خواب آور هستند ولی انگار به من اثر نداره Undecided

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - sara901 - 13 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ ق.ظ

خسته ام خسته Confused دوره درسا اصلا مطابق با انتظارم نیست زیادی طول می کشه Dodgy بچه ها شما برنامه مرورتون چطوریاست؟Huh

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - H3NGAM3H - 13 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ق.ظ

nazanin_sh و hamedit89
هم درد زیاده
ماهم دردمون تناوبیه ،ولی فقط توی تهران میچرخه Smile)

masoud67 من تنها بخشی از برنامه م که همیشه سر ساعت اجرا میشه فقط خوابمه ! تازه وقت اضافه هم براش میذارم Smile)

sara901 فقط سعی کن توی دوره، مطالب برات تثبیت بشه به زمان خودتو پایبند نکن .. تو میتونی

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 13 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ق.ظ

(۱۳ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  رفقا اگه همینطور پیش بره من ساعت خوابم منفی میشه . تو دو روز گذشته فقط ۱۰ ساعت خوابیدم و خیر سرم فردا صبح هم آزمون دارم ولی اصلا خوابم نمیاد. بدتر اینکه شربتهایی که واسه مریضیم میخورم خواب آور هستند ولی انگار به من اثر نداره Undecided
فورا دوباره برو پیش دکترت مثله اینکه اشتباه بهت قرص داده

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - ka arman - 13 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۴۷ ق.ظ

(۱۳ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ق.ظ)hamedit89 نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۳۵ ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  بچه ها من دارم دیوونه میشم فکر کنم!

موفق باشید
فکر کردم فقط خودم اینجوری میشم!! هم دردیم!!

منم امیرکبیرو خیلی دوس دارم (خودشو نه، دانشگاشو...Wink)

موفقیت یعنی پیش رفتن نه به نقطه پایان رسیدن...

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - dzzv_13 - 13 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ ق.ظ

خوندن ما هم حکایتها داره هااااا
حس خوندن ندارم
از صبح مدیریت رو پیچوندم نخونم
بعد آخر شب حس گرفتم یک ساعت و نیم , ۵۰ دوم رو مرور کردم (فردا معلوم میشه چه مرور شاهکاری بوده:دی )

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - izadan11 - 13 دى ۱۳۹۲ ۰۴:۴۶ ق.ظ

امشب مدار تا هر جا رسیدم می خونم بعد ازوندیگه ادامه اش نمیدم (جاهای مفید و پر سوالش رو خوندم)
این آزمون هم فکر نکنم خوب شم
ولی هدف گذاری میکنم رو
زبان ؟
ریاضی ۳۷
مشترک ۶۵
تخصصی ۷۵
البته اینا قط هدف هستن اگر به ۶۰ درصد هدفم برسم برای این آزمون کافیه
پیشنهاد می کنم شما هم هدف گذاری کنید تو آزمون های جامع موجب انگیزه میشه

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - dzzv_13 - 13 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ب.ظ

(۱۳ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ ق.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط:  خوندن ما هم حکایتها داره هااااا
حس خوندن ندارم
از صبح مدیریت رو پیچوندم نخونم
بعد آخر شب حس گرفتم یک ساعت و نیم , ۵۰ دوم رو مرور کردم (فردا معلوم میشه چه مرور شاهکاری بوده:دی )

یه نقل قول از حرف دیشبم ..
اگر اون یک ساعت و نیم مرور مدیریت رو نمیخوندم قطعا یک سوال هم نمیتونستم بزنم ولی حساب کنید با همین یک ساعت و نیم تونستم از ۱۵ سوال به ۸ سوال درست و ۳ سوال خیلی نزدیک (یکم ابهام داشتم) غلط بزنم
آخ که اون سه تا سوالی که اشتباه زدم چقدر به مخم فشار آوردم که چی میشد .. خونده بودماااااااا نک زبونم بود .. نشد که نشد Smile

نتیجه :
مرور کردن خیلی خیلی مهم هست

خدا رو شکر مشترکام رفت بالای ۳۰ درصد Big Grin
درصد خوبی نیست ۳۳ درصد مشترک .. ولی وقتی گسسته هیچی نزنم و نرم هم هیچ آمادگی نداشته باشم این یعنی عالی ... البته آزمونش کلا آسون بود و فکر نکنم جز ۳۰۰ نفر هم بشم (خواستم بدون غلط مشترک رو بزنم که دوتا سوال درست از دستم در رفت :| ولی راضیم)

فقط تخصصی ها رو خراب کردم که واقعا اشتباهاتم بچگانه بود .. یه آهیییییی از ته دل کشیدم با دیدن اشتباهات .. انشاالله سر کنکور جبرانش کنم

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 13 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ب.ظ

(۱۳ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  masoud67 من تنها بخشی از برنامه م که همیشه سر ساعت اجرا میشه فقط خوابمه ! تازه وقت اضافه هم براش میذارم Smile)
مشکل من اینه که دلم میخواد یه دل سیر بخوابم ولی چند روزه خوابم میاد ولی خوابم نمیبره . حتی اسطروخدوس هندی (املاش یادم نیست) هم خوردم ولی اونم اثر نداشت. گل گاو زبونم نتونست آروممون کنه. فکر کنم تنها راه خواب ماهیتابه باشه که یکی بزنه تو ملاجمون.

(۱۳ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  رفقا اگه همینطور پیش بره من ساعت خوابم منفی میشه . تو دو روز گذشته فقط ۱۰ ساعت خوابیدم و خیر سرم فردا صبح هم آزمون دارم ولی اصلا خوابم نمیاد. بدتر اینکه شربتهایی که واسه مریضیم میخورم خواب آور هستند ولی انگار به من اثر نداره Undecided
فورا دوباره برو پیش دکترت مثله اینکه اشتباه بهت قرص داده
میترسم دوباره برم یه چیز دیگه بده و فاتحه

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - dzzv_13 - 13 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ب.ظ

(۱۳ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  مشکل من اینه که دلم میخواد یه دل سیر بخوابم ولی چند روزه خوابم میاد ولی خوابم نمیبره . حتی اسطروخدوس هندی (املاش یادم نیست) هم خوردم ولی اونم اثر نداشت. گل گاو زبونم نتونست آروممون کنه. فکر کنم تنها راه خواب ماهیتابه باشه که یکی بزنه تو ملاجمون.

پیشنهاد میکنم یه سری بزنی بیرون
بزار هوای زمستانی بهت بوخوره ..
در کل من جای شما بودم اینکار رو میکردم :
یه وقت میزاشتم همین امروز برم بیرون با دوستام .. یه گردش خوب اگر شد یه ورزش هم(مثل شنا) میرفتم ..
یعنی یجورایی فیزیکی خودم رو خسته میکردم ...
شما روحت خسته شده جسمت ساکن بوده و خسته نیست

ورزش رو دوماه گذاشتم کنار ولی هفته ایی یک شب فوتسال رو نذاشتم کنار .. جات خالی اون یک شب اینقدر میدوم که یک نقطه از لباسم خشک نمیمونه .. Smile
این هفته کم مونده بود انتخابم کنن برا تیم ملی Smile
البته اگر کسی هست که بدنش آمادگی نداره چنین پیشنهادی بهش نمیکنم که فشار فیزیکی زیاد برا خودش بیاره ..

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - sara901 - 13 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۵۰ ب.ظ

سلام به همگی رفقا ما ک ازمونو گند زدبم رفت شما رو نمیدونمDodgy موفق باشید جمیعاWink

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - hoomanab - 13 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ ب.ظ

گفتی ورزش داغمو تازه کردی Sad
دقیقا تو اوج بودم که خوردیم به این کنکور. راستش من تا ۴ مهر قصد نداشتم کنکور بدم شرایط تغییر کرد مجبور شدم. اگه نه ما و چه به کنکور! سر بی دردسری داشتیم...

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - هانی الرضا - ۱۳ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ب.ظ

آقا من بالاخره بعد از ماه‌ها تلاش‌ شبانه روزی موفق به هک کردن مانشت شدم! دی: اینم مدرکش!
اصلا از اولش هم من به نیت ارشد وارد مانشت نشدم! هدف چیز دیگه‎ای بود! دی:

[تصویر:  234417_39676514604477161427.jpg]

(۱۲ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ق.ظ)ایزدی نوشته شده توسط:  بدبختی اضافه وزنم پیدا کردم! روزی ۲۰ بار می گن چرا نمی ری باشگاه ؟ چرا ورزش نمی کنی؟

منم یه ۱۰ - ۲۰ کیلویی اضافه وزن پیدا کردم فکر کنم! دی: آخه عادت دارم وقتی دارم تست می‎زنم کلی بیسکوییت و بستنی و شکلات (خصوصا هیس! دی: ) بخورم! Tongue تست زدن خیلی کالری می‎سوزونه آخه! الکی که نیست! دی: البته تست‎های دانشگاه آزاد کلی به بدن کالری اضافه می‎کنه! دی: