تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - mehdi.m2 - 27 دى ۱۳۹۲ ۰۷:۵۷ ب.ظ

منم تو همین ۰ درصد موندم
بخاطر این مشکلات اخیر هم اسم موسسه رو تو پست اولم نیاوردم

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 27 دى ۱۳۹۲ ۰۸:۰۰ ب.ظ

(۲۷ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۵۶ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  اینا که ازمونه! تست های کنکور ۸۹ رو روی کتاب مدرسان و سنجش که مقایسه میکنم تا اینجا حداقل ۷ الی ۸ تا اختلاف جواب وجود داره!!!Tongue
کسی جواب های تشریحی کنکور ۸۹ (البته جواب های صحیح Big Grin) رو داره؟ توی سایت گشتم نبود!
اینکه خیلی کمه.
تو اساتید ما اختلافات خیلی بیشتر از اینها باید باشه

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - hosseintapesh - 27 دى ۱۳۹۲ ۰۸:۰۹ ب.ظ

سوالات پارسه واقعا غیراستاندارد بود
این طراح ها انگار ب توزیع سوالات تو سالای اخیر کار ندارن و هرچی خودشون مسلطن و عشقشون طرح میکنن
گسسته که همش جایگشت بود! اصن مگه میشه از گراف یا درخت یا تئوری اعداد سوال نداد؟؟!!!!
شبکه ک افتضاح بود
هوش چندین ساله ارضامحدودیت سوال نمیاد بعد اینا هی از ارضامحدودیت میدن!!!!
سیستم عاملم همش مسئله بود،اسوال تعریفی یا توضیحی نداده بود والا از گسسته بیشتر مسئله داده بود

من ک اعصابم ریخته به هم،من درصد هام زیر ۳۳ نمیومد ولی الان
مشترک ۱۳% (۷ د ۹ غ میدونی یعنی چی ۹تا غلط.....)
تخصصی ۲۴% (یعنی افتضاح کارکردم)

اینم آزمون بود پارسه واسه بچه های آیتی گرفت!!!واقعا حالم گرفته شد!!! اون از مهندسی نرمش که همش میگه چنتا درسته چنتا غلط و سوالاش معلوم نیس از کجا بود اینم از ساختمان و طراحیش!!!! واقعا این آزمونش مشترکاش استاندارد نبود و هیچ شباهتی به کنکور نداشت ولی انصافا شبکش از مسائل مراجع اصلی بود و شباهت داشت، کلا از ساختمان و طراحیش ناراضی هستم
درصدای من :
زبان ۴۰%
مشترک ۰% (۹تا غلط ۳تا درست Huh)
مدیریت ۳۵%
تخصصی : ۴۴%
معماری : ۳۰%

متاسفانه دروس مشترک عصبیم کرد سابقه نداشت اینجوری بزنمUndecided

(۲۷ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  من فقط میخوام کسی رو پیدا کنم که به طراح ساختمام جایگشت یاد داد کسی ازش خبر داره آدرس بده جایزه بگیره D:

بیا باهم بریمBig Grin
[/quote]

این طراح ها انگار ب توزیع سوالات تو سالای اخیر کار ندارن و هرچی خودشون مسلطن و عشقشون طرح میکنن
گسسته که همش جایگشت بود! اصن مگه میشه از گراف یا درخت یا تئوری اعداد سوال نداد؟؟!!!!
شبکه ک افتضاح بود
سیستم عاملم همش مسئله بود،اسوال تعریفی یا توضیحی نداده بود والا از گسسته بیشتر مسئله داده بود

(۲۷ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۴۰ ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  
(27 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  
(27 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ب.ظ)soheila2012 نوشته شده توسط:  Sent from my iPhone using
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اینم آزمون بود پارسه واسه بچه های آیتی گرفت!!!واقعا حالم گرفته شد!!! اون از مهندسی نرمش که همش میگه چنتا درسته چنتا غلط و سوالاش معلوم نیس از کجا بود اینم از ساختمان و طراحیش!!!! واقعا این آزمونش مشترکاش استاندارد نبود و هیچ شباهتی به کنکور نداشت ولی انصافا شبکش از مسائل مراجع اصلی بود و شباهت داشت، کلا از ساختمان و طراحیش ناراضی هستم
درصدای من :
زبان ۴۰%
مدیریت ۳۵%

(۲۷ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  من فقط میخوام کسی رو پیدا کنم که به طراح ساختمام جایگشت یاد داد کسی ازش خبر داره آدرس بده جایزه بگیره D:

بیا باهم بریمBig Grin

شبکه ک افتضاح بود

(۲۷ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۴۰ ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  
(27 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  [quote='soheila2012' pid='237908' dateline='1389955132']
سوالای پارسه امروز راحت بود وقت کم اوردم شدید.خیلی دلم سوخت.
اینقد هم ناامید شدم که توی مسیر تا بیام خونه فکر کردم این همه هزینه(حتی رفت و آمد چون از شهری دیگه میرم) و کلی وقت که اگه به جاش میزاشتمش برای کارم شاید...
نمیدونم باز هم این روزهای باقیمونده باید درس خوند یا همین که هست و بیخیال شد؟؟؟

اینقد هم ناامید شدم که توی مسیر تا بیام خونه فکر کردم این همه هزینه(حتی رفت و آمد چون از شهری دیگه میرم) و کلی وقت که اگه به جاش میزاشتمش برای کارم شاید...

واقعا آدم نمیدونه روز کنکور چی پیش میاد و سؤالا چه جورین و اوضاع ما چه جوریهSmile
به خاطره همین فقط باید خوند وخوند خوند...

Sent from my iPhone using
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۲۷ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ب.ظ)soheila2012 نوشته شده توسط:  سوالای پارسه امروز راحت بود وقت کم اوردم شدید.خیلی دلم سوخت.

واقعا آدم نمیدونه روز کنکور چی پیش میاد و سؤالا چه جورین و اوضاع ما چه جوریهSmile
به خاطره همین فقط باید خوند وخوند خوند...

Sent from my iPhone using
درصدای من :
زبان ۴۰%
مدیریت ۳۵%

بیا باهم بریمBig Grin

میگن طراح گسسته لطفی ه!!! خدا حفظش کنه
شبکه ک افتضاح بود

میگن طراح گسسته لطفی ه!!! خدا حفظش کنه
شبکه ک افتضاح بود

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - kh.jafarzade - 27 دى ۱۳۹۲ ۰۸:۲۷ ب.ظ

(۲۷ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۲۴ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(27 دى ۱۳۹۲ ۰۶:۳۷ ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  
(27 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۴۵ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  ۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال وج رایج مملکتو دادم دسته پارسه ببین چه سوالای تحویل من میده با ۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال میتونستم تا سوالای ۱۰۰ سال آینده رو بخرم D:
دلمون خوشه دوتا مداد به ما دادن تازه ساندیساشم گرمه

به شما مداد دادن !!!؟؟ آآآیی نامردا حق مارو بالا کشیدن ... به نشونه اعتراض ایندفه برگه سفید تحویل میدم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

تازه جا مدادی و تراش و مداد تراشم دادن

واااییی(دلم) ...Big Grin
امکانات میدن در حد (GLX) معلومه شما رتبه برتر میشیدBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Re: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - sahar-it88 - 27 دى ۱۳۹۲ ۰۸:۳۴ ب.ظ

من که به حرف شوهرم گوش کردمو:-) آزمونارو شرکت نکردم الان هم اصلا پشیمون نیستم ;-)

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - hiddenman - 27 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ ب.ظ

(۲۷ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  دوستان مدرسانی از تخصصیا راضی هستین؟ مخصوصا بچه های معماری

Sent from my ME172V using Tapatalk

من مدار نمیزنم ولی vlsi و انتقالش زیاد حرفه ای نیست اگه چنتا اشتباه کوچیک نمیکردم ۵۰ زده بودم Undecided

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - kh.jafarzade - 27 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۲۲ ب.ظ

(۲۷ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۳۴ ب.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط:  من که به حرف شوهرم گوش کردمو:-) آزمونارو شرکت نکردم الان هم اصلا پشیمون نیستم ;-)

از نظر من این آزمونا خوبه... خصوصا برا سال اولیا... بستگی داره چی ازش برداشت کنید... حداقل فایدش اینه که نموداری از پیشرفتتونو ارائه میده... زیاد به نتایج نباس دل بست و همینطور اصلا نباس با دیدن رتبها نا امید شد... شرایط در کنکور بسیار بسیار متفاوته ... شک نکنید کنکور جوری طراحی شده که هرکی هرچی خونده میتونه بزنه ... .Exclamation

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - masume_ml - 27 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ب.ظ

(۲۷ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۲۲ ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  
(27 دى ۱۳۹۲ ۰۸:۳۴ ب.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط:  من که به حرف شوهرم گوش کردمو:-) آزمونارو شرکت نکردم الان هم اصلا پشیمون نیستم ;-)

از نظر من این آزمونا خوبه... خصوصا برا سال اولیا... بستگی داره چی ازش برداشت کنید... حداقل فایدش اینه که نموداری از پیشرفتتونو ارائه میده... زیاد به نتایج نباس دل بست و همینطور اصلا نباس با دیدن رتبها نا امید شد... شرایط در کنکور بسیار بسیار متفاوته ... شک نکنید کنکور جوری طراحی شده که هرکی هرچی خونده میتونه بزنه ... .Exclamation

دقیقا. نمیدونم چه حکمتیه، کنکور با اینکه پر از اشتباهه ،اما تجربه ثابت کرده که هرکی بخونه نتیجه میگیره، پس میخووووووووووووووووووووونیم

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - H3NGAM3H - 27 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ب.ظ

بحث کوه و آزمون شد تا منم اظهار نظر کنم :دی

پارسال توی آزمون شرکت کردم اما ازونجایی که حوصله نشستن سر جلسه نداشتم و خیلی خودمو میگرفتم حداکثر یک ساعت مینشستم . این باعث شد فقط اعتماد به نفسم بیاد پایین و دو ماه آخر قید خوندن رو بزنم ...
برای همین امسال هیچ جوره زیر بار آزمون نرفتم .

و حالا کوه .. یکی از برنامه هام در صورت قبولی در دانشگاه ، عضویت توی این گروه های کوهنوردیه.. عاشق اینجور فعالیت هام ..

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - hiddenman - 27 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۳۹ ب.ظ

دوستان کسی یه لینکی چیزی برای دانلود ازمونایه سنجش داره ؟

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - ka arman - 27 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۴۲ ب.ظ

حل المسائل شبکه راس لطفا...............

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 27 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۵۷ ب.ظ

کسی آدرس این بابای که به طراح ساختمان داده جایگشت یاد داده رو پیدا نکرده؟

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - dzzv_13 - 27 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ب.ظ

جالبه !!

دو هفته اخیر : (میانگین روز رو حدود ۴ ساعت بگیرید)
۳ روز رو نرم خوندم
۲ روز رو ساختمان و طراحی خوندم
۲ ساعت گسسته
یک ساعت هوش و یک ساعت شبکه
نیم ساعت گسسته و ۳۴ دقیقه مدیریت
سیستم عامل هم صفر

بعد نتیجه جالبه دقیقا برعکس ساعت خونده هام شد
از سیستم عامل که هیچ نخونده و مرور نکرده راحت ۴ تا درست زدم و مدیریت ۷ تا درست بگیر تا برسی به نرم که ۳ تا غلط زدم :|

از آزمون شاکی نیستم از خودم و فقط از خودم شاکیم که نمیخونم (البته بماند که چرا نمیخونم.. )

(۲۷ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۵۷ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  کسی آدرس این بابای که به طراح ساختمان داده جایگشت یاد داده رو پیدا نکرده؟

سوال ۳۸ آی تی پارسه رو میگی ؟؟
یه جورایی شبیه سوال کنکور (۸۸ و ۹۰) میخواسته طرحش کنه
که البته اون مین هیپ بود و جوابش هم مثل این ۸۰ میشد
(میخواستم بزنم ۸۰ ها ولی فراموش کرده بودم چطور اون سوال کنکور به جواب میرسه و من هم اینو حل نکرده نزدم )

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - master of net - 27 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ ب.ظ

(۲۷ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۴۵ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  خوب دیگه این آزمون مدرسان توی درصدای اشتباه و سوال غیر استاندارد و جواب اشتباه رکورد شکست. البته ازمون ازمایشی همینه. با جوابایی که خودش داده تو پاسخ نامه، احتمالا تک رقمی میشم. اما با این درصدا زده ۱۹۰ !
نگران نباشید دوستان این چیزا ناراحتی نداره. آزمون قبل ۱، این آزمون ۲۰۰!!!! اما مطمینا کنکور سراسری ۱ ! Wink
پیروزی...

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

منم دیوونه کرده...راست میگی.باس مثه یه مرررررررررد تا آخرش رفت

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - dzzv_13 - 27 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۱۷ ب.ظ

(۲۶ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۴۷ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  اگه من رو همروندی و حافظه مجازی و مباحث منطق هوش و پیچیدگی زمانی و بازگشتی طراحی مسلط شم تقریبا هیچ غمی ندارم Smile)

من خودم ادعایی بر تسلط کافی ندارم ولی اینا رو پیشنهاد میکنم (اگر اشتباه هم میکنم دوستان تصحیح کنن)

برا همروندی درک کن راه حل آقای پترسن رو که ۳۳ سال پیش چطور در ۵ خط معجزه کرد (متنفر بودم از همروندی ولی این معجزه رو دیدم ایمان آوردم به همروندی:دی )

برا حافظه مجازی درک کن چندتا قطعه داریم که خیلی بزرگ هست و درونش چندتا صفحه داریم و تبدیل آدرس ها رو که جا گذاری هست (نمودار های کتاب حقیقت رو خوبتر بخون)

برا منطق ها سعی کن پیوستگی بندازی بین گسسته و هوش و پایگاه داده ... البته درسش هوش هست سعی کن از هوشت کمک بگیری:دی

برا پیچیدگی و بازگشتی زمانی هر چند وقت نیست بگم معادلات دیفرانسیل بخون ولی خب چند راه حل هایی که داده رو بخور که اکثرا تکرار هست (کتاب مقسمی بد نیست در این زمینه )
غمت همین ها بود !!
پس انشاالله غم نبینی و اینا رو عالی بزنی