تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 29 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ب.ظ

(۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  بعد گسسته احتمالا ساخمان داده و طراحی رو جمع کنم
افشین به دادمون برس که به غا رفتیم،
امروز CLRS رو مرور کردم :دی نظریه هم تستاش رو زدم ترکوندم فقط یه ۲ فصل مونده. معماری یه دوفصل بیشتر تست نمیزنم به جاش وقتم رو میزارم روی ریاضی، اصن از روز اول باید همین کار رو میکردم.

در ضمن منم سنتم رو شکستم. :دی

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - El@he - 30 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۱۹ ق.ظ

دانلود سوالات جامع دوم سنجش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - kh.jafarzade - 30 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ق.ظ

فردا الگوریتمو به سر منزل مقصود میرسونم... بعدش تست...تست...تست... تا کنکور !
خداExclamation ببین کارم به کجا رسیده این روزا تفریح و سرگرمیم شده تست زدن... !
ملت تفریح دارن ما هم داریم... مارو باش اونارو باش...

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - hoomanab - 30 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ

امروز طی حرکتی ناجوانمردانه، کنکور ۹۰ زد تو پر و بالم.
زبان ۵۳/۳۳
مشترک ۶۴/۴۴
مدیریت ۳۳/۳۳
تخصصی ۲۷/۴
ایراد کارم این بود که بیشتر وقتو گذاشتم رو مشترک!
فردا قسمتای مشترک علوم و کامپیوتر ۹۰ رو کار میکنم با تست جامع دوم اینترنتی مدرسان شریف( احترام بگذارید Big Grin )

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - sand - 30 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ق.ظ

بچه ها برای خوندن کنکور ۹۰ و ۹۱ و ۹۲ چه کتابی بگیرم که هم سوالای آی تی توش باشه هم درسای مشترک ای تی با کامپیوتر.(خودم رشتم IT هستش). ؟؟؟ بقیه سالها رو دارم.

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 30 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ق.ظ

باشه باشه =))

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - izadan11 - 30 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ق.ظ

(۲۹ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(29 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  بعد گسسته احتمالا ساخمان داده و طراحی رو جمع کنم
افشین به دادمون برس که به غا رفتیم،
امروز CLRS رو مرور کردم :دی نظریه هم تستاش رو زدم ترکوندم فقط یه ۲ فصل مونده. معماری یه دوفصل بیشتر تست نمیزنم به جاش وقتم رو میزارم روی ریاضی، اصن از روز اول باید همین کار رو میکردم.

در ضمن منم سنتم رو شکستم. :دی
چی شدهHuh؟
کدوم سنت؟

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - Mindhunter - 30 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۸ ق.ظ

سلاااااااااااااااااااام بروبچBig Grin شبتون بخیر، عجباااااااااااااا!! ملت دارن تست میزنن من دارم مبانی مدیریت رابینز میخونمTongueTongueTongue ۶ فصل خوندم تازه خلاصه هم برداشتمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin فردا تمومش میکنم و پس فردا تستاشو میزنم پرونده مدیریتو میبندمCool بعد میرم دروس مشترک باید ۳ روزه تمومش کنم و ۵ ۶ روز تست بزنم و بعد میرم تخصصی ۳ ۴ روز و روزای آخر هم به دوست عزیزم معماری جان جانم بیبلاBig GrinBig GrinBig Grin
ایشالا همه قبولیم ، من از خدامه همه باهم یجا یییهوووو قبول بشیمBig Grin بچه ها مدیریت و معماری یادتون نرها!! خیلی تاثیر دارن از ما گفتن بودWink خداکنه مشترک رو بتونم ۳۰ به بالا بزنم بقیش حلهConfused ایشششششششالاااااااااااااا

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - shahryar711 - 30 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۱۶ ق.ظ

سلام
بچه ها کسی می دونه تاریخ کنکور مهندسی کامپیوتر احتمالا (یعنی ۱۰۰%) کی می وفته ؟

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - pooyaa - 30 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ق.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۱۶ ق.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها کسی می دونه تاریخ کنکور مهندسی کامپیوتر احتمالا (یعنی ۱۰۰%) کی می وفته ؟

اگر مثل سال گذشته باشه امسال هم اینجوری میشه:
شناورها مثل آی تی و علوم کامپیوتر صبح۵شنبه
مهندسی کامپیوتر صبح جمعه

وتاروز صدور کارت ورود به جلسه ۱۰۰درصد روزشو نمیشه گفت چه روزی خواهد بود!

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - ۱آسمان - ۳۰ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۴۰ ق.ظ

سلام همگی خسته نباشید.استرس گرفتم بدجور!!من تازه درسارو مرور میکنم خیلی کند پیش میرم!فقط واسه هفته اخر اگه برسم بتونم تست بزنم.خیلی به متنا درسی گیر میدم با اینکه قبلا همشونو خوندم.ی سوال؟اگه فقط تستای ۹۰تا۹۲بزارم واسه هفته اخر مشکلی پیش نمیاد ؟؟تستای سال های قبل هم نزدم یا تند سریع درسارو بخونم بعد تست بیشتر بزنم؟؟

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - dzzv_13 - 30 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ق.ظ

(۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۵۰ ب.ظ)soheila2012 نوشته شده توسط:  ای وای
همه دارن تست می زنن...
من دارم برنامه سازی ۱و۳ و طراحی گرافیک و php آماده می کنم برای فردا!

منو از همه کم کن
الان داشتم برگه شاگردام رو تصحیح میکردم (ساعت ۱:۴۶)
یعنی فردا پام به هنرستان برسه کسی رو زنده نمیزارم .. :|
بیا و کلی درس بده و خودت رو بکش اونوقت دانش آموز جواب دادنش ... :|
باز خدا رو شکر چند نفری عالی داشتم ..
===================

برنامه من فعلا تستهای کنکور نیست
گذاشتم این یک هفته اول مرور کنم درسا رو و تستهای اخر کتابا رو بزنم
و هفته دوم برم سراغ تستای کنکور مثل بچه ها
و اون ۴ روز آخر هم بازم مرور (مرور درسها و تستها)

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 30 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ق.ظ

بچه ها اگه یه وقتی سوالی تو تالارها دیدین که حتی نمیدونید درباره چیه بلافاصله از استرس تشنج نکنید چراکه نفرات برتر کنکور هم خیلی چیزارو نمیدونستند. واینکه تو کنکور سوالات اکثرا ساده هستند که با همونا میتونید قبولیتونو تضمین کنید. :-)

Sent from my ME172V using Tapatalk

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 30 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۵۹ ق.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۴۰ ق.ظ)۱آسمان نوشته شده توسط:  سلام همگی خسته نباشید.استرس گرفتم بدجور!!من تازه درسارو مرور میکنم خیلی کند پیش میرم!فقط واسه هفته اخر اگه برسم بتونم تست بزنم.خیلی به متنا درسی گیر میدم با اینکه قبلا همشونو خوندم.ی سوال؟اگه فقط تستای ۹۰تا۹۲بزارم واسه هفته اخر مشکلی پیش نمیاد ؟؟تستای سال های قبل هم نزدم یا تند سریع درسارو بخونم بعد تست بیشتر بزنم؟؟
این حرکت خیلی اشتباه هست، شما اگه هر درس رو متنش رو یک بار کامل خوندید و فهمیدینش دیگه خوندنش بسه و باید تست رو شروع کنید. توی تست زدن هم یه ۱۰ تا بزنید اگه دیدید که درست زدید که عالی اگر هم نه حل تست رو بخونید و میبینید که ۱۰ تای بعدی رو خیلی راحت تر میتونید بزنید و ....

در ضمن یادتون نره که تست زدن جزئی از فرایند یادگیری هستش، متاسفانه من خیلی دیر به این موضوع رسیدم و فکر میکردم که باید تست ها رو وقتی بزنم که به آمادگی ۱۰۰% رسیدم و از تابستون تا الان تست نزدم و همش رو گذاشتم واسه الان

راهکار:
تستای سالهای ۸۵ تا ۹۲ توی اولویت هستن و یا میتونید یه جور دیگه کار کنید که مثلا از هر مبحث ۳ تا تست بزنید( مثلا هازارد ۳ تا پیاده سازی با Mux 3 تا و ....) اینجوری خیلی از استرستون کم میشه و میبینید که از هر فصل نیازه ۲۰ تا تست بزنید که اونم ۲۰ دقیقه بیشتر وقت نمی خواد.

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - dzzv_13 - 30 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ ق.ظ

(۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۱۸ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  یه سواله که توی دوران جمع بندی ذهنمو درگیر کرده....
اونم اینه که آهای خانوم ها و دختر خانوم های گروه،حالا گیریم این کنکور با موفقیت به اتمام برسه(ایشالا) شما فک کردین که واسه روز اول توی یه دانشگاه جدید چی باید بپوشین؟؟؟؟ Big Grin Big Grin
قضیه فوتبالیست نشدن خانما شد دیگه
آخه عمرا ۱۱ خانم بتونی پیدا کنی یه جور لباس بپوشن
تازه اگر هم گیر بیاری عمرا بازی بعدی هم همونا رو بپوشن Smile
(قصدم جسارت به خانما نبودااااا)
============
امشب توی سالن فوتبال چند تا گل با ترکیب ساختمان داده و پایگاه داده زدم....................... :| ............
==========
امروز دو ساعت پایگاه رو مرور کردم .. نمیدونم چرا هر چقدر این درس رو میخونم یه چیز جدید به چشمم میخوره :|
در کل درس شیرینی هست پایگاه داده
گسسته ام رو به اندازه یک یا دوتا سوال مرور کردم
بقیه هم باید سعی کنم تا شنبه هفته بعد برسونم ..
نقطه روشنم اینه میدونم چی میخوام از کنکور و از درسا چیا رو باید بزنم .. سردر گم نبودن در سوالات خیلی خوبه