تالار گفتمان مانشت
درخواست کارنامه نفر اول آزمون ۲۵ درصد چهارم کامپیوتر هوش مدرسان شریف - نسخه‌ی قابل چاپ

درخواست کارنامه نفر اول آزمون ۲۵ درصد چهارم کامپیوتر هوش مدرسان شریف - masoud67 - 11 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ ب.ظ

سلام
کسی میتونه کارنامه نفر اول مدرسان تو رشته کامپیوتر واسه آزمون ۲۵ درصد چهارم (آزمون دو هفته پیش) گرایش هوش را برام بذاره. البته اگه مدرسان کارنامه نفر اول را میذاره.
اگر کارنامه نفر اول مقدور نیست یه کارنامه رتبه خوب از خودتون بذارید واسه مقایسه میخوام
تشکرات فراوان از شما

درخواست کارنامه نفر اول آزمون ۲۵ درصد چهارم کامپیوتر هوش مدرسان شریف - negar.v - 15 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ ب.ظ

درصد های نفر اول آزمون ۲۵ درصد چهارم مدرسان کامپیوتر_هوش مصنوعی:
زبان ۳۸/۸۸
ریاضی ۷۹/۱۶
مشترک ۶۵/۴۳
تخصصی هوش ۶۶/۶۶

RE: درخواست کارنامه نفر اول آزمون ۲۵ درصد چهارم کامپیوتر هوش مدرسان شریف - masoud67 - 15 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۸ ب.ظ

(۱۵ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  درصد های نفر اول آزمون ۲۵ درصد چهارم مدرسان کامپیوتر_هوش مصنوعی:
زبان ۳۸/۸۸
ریاضی ۷۹/۱۶
مشترک ۶۵/۴۳
تخصصی هوش ۶۶/۶۶
تشکر بسیار فراوان

درخواست کارنامه نفر اول آزمون ۲۵ درصد چهارم کامپیوتر هوش مدرسان شریف - alagh - 15 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ب.ظ

(۱۵ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  درصد های نفر اول آزمون ۲۵ درصد چهارم مدرسان کامپیوتر_هوش مصنوعی:
زبان ۳۸/۸۸
ریاضی ۷۹/۱۶
مشترک ۶۵/۴۳
تخصصی هوش ۶۶/۶۶

دمش گرم ترکونده واقعاSmile

Sent from my iPhone using
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

زبان ۳۸/۸۸
ریاضی ۷۹/۱۶
مشترک ۶۵/۴۳
تخصصی هوش ۶۶/۶۶

دمش گرم ترکونده واقعاSmile

Sent from my iPhone using
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: درخواست کارنامه نفر اول آزمون ۲۵ درصد چهارم کامپیوتر هوش مدرسان شریف - masoud67 - 15 دى ۱۳۹۲ ۰۶:۵۲ ب.ظ

(۱۵ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  
(15 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  درصد های نفر اول آزمون ۲۵ درصد چهارم مدرسان کامپیوتر_هوش مصنوعی:
زبان ۳۸/۸۸
ریاضی ۷۹/۱۶
مشترک ۶۵/۴۳
تخصصی هوش ۶۶/۶۶
دمش گرم تر*****ده واقعاSmile
واقعا خیلی عالی بوده کارش
مخصوصا ریاضیهاشو
من عضو پارسه هستم ولی واسه اینکه این ۲۵ درصد بیشتر کارکرده باشم از مدرسان را دادم که درصدهام این بود
زبان ۱۵
ریاضی ۳۰
مشترک ۶۳
تخصصی هوش ۳۵

طرف هر کی بوده واقعا این ۲۵ درصد را مسلط بوده چون خیلی این آزمون مدرسان سخت بود

درخواست کارنامه نفر اول آزمون ۲۵ درصد چهارم کامپیوتر هوش مدرسان شریف - A V A - 15 دى ۱۳۹۲ ۰۷:۲۸ ب.ظ

الان شما نفر دوم شدین؟ تفاوتش با نفر اول خیلیه هاSmile

RE: درخواست کارنامه نفر اول آزمون ۲۵ درصد چهارم کامپیوتر هوش مدرسان شریف - masoud67 - 15 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۱۳ ب.ظ

(۱۵ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۲۸ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  الان شما نفر دوم شدین؟ تفاوتش با نفر اول خیلیه هاSmile
چرا فرافکنی میکنید؟ CoolCool کی گفته من نفر دوم شدم. من که گفتم پارسه هستم و این آزمون مدرسان رو واسه تقویت بنیه ۲۵ چهارم تو خونه امتحان دادم و چون خیلی تخصصی و ریاضیش سخت بود میخواستم بدونم واقعا کسی تو مدرسان بوده که بتونه درصد بالا بزنه که وقتی درصد ۸۰ ریاضی را دیدم گرخیدم
البته اگه منظورتون اینه که من اون آزمون پارسه ۲ شدم که اون یه معجزه بود چون خودمم باور نمیکردم. ولی الان میفهمم خیلی بیشتر از اینا باید کارکنم

RE: درخواست کارنامه نفر اول آزمون ۲۵ درصد چهارم کامپیوتر هوش مدرسان شریف - negar.v - 16 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ب.ظ

(۱۵ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۸ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(15 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  درصد های نفر اول آزمون ۲۵ درصد چهارم مدرسان کامپیوتر_هوش مصنوعی:
زبان ۳۸/۸۸
ریاضی ۷۹/۱۶
مشترک ۶۵/۴۳
تخصصی هوش ۶۶/۶۶
تشکر بسیار فراوان

خواهش