تالار گفتمان مانشت
نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم - نسخه‌ی قابل چاپ

نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم - sina_r11 - 15 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ ب.ظ

حل تمرین نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم

لینک دانلود

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حل تمرین نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش چهارم - pooyaa - 15 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ب.ظ

این که ویرایش پنجم هست دوست عزیز!

RE: حل تمرین نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش چهارم - sina_r11 - 18 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ ب.ظ

(۱۵ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  این که ویرایش پنجم هست دوست عزیز!

ممنون بابت تذکر، تیتر اصلاح شد

حل تمرین نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم - ahmaduse - 15 خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۴ ب.ظ

این کجاش حل تمرینه؟

نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم - ahrmb - 17 تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ق.ظ

خود کتاب ویرایش پنجم پیدا میشه ؟

نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم - fatemeh69 - 17 تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۸ ق.ظ

بله ویرایش پنجم زبان اصلی ش رو میشه از انقلاب تهیه کرد.

RE: نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم - maziars - 17 تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۳۱ ق.ظ

pdf خود کتاب زبان اصلی ویرایش پنجم هستش؟
اگه هست لطف می کنین لینک اونو قرار بدید.

نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم - اورین - ۳۰ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ب.ظ

دوستان کسی این کتاب لینز نداره مال سال ۲۰۱۱ هر چی میگردم پیدا نمیکنم لطفا اگر کسی داره بزاره ممنون میشم

نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم - kashti - 30 تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۰ ب.ظ

سلام.
ویرایش ۴ رو من کلی گشتم نبود در نت این که جدیده فکر نمی کنم پیدابشه.
من کتاب linz , کتاب sudkamp کلی گشتم نبود بنظر من دنبال pdf این دو تا کتاب نباشید.
آخر لینز ویرایش ۵ آفستشو که انتشارات صفار چاپ کرده خریدم.
ترجمه ویرایش ۵ هم انتشارات نص داره.

RE: نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم - hirsoft - 25 آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۱۹ ب.ظ

(۱۵ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ ب.ظ)sina_r11 نوشته شده توسط:  حل تمرین نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم

لینک دانلود

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
موقع دانلود رمز میخواد، دوستان کسی راهنمایی میکنه باید چکار کرد؟

RE: نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم - marlinmanson - 26 آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۰۹ ب.ظ

(۱۵ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ ب.ظ)sina_r11 نوشته شده توسط:  حل تمرین نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم

لینک دانلود

bebakhshid password va username ro chi bayad vared konim baraye dl

نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم - testik - 06 اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۱۱ ق.ظ

ممنون بابت فایل حل تمرین. اینکه بعضی تمرین‌ها رو ایده برای حل کردنشون میداد و مستقیم حل ‌نمی‌کرد خیلی خوب بود و هم‌چنین کاملا منطبق با ویرایش پنجم (چاپ ۲۰۱۱) بود.

RE: نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم - gillda - 02 خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۲۴ ب.ظ

لینک دانلود

دانلود نمیشه!!!

نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم - Z78khosrow_kh - 11 خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ب.ظ

سلام. لینک باز نمیشه اصلا.