تالار گفتمان مانشت
با تراز ۵۳۴۶ هوش میشه فردوس یا بوئین قبول شد ضمنا سهمیه بسیجی هم هست؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

با تراز ۵۳۴۶ هوش میشه فردوس یا بوئین قبول شد ضمنا سهمیه بسیجی هم هست؟ - nasrolah - 16 دى ۱۳۹۲ ۰۸:۱۸ ب.ظ

لطفا دوستان راهنمایی کنید

با تراز ۵۳۴۶ که آخرین تراز فردوس تکمیل مهر ۵۷۶۵ بود آیا قبول میشه شد با نه ؟

اگه کارنامه های هوش مصنوعی سالهای قبل رو هم داشته باشید بذارید ممنون میشم

آیا با این تراز میشه قبول شد؟

با تراز ۵۳۴۶ هوش میشه فردوس یا بوئین قبول شد ضمنا سهمیه بسیجی هم هست؟ - eh3an2010 - 17 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ق.ظ

یه راهنمایی!! این سهمیه بسیجی کلا از تو پستت حذف کن بیان جوابتو بدن!!

با تراز ۵۳۴۶ هوش میشه فردوس یا بوئین قبول شد ضمنا سهمیه بسیجی هم هست؟ - nasrolah - 17 دى ۱۳۹۲ ۰۵:۰۳ ب.ظ

آقا ویرایش شد
من اکثرا نگاه کردم پارسال معماری ۵۸۸۲ بود تکمیل اول تکمیل دوم بهمن ماه اومده بود شده بود ۵۰۵۶ ترازآخرین نفر قبولی و نرم افزار هم همچنین
این بنده خدا ۸۰۰ تا نمیخواد بیاد پایین ۵۷۰۰ تویه هوش فردوس ۴۰۰ تا بیاد پایین بشه ۵۳۰۰ در تکمیل بهمن امکان پذیر هست؟عایا؟؟؟

با تراز ۵۳۴۶ هوش میشه فردوس یا بوئین قبول شد ضمنا سهمیه بسیجی هم هست؟ - nasrolah - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ق.ظ

بعد از نتایج تکمیل ظرفیت نتیجه رو میگم دوستانی که خواستند هوش مصنوعی تکمیل ظرفیت کنند بهمن ماه تراز آخرین نفر تا ۵۲۰۰ پایین اومد . امید وارم همتون موفق باشین در ضمن هرکسی درمورد هوش سوالی براش بود خوشحال میم راهنمایی کنم .بعضیا الکی اینجا منفی میدند