تالار گفتمان مانشت
تست ۶۷ از کنکور IT87-کنترل دسترسی - نسخه‌ی قابل چاپ

تست ۶۷ از کنکور IT87-کنترل دسترسی - nafas_70 - 20 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۰۶ ب.ظ

سلام.
ببخشید در مورد سوالی که عکسشو گذاشتم(توی عکس سوال ۳۹) مثل اینکه کلید سازمان سنجش گزینه ی ۳ بوده چون کتاب مدرسان و سنجش گزینه ی ۳ رو درست اعلام کردن ولی کتاب آقای حقیقت گزینه ی ۴ رو درست زده. مشکل هم اینجا هست که آقای حقیقت تاخیر بیتی که ۴ بیت بوده رو برای همه ایستگاه ها همون ۴ گرفتن ولی سنجش در تعداد ایستگاه ها ضرب کرده. الان کدوم درسته؟؟؟ یعنی باید همیشه تاخیر بیتی رو توی تعداد ایستگاه ها ضرب کنیم؟؟
ممنون میشم اگر کسی میدونه جواب بده Smile

RE: تست ۶۷ از کنکور IT87-کنترل دسترسی - nafas_70 - 22 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ق.ظ

کسی جواب این سوال رو نمیدونه؟؟؟ :-(

RE: تست ۶۷ از کنکور IT87-کنترل دسترسی - آنجلا - ۲۲ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ ب.ظ

به نظر من کتاب حقیقت درست میگه..چون تمام ایستگاه های روی حلقه , فریم رو میگیرن دیدند مال خودشون نیس دوباره میزارن رو حلقه پس همه تاخیر ۴ بیتی میندازن پس تاخیر همه ی ایستگاه ها میشه تاخیر ۴ بیتی *تعداد ایستگاه ها که کتاب حقیقت چنین چیزی رو گفته ...من منظورتونو نفهمیدم که سنجش دقیقا چیکار کرده!

RE: تست ۶۷ از کنکور IT87-کنترل دسترسی - hoomanab - 22 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ب.ظ

مدرسان شما مال چه سالیه؟! Big Grin مال من گزینه ۴ رو زده.
جوابش تقریبا ۵۰ درصد میشه

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

Re: RE: تست ۶۷ از کنکور IT87-کنترل دسترسی - nafas_70 - 22 دى ۱۳۹۲ ۰۴:۴۳ ب.ظ

(۲۲ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ ب.ظ)آنجلا نوشته شده توسط:  به نظر من کتاب حقیقت درست میگه..چون تمام ایستگاه های روی حلقه , فریم رو میگیرن دیدند مال خودشون نیس دوباره میزارن رو حلقه پس همه تاخیر ۴ بیتی میندازن پس تاخیر همه ی ایستگاه ها میشه تاخیر ۴ بیتی *تعداد ایستگاه ها که کتاب حقیقت چنین چیزی رو گفته ...من منظورتونو نفهمیدم که سنجش دقیقا چیکار کرده!

نه این روشی که گفتین رو سنجش استفاده کرده که تاخیر بیتی رو در تعداد ایستگاه ها ضرب کرده. حقیقت همون ۴ رو واسه همه گرفته. در واقع سنجش b رو ۴۰۰۰ گرفته ولی حقیقت ۴

Sent from my C5303 using Tapatalk

(۲۲ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  مدرسان شما مال چه سالیه؟! Big Grin مال من گزینه ۴ رو زده.
جوابش تقریبا ۵۰ درصد میشه

من خودم مدرسان رو ندارم سنجش رو دارم دوستم مدرسان داره اون بهم گفت توی مدرسان زده ۳/ خودم هم که سنجش رو دیدم، دیدم اونم زده ۳ :-(
توی کتاب شما تاخیر بیتی رو ۴ گرفته یعنی بله؟؟؟

RE: تست ۶۷ از کنکور IT87-کنترل دسترسی - hoomanab - 22 دى ۱۳۹۲ ۰۵:۵۴ ب.ظ

۴ باید در ۱۰۰۰ ضرب بشه. تاخیر بیتی برای هر ایستگاه محاسبه میشه

Re: RE: تست ۶۷ از کنکور IT87-کنترل دسترسی - nafas_70 - 23 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ق.ظ

(۲۲ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۵۴ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  4 باید در ۱۰۰۰ ضرب بشه. تاخیر بیتی برای هر ایستگاه محاسبه میشه

مرسی. پس همیشه همینطوره نه؟؟؟

RE: تست ۶۷ از کنکور IT87-کنترل دسترسی - hoomanab - 23 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ب.ظ

بله Smile

RE: تست ۶۷ از کنکور IT87-کنترل دسترسی - nafas_70 - 24 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۴۹ ب.ظ

ممنون از همه :-)