تالار گفتمان مانشت
[دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
[دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ - good-wishes - 30 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ق.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ق.ظ)mahdieh1 نوشته شده توسط:  ببخشید میشه لطف کنید و پاسخ تشریحی این ۴ سال آخر مهندسی کامپیوتر رو هم بذارید واقعا کلافه شدم از بس گشتم الانم اورژانسی نیاز دارم مرسی

کنکور ۹۲ :
مهندسی کامپیوتر : *** دفترچه B

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
پارسه
آی تی : *** دفترچه D

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
پارسه
>>> لینک فورشیرد :

کنکور ۹۱ :
مهندسی کامپیوتر : *** دفترچه A

ماهان
آی تی : *** دفترچه C

ماهان
>>> لینک در سایت ماهان :

کنکور ۹۰ : سنجش
مهندسی کامپیوتر :

>>> لینک در گوگل داکز :

کنکور ۸۹ :
مهندسی کامپیوتر : *** دفترچه D

آی تی : *** دفترچه E

کنکور ۸۷ و کنکور ۸۷ :

(کامپیوتر+ آی تی)
( با تشکر از آقایdeledivouneh که سال ۸۸ و ۸۷ رو در پست بعد گذاشتن)

توجه : فایل هایی که رمز دارند . رمز همون آدرس سایتی هست که در نام فایل نوشته شده

---------------------------------------------
خب این موارد بالا رو از مانشت براتون جمع آوری و به مدیا فایر منتقل کردم
در تاپیکهای این تالار بود :

دفترچه کنکور به همراه کلید سالهای ۸۶ تا ۹۲ رو هم از این آدرس میتونید دانلود کنید :

RE: درخواست حل تشریحی آزمون های ۸۹، ۹۰ و ۹۱ و ۹۲ مهندسی کامپیوتر - deledivouneh - 30 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ق.ظ

۸۷ - ۸۸

[دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۸۷ تا ۹۲ - sand - 30 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ب.ظ

ببخشید من نمیدونم چرا نمیتونم پاسخ تشریحی کنکور های IT رو هم از مانشت پیدا کنم. میشه اگر تو مانشت هست لینکشو بگین...Heart

RE: [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۸۷ تا ۹۲ - good-wishes - 30 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ب.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  ببخشید من نمیدونم چرا نمیتونم پاسخ تشریحی کنکور های IT رو هم از مانشت پیدا کنم. میشه اگر تو مانشت هست لینکشو بگین...Heart

۸۷ و ۸۸ و ۸۹ و ۹۱ و ۹۲ آی تی هم در همون آدرسهایی که بالا دادم هست (۸۹ آی تی رو الان آدرسش رو آپدیت کردم)
فقط ۹۰ نیست

[دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ - master of net - 01 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۲ ب.ظ

دوستان من از ۴share نمیتونم دانلود کنم، واسه پاسخنامه تشریحی سال ۹۰ و ۸۹ آیتی لطفا کمکم کنید

RE: [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ - good-wishes - 01 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ

(۰۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۲ ب.ظ)master of net نوشته شده توسط:  دوستان من از ۴share نمیتونم دانلود کنم، واسه پاسخنامه تشریحی سال ۹۰ و ۸۹ آیتی لطفا کمکم کنید
لینک مدیا فایر آی تی ۸۹ رو به پست اول اضافه کردم. ۹۰ هم مگه داشت ؟ اگر لینک فورشیرد ۹۰ رو دارید بدید بذارم رو مدیا فایر

RE: [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ - abji22 - 01 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۳ ب.ظ

(۰۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(01 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۲ ب.ظ)master of net نوشته شده توسط:  دوستان من از ۴share نمیتونم دانلود کنم، واسه پاسخنامه تشریحی سال ۹۰ و ۸۹ آیتی لطفا کمکم کنید
لینک مدیا فایر آی تی ۸۹ رو به پست اول اضافه کردم. ۹۰ هم مگه داشت ؟ اگر لینک فورشیرد ۹۰ رو دارید بدید بذارم رو مدیا فایر

شما که ایقد به ما لطف دارید خواهشا واسه همشون لینک مدیا فایر قرار بدید

[دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ - hamid88 - 02 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ق.ظ

مرسی مدیر

[دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ - hap777 - 03 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ب.ظ

۸۹ کامپیوتر اشتباهه . مال آی تی ۹۱ رو میاره.
البته با تشکر نسبت به زحمت شما ...

RE: [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ - good-wishes - 03 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ب.ظ

(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ب.ظ)hap777 نوشته شده توسط:  ۸۹ کامپیوتر اشتباهه . مال آی تی ۹۱ رو میاره.
ممنون که اطلاع دادید . اصلاحش کردم

[دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ - Pegasus - 03 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۵ ب.ظ

دستتون درد نکنه
خدا خیرتون بده

[دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ - Somayeh_Y - 03 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۰ ب.ظ

۹۱ مشکل داره
پاسخ تشریحی ۹۲ رو میاره. هم آیتی و هم کامپیوتر. از اون لینک سایت ماهان هم دانلود کردم. فایل زیپ باز نشد. Sad

RE: [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ - good-wishes - 03 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۳ ب.ظ

(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۰ ب.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  ۹۱ مشکل داره
پاسخ تشریحی ۹۲ رو میاره. هم آیتی و هم کامپیوتر. از اون لینک سایت ماهان هم دانلود کردم. فایل زیپ باز نشد. Sad
همه اش رو دوباره چک کردم . درست شد : )
ممنون اطلاع دادید . موقع کپی از مدیا فایر ظاهرا لینک ها درست دریافت نشده بود
اینکه پاسخ بر اساس کدوم دفترچه هست رو هم اضافه کردم

[دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ - mr_asadi - 05 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۰ ب.ظ

دم شما گرم.....
خیلی نیاز بود بعضیاشو نداشتم

RE: [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ - abji22 - 06 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۵۸ ب.ظ

مدیر میشه پاسخنامه تشریحی۹۱ ای تی از پلرسه هم واسمون گیر بیارید؟Heart