تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - calm boy - 03 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ ب.ظ

(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۸ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  آزمون قبلیه سنجش انقد پاسخنامش افتضاح بود که من ترجیح میدم فردا آزمون ندم! دوستان نظرتون چیه فردا نرم آزمون این سنجش سر و ته نداره رتبم بد میشه قبل کنکور افسردگی میگیرم!!

برو و ریلکس بودن رو تمرین کن.
تاثیرشم ببین Smile

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - ایزدی - ۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ب.ظ

سلام
به نظر من برید سر جلسه
درسته اشتباه داره
اما شما به این فکر کنید که مثلا تکنیک کشف کردن سوالایی ک بلدید رو می خواید تمرین کنید یا مثلا اینکه چه درسیو زودتر شروع کنید و ...
بعدشم ب یخیال رتبه و تراز و بقیه چیزا بشید
برید سر جلسه به قصد تمرین این چیزا

در ضمن خیلی ممنونم که جواب سوال قبلیم رو دادید Big Grin
خودم فهمیدم که درست بوده توی کارتم و ساعت دو هست ازمون

Re: RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 03 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ب.ظ

(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۸ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  آزمون قبلیه سنجش انقد پاسخنامش افتضاح بود که من ترجیح میدم فردا آزمون ندم! دوستان نظرتون چیه فردا نرم آزمون این سنجش سر و ته نداره رتبم بد میشه قبل کنکور افسردگی میگیرم!!

خوب بود که، نبود؟ من دچارِ آزمون خوب بینی شدم؟ آزمونه دیگه.. آزمون این حرفارو ندارِ که... آزمون میدی که داده باشی وگرنه بخای نداده باشی که آزمون نیست. پس آزمونت و بده.

Sent from my ME172V using Tapatalk

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - good-wishes - 03 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ب.ظ

(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ب.ظ)ایزدی نوشته شده توسط:  به نظر من برید سر جلسه
من یادمه سر آزمون آزمایشی هام، این صندلی من پایه اش کوتاه بلند بود
به مجریهای آزمون گفتم صندلیمو عوض کنن نکردن ، به خودم گفتم فرض کن سر جلسه کنکور هم قراره همین اتفاق بیفته، پس سعی کن باهاش بسازی Angel

دقیقا سر جلسه کنکور هم صندلی ام یه پایه اش کوتاه بود Big Grin
اما من چون آمادگیشو داشتم باهاش به خوبی کنار اومدم و تمرکزم رو بهم نریخت : )

نتیجه گیری اخلاقی : از فرصتهای ناخوشایند به نفع خودتون استفاده کنید

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - ایزدی - ۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ ب.ظ

مرسی گود ویشز من دچار احساس خود نامرئی شده دانی شده بودم

Big Grin
عجب احساسی

می شه یه مقدار درباره برنامه ریزی و مرور که این روزا چطور باشه هم توضیح بدی

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - good-wishes - 03 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ب.ظ

(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ ب.ظ)ایزدی نوشته شده توسط:  می شه یه مقدار درباره برنامه ریزی و مرور که این روزا چطور باشه هم توضیح بدی
خب این دیگه در تخصص من نیست Big Grin
آقای جهانی و سایر دوستان در تالار مشاوره میتونن به این سوالتون پاسخ بدن

من مثل یه مادربزرگ مهربون فقط میتونم از خاطرات و تجربیاتم تعریف کنم Tongue

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Mindhunter - 03 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ب.ظ

نابغه های ساختمان داده کمک کنید لطفا:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - ایزدی - ۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ ب.ظ

من مثل یه مادربزرگ مهربون فقط میتونم از خاطرات و تجربیاتم تعریف کنم Tongueتجربیاتتونم عالیه
مرسی

Smile

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hamid88 - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ق.ظ

فردا برا اعتراض به خودم ، آزمون سنجش نمیرم
این آخراش .....
چیزی نگم بهتره

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hamedit89 - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ ق.ظ

این روزای آخری عجب می گذرد!؟!؟

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - jparisa - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ق.ظ

ازون استرسایی گرفتم که میکشونتم پای درس
ولی دیر اومد سراغم
تا قبلش که ازون استرس بازدارنده ها بود
هیچ کدومتون موقعیتتون مثل من نیست...از خودم بدرقم شاکیم
ولی اگه شده ۳ سال پشت کنکور بمونم باید دانشگاه خوب درس بخونم...میدونم آخرش به هدفم میرسم.

Re: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sahar-it88 - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۲ ق.ظ

با این اعصاب داغونی که من این روزا دارم فکر کنم اگه کنکور یک روز عقب بیفته من و همسرم از هم جدا شیم! (إوااااا خدا نکنه زبونتون گاز بگیرین) :-Dفکرکنم خل هم شدم خدا خودش بخیر کنه.شب خوش

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Mindhunter - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ ق.ظ

بچه ها هدف وسیله رو توجیه میکنه Smile جنگ جنگ تا پیروزی

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Quark - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ق.ظ

بچه ها من میخوام برای کنکور سال دیگه بخونم.
چون رشته کارشناسیم غیر از کامپیوتر و آیتی هست ، میخوام از الان کم کم شروع کنم .
الان منی که میخوام شروع کنم و هیچ کدوم از درسا رو تا حالا نخوندم ، کدوم درسا سخت ترن و بیشتر وقت میبرن که از اونا شروع کنم ؟
الان اینجا سوال پرسیدم کسی جوابمو میده یا مدیرا بهم اخطار میدن ؟ :دی

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sand - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ق.ظ

امروز زیاد درس نخوندم ولی جدا باید میرفتم بیرون یه قدمی میزدم . تقریبا ۲ ماهه از خونه بیرون نرفته بودم. از فردا دوباره با جدیت ادامه میدم. به امیدموفقیت برای همه کسایی که زحمت کشیدن. .Heart