تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - El@he - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ ب.ظ

همگی موفق باشید. خداحافظ تا بعد کنکور... Smile

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Elena_71 - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ب.ظ

بچه ها ب نظرتون قرص آرام بخش تمرکزو کم میکنه?¿ استرس ک تمرکزو کم میکنه؛به طور طبیعی هم استرس داریم؛چیکار کنیم¿

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  بچه ها ب نظرتون قرص آرام بخش تمرکزو کم میکنه?¿ استرس ک تمرکزو کم میکنه؛به طور طبیعی هم استرس داریم؛چیکار کنیم¿

من اگه بخوام راه درمان بدم و قرص ها رو بگم از اینجا میندازنم بیرون هیچ بلکه وارده اوین هم میکنن Big Grin

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  همگی موفق باشید. خداحافظ تا بعد کنکور... Smile

بر اساس نخود نخود هر که رود خانه خود عمل کردید
شما هم موفق باشید

ما تتا خط پایان با بچه ها هستیم Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - good-wishes - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  سلام خانم good-wishes امروز هم ایمیل نمیاد واسه من. قضیه چیه؟؟

سلام . برا من از دیروز ارسال ایمیل مختل شده .
نمیدونم جریان چیه
اما به آقای دکتر گفتم انشاا... بررسی کنند

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  سلام خانم good-wishes امروز هم ایمیل نمیاد واسه من. قضیه چیه؟؟

سلام . برا من از دیروز ارسال ایمیل مختل شده .
نمیدونم جریان چیه
اما به آقای دکتر گفتم انشاا... بررسی کنند

با تشکر
گوش شیطون کر مثل اینکه درست شده خیلی مچکر

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - kh.jafarzade - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  بچه ها ب نظرتون قرص آرام بخش تمرکزو کم میکنه?¿ استرس ک تمرکزو کم میکنه؛به طور طبیعی هم استرس داریم؛چیکار کنیم¿

استرسو که همه دارن ...
بستگی داره چه نوع و با چه دزی باشه ...Smile اصلا چرا آرام بخش ؟
اگه واس کم کردن استرس میگید که قرص راهش نیس...

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Saoshiyant - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ب.ظ

۰۴ بیرجند رو عشق است ...

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ب.ظ)Saoshiyant نوشته شده توسط:  ۰۴ بیرجند رو عشق است ...

ما اونجا دانشجو بودیم پدرمون در اومد
۰۴ رو که خدا نصیبه گرگ بیابون نکنه

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Elena_71 - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  بچه ها ب نظرتون قرص آرام بخش تمرکزو کم میکنه?¿ استرس ک تمرکزو کم میکنه؛به طور طبیعی هم استرس داریم؛چیکار کنیم¿

من اگه بخوام راه درمان بدم و قرص ها رو بگم از اینجا میندازنم بیرون هیچ بلکه وارده اوین هم میکنن :
اولشو بگو خودم جورش میکنم

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  اولشو بگو خودم جورش میکنم

نه شوخی کردم الان با این چیزا بدتر میشه. یهو قفلی میزنی شنبه وا میشی Big Grin

بی خیالی طی کن دیگه حالا یا قبول میشیم یا نمیشیم دیگه

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Elena_71 - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ ب.ظ

ترا که میدونم سرعتو نجووووومی بالا میبره اصن زمانو نگه میداره اما احتمال خارش داره :دی موردای دیگه چی دارید¿

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  بچه ها ب نظرتون قرص آرام بخش تمرکزو کم میکنه?¿ استرس ک تمرکزو کم میکنه؛به طور طبیعی هم استرس داریم؛چیکار کنیم¿

استرسو که همه دارن ...

نگو که راهش ورزشو مرزشو ایناس که بد قاط میزنمااا

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - e.shrm - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ب.ظ

صرفا جهت تلطیف فضا Wink
[تصویر:  245593_13e7835ca2fb1.png]

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  ترا که میدونم سرعتو نجووووومی بالا میبره اصن زمانو نگه میداره اما احتمال خارش داره :دی موردای دیگه چی دارید¿

اگه من دکترم که میگم این چند روزه رو بی خیال شو Big Grin

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  إهم إهم ! (= ehem ehem)

در خانه اگر کس است یک إهم بس است
Cool

بله ببخشید Smile

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۸ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  دوستان کسی اینجا حوزه اش پیام نور لاهیجان نیست ؟
می خوام ببینم راهش چجوریه . اینجا خیلی برفه . نمیدونم لازمه قبلش بریم حوزه رو شناسایی کنیم یا نه .
مگه میخواین برین خواستگاری که قبلش طرفو شناسایی کنین؟
شما هم مگه کنکوری هستین؟

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  همگی موفق باشید. خداحافظ تا بعد کنکور... Smile

از وقت این حرکت یه کم گذشته ها این حرکت پلنگی برا ۵ ماه قبله کنکوره نه ۳ روز قبلشBig Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - ka arman - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  من اینقدر این صفحه رو رفرش کردم دستم خسته شد
یه نرم افزار نوشتم خودش میاد رفرش میکنه پست رو میخونه میخنده سپاس و میزنه دوباره رفرش میکنه Big Grin

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  ترا که میدونم سرعتو نجووووومی بالا میبره اصن زمانو نگه میداره اما احتمال خارش داره :دی موردای دیگه چی دارید¿

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  

استرسو که همه دارن ...

نگو که راهش ورزشو مرزشو ایناس که بد قاط میزنمااا

استرس عینه منحنی چند برنامگیه تا ی جاهایی بد که نیست هیچی خیلیم خوبه مگر اینکه منجر به تپش(طپش؟؟؟) قلب بشه...
من خودم امتحان نکردم ولی میگن گل گاوزبون برای رفع استرس خیلی خوبه...(امتحانش ضرر نداره...)