تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - kh.jafarzade - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۸ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۴ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۱ ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۷ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  پسرایی که سیبیل دارن قبل کنکور سیبیلارو نزنن
لامصب رو هر سوالی که فکر کنی فقط کافیه دوبار سیبیلتو تاب بدی همه چی ردیف میشه. خیلی خوبه Big Grin

آخ گفتی ...!
خصوصا وقتی گیر میکنی ...یه تابی میدیو رد میشی از سوالو میگی...اینم به سلامتی طراح...Big GrinBig Grin
مصنوعیشم جواب میده آیا؟
اینایی که گفتین برای گسسته هم جواب میده

نشد دیگه ...هرچیزی اصلش کار سازه....Wink
آره داش گسسته و پیوسته نمیشناسه...

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mehdi.m2 - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۱ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۶ ب.ظ)vanish نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۸ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۸ ب.ظ)vanish نوشته شده توسط:  بچه های IT سوال ۴۱ ساختمان داده ۹۲ اشتباه نیست ؟
فک کنم پارسه درست می گه توی گزینه ۳ از گره ۲ رفته ۴ ولی در جستجوی اول عمق اگه تو یک گره به بنبست خوردیم بر می گردیم و از یک راه دیگه ادامه می دیم باید ۲ رو ادامه می داد ولی پریده ۴ که اشتباه هستش

بقیه گزینه ها هم همچین ایرادی دارن. مثلا گزینه اول از ۶ پریده به۵
----------------------------
خوب از گره ۶ به ۵ یال وجود داره بستگی به الگوریتم مورد استفاده هستش که در مرحله بعدی چه گره رو انتخاب می کنه !!!!!
همین الان وسط این نوشته رفتم سوال رو نگاه کردم از رو پارسه !!!!! Confused با سوالات ماهان فرق داره توی ماهان از ۴ به ۵ و از ۵ به ۶ هم یال وجود داره بر حسب اون جواب پارسه هم درسته ولی شکلی که تو پارسه هستش اشتباهه !!!!! Confused

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Mänu - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۵ ب.ظ

این مدتی که پشت کنکور بودم
شرف داشت به ۴ سال دانشگاه رفتن و بی سواد فارغ تحصیل شدنShy Shy Shy

آفرررررررررررررررررررررررررررررییییییییییییییییییییییین به خودم
که انقد تلاش کردم و یاد گرفتم
همین برام کافیه
خدایا شکرت
من خیلی درسارو اصلا نمیدونستم چی هست
اوناییم که میدونستم اشتباه میدونستم

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - kh.jafarzade - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۶ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۱ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۶ ب.ظ)vanish نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۸ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۸ ب.ظ)vanish نوشته شده توسط:  بچه های IT سوال ۴۱ ساختمان داده ۹۲ اشتباه نیست ؟
فک کنم پارسه درست می گه توی گزینه ۳ از گره ۲ رفته ۴ ولی در جستجوی اول عمق اگه تو یک گره به بنبست خوردیم بر می گردیم و از یک راه دیگه ادامه می دیم باید ۲ رو ادامه می داد ولی پریده ۴ که اشتباه هستش

بقیه گزینه ها هم همچین ایرادی دارن. مثلا گزینه اول از ۶ پریده به۵
----------------------------
خوب از گره ۶ به ۵ یال وجود داره بستگی به الگوریتم مورد استفاده هستش که در مرحله بعدی چه گره رو انتخاب می کنه !!!!!
همین الان وسط این نوشته رفتم سوال رو نگاه کردم از رو پارسه !!!!! Confused با سوالات ماهان فرق داره توی ماهان از ۴ به ۵ و از ۵ به ۶ هم یال وجود داره بر حسب اون جواب پارسه هم درسته ولی شکلی که تو پارسه هستش اشتباهه !!!!! Confused

دوستان وسوسمون کردید بسکه بحث کردین رو این سوال...یه لینکی چیزی بدید ما هم نگاهی به سوال بندازیم

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۷ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بنده سیبیل که چه عرض کنم، از مهر تا الان نه موهام رو کوتاه نکردم، یه یک ماهی هم هست که به صورت دست نزدیم

با این اوصاف شما اولی دیگه. همه جا رو میتونی تاب بدی

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۸ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  فک کنم پارسه درست می گه توی گزینه ۳ از گره ۲ رفته ۴ ولی در جستجوی اول عمق اگه تو یک گره به بنبست خوردیم بر می گردیم و از یک راه دیگه ادامه می دیم باید ۲ رو ادامه می داد ولی پریده ۴ که اشتباه هستش

بقیه رو هم چک کنی به جز گزینه ۲ همین مشکل رو دارن
با این شکل پارسه فقط گزینه ۲ درسته. دیگه باقیشو بیخیال. BFS ، DFS رو بی خیال. استاد جواد یساری رو گوش کن Big Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - H3NGAM3H - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  هنگامه کجااااااااااااااااایی؟بیا منو واسه شب قبل کنکور دعوت کن خونتوووووووووووووون

قدمت به روی چشم
خوشحال میشم عزیزم

شماره تو میخوای پیام کن بهت زنگ بزنم

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۹ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۶ ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  دوستان وسوسمون کردید بسکه بحث کردین رو این سوال...یه لینکی چیزی بدید ما هم نگاهی به سوال بندازیم

خماری هم عالمی داره Big Grin
داداش لینکش درایو E منه، دسترسی داری آدرس بدم؟؟؟ Big Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - H3NGAM3H - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۱ ب.ظ

hosshah چقد توی این عکس شبیه داداشم شدید

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mehdi.m2 - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۲ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۷ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  بقیه رو هم چک کنی به جز گزینه ۲ همین مشکل رو دارن
با این شکل پارسه فقط گزینه ۲ درسته. دیگه باقیشو بیخیال. BFS ، DFS رو بی خیال. استاد جواد یساری رو گوش کن

داداش گفتم که شکل پارسه اشتباهه Confused
از ۴ به ۵ و از ۵ به ۶ هم یال وجود داره :|
لینک استاد رو هم خ کن که بشدت نیاز دارم Sad(

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sahar_rostami2 - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۷ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بنده سیبیل که چه عرض کنم، از مهر تا الان نه موهام رو کوتاه نکردم، یه یک ماهی هم هست که به صورت دست نزدیم

با این اوصاف شما اولی دیگه. همه جا رو میتونی تاب بدی

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۸ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  فک کنم پارسه درست می گه توی گزینه ۳ از گره ۲ رفته ۴ ولی در جستجوی اول عمق اگه تو یک گره به بنبست خوردیم بر می گردیم و از یک راه دیگه ادامه می دیم باید ۲ رو ادامه می داد ولی پریده ۴ که اشتباه هستش

بقیه رو هم چک کنی به جز گزینه ۲ همین مشکل رو دارن
با این شکل پارسه فقط گزینه ۲ درسته. دیگه باقیشو بیخیال. BFS ، DFS رو بی خیال. استاد جواد یساری رو گوش کن Big Grin

ای بابا یعنی اینجور پر تاثیره؟!! اینهمه گفتید من گوش نکردم میترسم هوایی شم شب کنکوری! Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - kh.jafarzade - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۹ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۶ ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  دوستان وسوسمون کردید بسکه بحث کردین رو این سوال...یه لینکی چیزی بدید ما هم نگاهی به سوال بندازیم

خماری هم عالمی داره Big Grin
داداش لینکش درایو E منه، دسترسی داری آدرس بدم؟؟؟ Big Grin

جون داداش بده بدجوری تو نخشم...ندی شبم روز نمیشها...Big GrinBig GrinBig Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - atenaa - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ ب.ظ

خدایا فقط خواهشا سوالای سیستم اینقدر سخت نباشن Sad(((
ی همروندی و گذاشتم کنار تصف سوالا همروندیه نصفش چند نخی
اغا سیستم اینقدر گستردست طراحه محترم دوسنداری یعنی میخوای بگی خیلی شاخییی؟

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - abji22 - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۶ ب.ظ

هنگامه کجااااااااااااااااایی؟بیا منو واسه شب قبل کنکور دعوت کن خونتوووووووووووووون

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mehdi.m2 - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۶ ب.ظ

این عکس سوال از پارسه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم عکس سوال از ماهان

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - H3NGAM3H - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۸ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۶ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  هنگامه کجااااااااااااااااایی؟بیا منو واسه شب قبل کنکور دعوت کن خونتوووووووووووووون

دختروووو جوابت دادم که
سی چه خوت کل کل میکنی؟ :دی