تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Mehrdad7soft - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۶ ق.ظ

بسم الله رحمان رحیم تازه لای مدیریت باز کردم شب امتحان چجوری ۴۰۰ صفحه کتاب میخوندیم واقعا برام سوال یه ۳۰% از مدیریت بزنم برام کافی‌ من راضی‌ اون راضی‌ یه بنده خدایی ناراضی

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Elena_71 - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ق.ظ

رفتم گل گاو زبون زدم تو خلسه به سر میبرم عجب فازی

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - izadan11 - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ق.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ق.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  همینه دیگه داداش ، میگم برو موزیک ویدئو رو ببین میری MP3 رو نگاه میکنی اینطوری که فایده نداره ، معلومه نمیگیرتی
جنسش نساختم Tongue
جنس آهنگش اینه : بیخیال همه چی درست میشه=امید
ولی نامجو میگه بی خیال هیچ چیز ارزش نداره = نا امیدی

Koᴙn خعلی خوبه

زدی تو خالBig Grin
تنها گروهی هست که هم به خاطر آهنگش هم به خاطر lyrics اش بهش گوش میدم

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - H3NGAM3H - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ق.ظ

جو خیلی پسرونه شده
همه صحبت از سیبیل و مردونگیه
من گوشه بگیرم برم بهتره

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ق.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  Koᴙn خعلی خوبه

صدا فقط گلزار Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  رفتم گل گاو زبون زدم تو خلسه به سر میبرم عجب فازی

قاطی داشته

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  جو خیلی پسرونه شده
همه صحبت از سیبیل و مردونگیه
من گوشه بگیرم برم بهتره

اینم واسه شما

[تصویر:  245938_1510541615183408530399483516565n.jpg]

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sahar_rostami2 - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ق.ظ

چقدررر خاطره های مشترک قشنگه! Heart یساری خاطره بچگیایه هممونه! Big Grin واسه اینه اسمش میاد شاد میشیم!

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - H3NGAM3H - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ق.ظ

مرسی داداش

لینک ادمینمون رو دیدید ؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یعنی واقعا ممکن است ؟؟

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ق.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  مرسی داداش

لینک ادمینمون رو دیدید ؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یعنی واقعا ممکن است ؟؟

خواهش آبجی

ای بابا بیفته عقب من که دیگه نمیخونم حال و حوصله نداریم دیگه

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Elena_71 - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ق.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۶ ق.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  بسم الله رحمان رحیم تازه لای مدیریت باز کردم شب امتحان چجوری ۴۰۰ صفحه کتاب میخوندیم واقعا برام سوال یه ۳۰% از مدیریت بزنم برام کافی‌ من راضی‌ اون راضی‌ یه بنده خدایی ناراضی

داش از من میشنوی اصن نخون اون شیطونه ک رفته تو جلدت هی میگه شب امتحانو تو میتونیو اینا؛کنکور با امتحان میفرقه؛شوما الان میخونی با ریسک اینکه از همه دام های طراح گذشتی و ۱۰۰%برا جواب مطمئنی نهایتا ۲تا تست هم ازش بزنی؛ولی مطمئا باش استرسی ک بابتش ب خودت وارد میکنی ۷؛۸برابر راندمانتو پایین میاره ؛شما بیخیالش شو بهت قوووول میدم هیچیو از دس نمدی
از ما گفتن بوت

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - H3NGAM3H - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ق.ظ

من که تاحالا سرما رو از نزدیک ندیدم!
اصلا نمیدونم برف چجوریه
اوضاع واقعا اینقد درب و داغونه ؟؟

خدایا هرچی رو خودت صلاح میدونی برای من و دوستام رقم بزن

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Elena_71 - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ ق.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  من که تاحالا سرما رو از نزدیک ندیدم!
اصلا نمیدونم برف چجوریه
اوضاع واقعا اینقد درب و داغونه ؟؟

خدایا هرچی رو خودت صلاح میدونی برای من و دوستام رقم بزن

منم برف از نزدیک ندیدم خوزستان خودمونو عشقه

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - H3NGAM3H - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ ق.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  منم برف از نزدیک ندیدم خوزستان خودمونو عشقه

هله بچه ی جنوب :دی

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۴ ق.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ق.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  لحظات ماندگار موزیک ویدئو استاد عزیزم جواد یساری :
۱/ لحظه ای که در شروع کلیپ استاد عزیزم از سایه بدر می آید Big Grin
۲/ جایی که استاد عزیزم در حال تخته نرد بازی کردن باخودش هست Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
۳/ چند مورد صحنه ای که استاد توانایی بالاشون در قر کمر رو به معرض نمایش میزارن Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
۴/ قسمتی که صفحه سیاه و سفید میشه و از افکت های خوف برای صدای استاد استفاده شده Big Grin
من عاشق اون بشکن های استاد با انگشتریهای دستشون شدم Angel

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masume_ml - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۸ ق.ظ

بچه ها من امروز میخاستم راهی شم اما اوضاع جاده ها بد جوره نشد ..... استرس گرفتم بد جور

خدا کنه یه ماهی عقب بندازن .....

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - boy.unique1366 - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۳ ق.ظ

شرایط واسه ما که در استن شمالی زندگی میکنیم خیلی سخت شده.گاز قطع شده و اب یخ زده.
توی خونه حبس شدیم.با این وضعیت چطور خودمون رو واسه کنکور اماده کنیم.