تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۱ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  البته من ازحرفتون ناراحت نشدم ولی کلا این حرفا توی کشور هایی که به درس خوندن و دانشگاه رفتن به چشم رفع تکلیف نگاه میشه طبیعیه. من به مدرکش هم نیازی ندارم چون مدرک لیسانس هم به دردم نخورد. پارسال اولین سالی بود که امتحان کارشناسی ارشد دادم تازه چند ماه بعد از امتحان شروع کردم به درس خوندن. ضمنا باید بگم من متولد ۶۴ هستم.Big Grin

منم خدایی نکرده قضد ناراحت کردن شما رو نداشتم
گفتم شاید دارم با شما شوخی میکنم ولی مثل اینکه اشتباه شده بود
مثل اینکه بقیه بیشتر از شما ناراحت شدن. چون شاید تریپم نمیخوره به بچه ها (با این اوصاف که دیدم مثل اینکه آدم بده اینجا من بودم) تصمیم گرفتم به عنوان مستمع آزاد دیگه فقط پست هاتون رو بخونم
با آرزوی موفقیت برای همه
خدا نگهدار

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - fulgent - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۱ ب.ظ

این شوک رو هم به جمع شوک های سال های قبل اضافه کنید!!!
به عبارتی شوک تغییر تایم امتحان + سوالات غلط سرجلسه

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sh_s - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۱ ب.ظ

سازمان سنجش اطلاعیشو زد که امتحان یه هفته افتاد عقب!!!!!
باورم نمیشه

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - kh.jafarzade - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۱ ب.ظ

پس میگیرم حرفمو...همین الان سنجش اعلام کرد

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۲ ب.ظ

رشت ۳>

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Pegasus - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۲ ب.ظ

اطلاعیه مهم سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص تعویق زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۳
۱۳۹۲/۱۱/۱۵

براساس گزارشات واصله در رابطه با شرایط نامساعد جوی در اغلب استانهای کشورو درخواست داوطلبان، خانواده­های محترم آنان، مسؤولین محترم استانی، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و هماهنگی بعمل آمده با وزارت محترم کشور در رابطه با عدم امکان حضور داوطلبان یا مشکلات حضور به موقع در حوزه­های امتحانی، سازمان سنجش آموزش کشور به منظور رفاه حال داوطلبان ترتیبی اتخاذ نمود تا آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۳ به ترتیب طی روزهای چهارشنبه ۲۳ ، پنج­شنبه ۲۴ و جمعه ۲۵ بهمن­ ماه برگزار گردد. اطلاعیه تکمیلی این سازمان ساعت ۱۴ روز شنبه ۱۹ بهمن­ ماه از طریق سایت سازمان به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

منبع :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - kati - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۲ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  اقا یکی از بچه ها خداحافظی کرد داش میرف سر جلسه یکی بره جلو اونو بگیره Big Grin Big Grin Big Grin
عالـــــــــــــــــی بود Big Grin

جدی جدی بیچاره اونایی که راه افتادند رفتند .... یه لحظه خودم رو گذاشتم جاشون ! گناه دارند Sad

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Mehrdad7soft - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۳ ب.ظ

مدیر روابط عمومی وزارت علوم گفت: آزمون کارشناسی ارشد ۹۳ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی یک هفته به تعویق افتاد.

دکتر مهدخت بروجردی در گفت‌و‌گو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ گفت: با توجه به شرایط بد جوی در استان‌های شمالی کشور آزمون ارشد ۹۳ به تعویق افتاد.

وی افزود: آزمون مذکور در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه، ۲۳، ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه برگزار خواهد شد.

همچنین دکتر ابراهیم خدایی رییس سازمان سنجش آموزش کشور نیز به ایسنا گفت: با توجه به تغییر زمان آزمون برای داوطلبان این آزمون کارت ورود به جلسه جدید صادر خواهد شد.

جزییات این تغییرات متعاقبا اعلام می‌شود.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - saturn2200 - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۳ ب.ظ

سنجش اعلام کرد که یه هفته دیگه برگزار میشه

Sent from my Lenovo A3000-H using Tapatalk

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۳ ب.ظ

الله اکبر الله اکبرالله اکبرالله اکبر
(البته با لحن عربی).

-------------------------------------------------------------------------------------
این بهترین اتفاقی بود که بعد از ازدواجم تو زندگیم افتاد.(البته من مجردم)

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - AEM4949 - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ ب.ظ

خیر سرم برنامه ریزی کرده بودم،خلاصه ها رو مرور کردم و پاره کردم.ای خدا!!!!!!!!Angry

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hoomanab - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۵ ب.ظ

من برم تو افق باشگاه محو شم...

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - neda_Network - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۵ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۶ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  اما آقایون این تایپیک شوخی را با استهزا و مسخره کردن کسی اشتباه گرفتن به من ربطی نداره اما اون که تو ۴۰ سالگی ام درس میخونه عرضشا داره که با زن و بچه درس میخونه وگرنه مث ما درس خوندن که خیلی راحتتره دانشمندام چندین سال تحقیق کردن تا چیزی کشف شه لطفا و لطفا اگر حرفی میزنید خودتونا بزارید جای کسی که میخواید اون حرفا بزنید
نمیدونم این جمله خطاب به حرف من بوده که گفتم بغل دست من یکی مینشست جای بابای من ؟؟؟
اگه نه که هیچی.
اگه آره که شما هم واقعیتها را با ارزشها و اعتقادات اشتباه گرفتی. من حرف بدی نزدم. من واقعیت را گفتم و صد بار دیگه هم میگم. من از خود این بنده خدا پرسیدم که تو کجا و اینجا کجا؟ و ایشون هم گفت واسه پایه حقوقی میخوام مدرک بگیرم و حتی حاضر بود در حد دانشگاه پیام نور و آزاد هم که شده رتبه بیاره. و یه همکار دیگه هم داشت که باهم میومدن آزمون و اونم همین تصمیم را داشت.
من از خودم رو هوا حرف نزدم. و مطمئن باشید کسی که سن و سالش بالا هست و شاغل در بعضی جاهای خاص و میخواد ارشد امتحان بده با احتمال خیلی زیاد قصد گرفتن مدرک داره، نه یاد گرفتن درس. توجیهش هم قبوله. مدرک بگیر، حقوق بهتر بگیر.
نمونه ی زنده اش دایی خودم که مهندسی برق داشت و تو فولاد سپاهان کار میکرد (حدود ۲۰ سال اونجا کار میکرد) و یادمه تو سن چهل و اندی سال تصمیم گرفت مدرک ارشد برق بگیره و دلیلش هم این بود که اگه بگیرم میتونم یه قسمت بهتر فولاد مدیریت کنم و حقوقم بیشتر بشه و اینکارو کرد.
البته ایشون بعدش دکتری هم گرفت، این بار به دو دلیل : ۱/ بازهم ارتقا شغل . ۲/ تدریس در دانشگاه که الان داره دانشگاه هم تدریس میکنه

من نگفتم کسی که تو ۴۰ سالگی داره درس میخونه هیچی نیست و هیچی نمیشه. منم جای اون بودم و میدیدم با یه مدرک بالاتر حقوقم بهتر میشه ، این کارو میکردم ، کمااینکه خیلی ها دارن اینکار رو میکنن
نچ با شما نبوده منظورم شما داداش من هستید من داداش ندارم از حرفم ناراحت نشید فقط یکم شیطونید همینBig Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - kh.jafarzade - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۶ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۱ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  البته من ازحرفتون ناراحت نشدم ولی کلا این حرفا توی کشور هایی که به درس خوندن و دانشگاه رفتن به چشم رفع تکلیف نگاه میشه طبیعیه. من به مدرکش هم نیازی ندارم چون مدرک لیسانس هم به دردم نخورد. پارسال اولین سالی بود که امتحان کارشناسی ارشد دادم تازه چند ماه بعد از امتحان شروع کردم به درس خوندن. ضمنا باید بگم من متولد ۶۴ هستم.Big Grin

منم خدایی نکرده قضد ناراحت کردن شما رو نداشتم
گفتم شاید دارم با شما شوخی میکنم ولی مثل اینکه اشتباه شده بود
مثل اینکه بقیه بیشتر از شما ناراحت شدن. چون شاید تریپم نمیخوره به بچه ها (با این اوصاف که دیدم مثل اینکه آدم بده اینجا من بودم) تصمیم گرفتم به عنوان مستمع آزاد دیگه فقط پست هاتون رو بخونم
با آرزوی موفقیت برای همه
خدا نگهدار

نشد دیگه ... بابا از شماها انتظار میرهااا... تو هر اجتماعی این مسائل پیش میاد اما اینجا محیط و کاربرا متفاوت تر از محیطهای دیگه هستن.نه مگه؟؟...پس خداحافظیو اینچیزارو فراموش کنید...سوتفاهمی بودو برطرف شد...
داداش گذشتهارو... بیخیال...

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - maryam.raz - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۶ ب.ظ

خدارو شکر یه هفته دیگه هم وقت داریم Smile