تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - e.shrm - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۷ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۴ ب.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ)e.shrm نوشته شده توسط:  یعنی این دوستانی که الان خوشحالن ، به جون ما شمالی ها برید دعا کنید. ما داریم یخ میزنیم تا شما یه هفته وقت داشته باشید!!
هیییییییییی ........ روزگار!

خودتم که خوشحال شده بودی بی انصاف !!!CoolBig GrinWink

خوشحال ؟؟؟؟؟؟؟؟
من الان تو آسمونا سیر میکنم! Angel
یکی بیا منو بیاره پایین Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - kh.jafarzade - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۹ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اطلاعیه تکمیلی این سازمان ساعت ۱۴ روز شنبه ۱۹ بهمن­ ماه از طریق سایت سازمان به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

یعنی من عاشق این برنامه ریزی هستم، ساعت ۱۴ روز شنبه ۱۹ بهمن، تاکید میکنم ۱۴ نه ۱۳/۵۹ نه ۱۴/۰۱

اینبار بی برنامگی به نفع ما شد...اصلا حرکت سنجش در راستای بازی برد برد بودا...
Big GrinBig Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - explorer - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۹ ب.ظ

دوستان نظرتون راجع به لو رفتن سوالا چیه؟؟؟؟
من میگم احتمالش هست لو بره

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - saeidkhan - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ ب.ظ

کلی خورد تو ذوقم .
حداقل یکی بیاد بگه تو این یه هفته باید چیکار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
من که نمیدونم باید چیکار کنم ؟

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ ب.ظ

الان داوطلبای اصفهانی به دو دسته تقسیم شدند
۱/ اونایی که کارت ورود به جلسشون رو پرینت کرده بودن که الان چنین وضعیتی دارند Angry
۲/ اونایی که مثل من ، هنوز کارتشون را پرینت نگرفته بودن و از این خوشحالن که ۱۰۰ تومن از جیبشون نپریده Big GrinBig Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - neda_Network - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۱ ب.ظ

الان من این سوال را میپرسم و همانا تا الان هر خبری بوده طوری نبوده اما الان آقا فرداد میاد سر وقتم Big Grinاین خلاصه ها ۹۰ درصد پارسه قدیمین انگار؟ به نظرتون مفیدن برا این هفته؟Huh

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Mänu - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۲ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  ذوق زده باشید که خبر گفته یه توده ی پر فشار غرب و نواحی غربی را از شنبه میگیره یه هفته ام برا ما تعطیل میکنن رف تیرماه بریم سر کنکورBig GrinBig GrinBig Grinاول ناراحت شدم بعدشم بقول دوستمون گفتم عمرا به بالای ۵۰ راضی شم میخونیم دیگه مرور و مرور Big GrinBig Grinوقتی شب خواب خارسو(مادر شوهر)ببینی معلومه صب خبر به این خوشی(کنایه)میشنویDodgyDodgyDodgyConfusedConfused

خیلی ناراحت میشم اسم مادر شوهر باینجوری میارین حتی شوخیشم اذیتم میکنه دست خودم نیست
بد کرده یه پسر دست گل تحویلتون داده؟؟؟؟؟

مردی که با خانمی مثل شاهزاده ها رفتار می کند
به این معناست که در دامان یک ملکه پرورش یافته است

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ ب.ظ

جاده لنگرود به رودسر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - saeidkhan - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۵ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۹ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  دوستان نظرتون راجع به لو رفتن سوالا چیه؟؟؟؟
من میگم احتمالش هست لو بره

صددر صد حق با شماست.
یحتمل لو میره . هر گیر اورد لینکش رو بذارهTongue

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - kh.jafarzade - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۵ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  الان داوطلبای اصفهانی به دو دسته تقسیم شدند
۱/ اونایی که کارت ورود به جلسشون رو پرینت کرده بودن که الان چنین وضعیتی دارند Angry
۲/ اونایی که مثل من ، هنوز کارتشون را پرینت نگرفته بودن و از این خوشحالن که ۱۰۰ تومن از جیبشون نپریده Big GrinBig Grin

اصفهانی نیستم ولی اصفهانیارو دوس دارم...خدارو شکر دوستم پرینت کرده بود کارتمو...Big GrinBig Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - fulgent - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۶ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ)e.shrm نوشته شده توسط:  یعنی این دوستانی که الان خوشحالن ، به جون ما شمالی ها برید دعا کنید. ما داریم یخ میزنیم تا شما یه هفته وقت داشته باشید!!
هیییییییییی ........ روزگار!

خب حالا اونهایی که خوشحال نیستن چیکار کنند؟ Wink
ایشالا که این اتفاق خیرهSmile

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masume_ml - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۸ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  این جا تهرانه داشت برف میومد منم دقیقا از رو بروی سازمان سنجش داشتم رد میشدم رفتم تهدیدش کردم
I love you PMC

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ب.ظ)masume_ml نوشته شده توسط:  من راهی شدم. بچه ها اگه دیگه نت نداشتم نتونستم بیام دیگه خداحافظ همگی موفق باشید

خوشا به حالتون انشالله صفر کربلا؟ خدا قسمت کنه میگن اونجا هم جدیدا عوامل نت ایجاد کردن خلاصه اگه به نت دسترسی نداشتین مارو هم از دعا خیرتون بی بهره نزارین

نه بابا کربلا که اینترنت داره سرعت توپ عالی. خدایش من که نرفتم ولی میگن سرعتش n میل میکنه به سمت بی نهایت
داشتم میرفتم خوابگاه Big Grinاونجاست که نت نیست.
خدا رحم کرد در لحظات پایانی از اتوبوس پیاده شدم و فهمیدم که کنکور کنسل شده Big Grin
چه خبره بچه ها تا برم ترمینال و برگردم چقدر صفحه جلو رفته !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hamedit89 - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  یه فکر خبیث!!!Cool
اینها که سوالا رو طرح کردند و حتی چاپ هم شده!!Dodgy
کیا پایه هستن ایم مدت برنامه بریزیم منبع رو سرقت کنیم؟!! یه چیزی تو مایه دزدی که با دکتر حقیقت رفتیم موزه!!! یادتونه که؟!Big Grin
من پایم اساسی!!!
کی ؟ کجا؟ چه جوری؟

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - zoltrix_66 - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۱ ب.ظ

سنجش لینک کارت ورود به جلسه رو برداشته.یعنی دوباره کارت میدن.خوب من میگم چکاریه خودمون با غلط گیر تاریخشو اصلاح میکنیم دیگهHuh

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - neda_Network - 15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۳ ب.ظ

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۲ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  ذوق زده باشید که خبر گفته یه توده ی پر فشار غرب و نواحی غربی را از شنبه میگیره یه هفته ام برا ما تعطیل میکنن رف تیرماه بریم سر کنکورBig GrinBig GrinBig Grinاول ناراحت شدم بعدشم بقول دوستمون گفتم عمرا به بالای ۵۰ راضی شم میخونیم دیگه مرور و مرور Big GrinBig Grinوقتی شب خواب خارسو(مادر شوهر)ببینی معلومه صب خبر به این خوشی(کنایه)میشنویDodgyDodgyDodgyConfusedConfused

خیلی ناراحت میشم اسم مادر شوهر باینجوری میارین حتی شوخیشم اذیتم میکنه دست خودم نیست
بد کرده یه پسر دست گل تحویلتون داده؟؟؟؟؟

مردی که با خانمی مثل شاهزاده ها رفتار می کند
به این معناست که در دامان یک ملکه پرورش یافته است
عزیزم شوخی بود من کلا عادت به حرفی ندار اما بزار از دواج کنی ۴ تا ریچار که شنیدی میفهمی هر چند بهشت زیر پای مادران است و عروسا میرن جهنم Big Grin