تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۱۱ ب.ظ

آزمون سنجشم دادیم. خدایی اگه کلا صفحه سوالات و سیاه نمیکردم همین الان آپلود میکردم! فقط یه چیزی اونم اینکه احیانا جواب این آزمون قبل کنکور میاد دیگه؟؟؟ Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - nazanin_sh - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۱۳ ب.ظ

سلام دوستان

خوبید؟ خوشید؟

دیروز کنکور ۹۰ رو از خودم گرفتم کلی به خودم اومدمBig Grin
همه درصدام ۱۰ تا ۱۵ بود. بعدش اومدم خونه نشستم سوالارو حل کردم از هر ۶ تا سوال ۴ الی ۵ تاشو درست حل میکردم! یعنی تا این حد کنکورو شبیه سازی کردم واسه خودم که استرسم داشتم!!!
به نظرتون چیکار کنم من! سرعتم پایینه خیلی....

حالا اینارو بیخیال. به قول دوستان تا زمان هست باید امید داشت

یکی کمک کنه این سوال آمارو لطفاSmile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنوووون

موفق باشید

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - kati - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۶ ب.ظ

دوستان یه نگاه Smile Heart

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sahar_rostami2 - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۳۲ ب.ظ

اینجا یکی به من گفته بود دموکرات کامنتشو نیافتم جواب بدم! Big Grin آزمونم دادم... ولی افتضاح... ۲ساعت وقت اضافه آوردم!! حوصله فکر کردن نداشتم! به من روحیه بدین گسسته سیستم شبکه صفرم همینا ضعیفم کردن... Sad

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - remove - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۳۴ ب.ظ

چرا آزمون سنجش اینجوری بود؟!!! الآن حس میکنم تو برزخم! دفترچه تخصصی رو که دیدم هنگ کردم همچنان در حالت هنگ بسر میبرم تا امشب درصدا بیاد . . . چه میشه کرد!

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - good-wishes - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۱ ب.ظ

خدا قوت به همه دوستانی که امروز آزمون داشتند و نداشتند : )

(۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۳۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  به من روحیه بدین گسسته سیستم شبکه صفرم همینا ضعیفم کردن... Sad

اینا دلایل واقعی ضعف شما نیستن دوست عزیز.
از نظر من ضعف شما الان اینه که به نداشته هاتون بیش از داشته هاتون دارید بها میدید .
خاطرم نیست کل دروس آی تی چند تاس اما اینا که میگید فقط ۳ تاشه

: )

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ

(۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۳۴ ب.ظ)remove نوشته شده توسط:  امشب درصدا بیاد

نتیجش کی میاد؟ پاسخ نامش کی میاد؟ کجا میاد؟ Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sahar_rostami2 - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۶ ب.ظ

(۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۱ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  خدا قوت به همه دوستانی که امروز آزمون داشتند و نداشتند : )

(۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۳۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  به من روحیه بدین گسسته سیستم شبکه صفرم همینا ضعیفم کردن... Sad

اینا دلایل واقعی ضعف شما نیستن دوست عزیز.
از نظر من ضعف شما الان اینه که به نداشته هاتون بیش از داشته هاتون دارید بها میدید .
خاطرم نیست کل دروس آی تی چند تاس اما اینا که میگید فقط ۳ تاشه

خب آخه امروز به جز این ۳تا بقیه رو هم خراب کردم Sad هوش اینهمه خوندم پایگاهم همینطور ولی... Undecided

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Ehsan.Aboli - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۰۲ ب.ظ

سلام

چندروزیه نبودم..شارژ نتم تموم شده پول نداشتم شارژ کنم....

تابعدازمونم پول ندارم....

شادباشینو ایام بکام...

واسه اونایی هم ک میخوان بدون چرا حسین رو تو امضا با ص نوشتم؟

من میخوام ازاد بگم و با داد راز بگم و اسممو با ص صاد ضاد بگم...

حرف خود حصین بود

فعلا

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - zahra2012 - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۰۶ ب.ظ

سلام دوستان لطفا کمکم کنید میشه بگین جواب های نهایت درست کنکورای سال قبل رو از کجا بیارم از خودم آزمون گرفتم درصدم از ۲۲ شد ۴۴ بعد از کلی اعصاب خورد شدن که چرا پایین زدم نگو یا صورت اشتباه بوده یا گزینه اشتباه و اینا کتاب ۵ سال اخیر پارسه خوبه برم بخرمش ؟
منو بو رفتم سال به سال مقسمی خریدم Confused

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - good-wishes - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۰۷ ب.ظ

(۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۶ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  خب آخه امروز به جز این ۳تا بقیه رو هم خراب کردم Sad هوش اینهمه خوندم پایگاهم همینطور ولی... Undecided

یادتون نره ! تا روز آزمون اصلی شما در مرحله ای هستید که فرصت شناسایی و رفع اشتباهاتتون رو دارید . پس هنوز وقت هست. امید هم هست

مواردی که امروز فکر میکردید بلدید ولی اشتباه کردید رو بررسی کنید . اونا نقاط کم رنگی هستند که اگر پررنگ بشن کمک شایسته ای میکنن در آزمون اصلی
مواردی رو هم که کلا بلد نبودید بذارید کنار
اولویت رو روی مفاهیم پر کاربرد بذارید و اونا رو مرور کنید

تکرار میکنم :
یادتون نره ! تا روز آزمون اصلی شما در مرحله ای هستید که فرصت شناسایی و رفع اشتباهاتتون رو دارید . پس هنوز وقت هست. امید هم هست

(۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۰۶ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  سلام دوستان لطفا کمکم کنید میشه بگین جواب های نهایت درست کنکورای سال قبل رو از کجا بیارم
اینجا یه چیزایی هست

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - ka arman - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۸ ب.ظ

(۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۴ ب.ظ)hamedit89 نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  من زبانو معماری ومدیریت سفید میخوام بزارم بنظرشما صاحبان تجربه بقیه درصدام باید چجوری باشه؟

به نظر من زبان رو سعی کن هر چقدر می تونی بزن حذفش نکن،حیف!!شد ۱ درصذ بهتر از سفید دادن!
تواین زمان باقی مونده چیکارمیتونم بکنم؟

معماری حافظه ورخوندم اما تستشو نمیتونم بزنم زبانم که اصلا نخئندم

ریدینگای IT & COm چند سال پیش رو بزنید...
فقط روزی ۱ ساعت وقت بزارید خیلی راحت می تونید حداقل ۵ تا بزنید که این یعنی ۱۵ درصد...

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - fulgent - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۹ ب.ظ

بچه ها تو رو خدا یکی ایندفعه سوالای سنجش رو زودی آپ کنه لطفا...ما دوست نداریم شما اذیت بشین و اسکن کنید که وقتتون گرفته بشه... با گوشی هم عکس بگیرین خیلی عالیه و خیلی هم ممنون میشیم...Smile
پ.ن: فقط با ۱۲۰۰ عکس نگیریدا !!! Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - zahra2012 - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۰ ب.ظ

(۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۰۶ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  سلام دوستان لطفا کمکم کنید میشه بگین جواب های نهایت درست کنکورای سال قبل رو از کجا بیارم
اینجا یه چیزایی هست

[/quote]

بله اینم دیدم ولی این و مقسمی و کتاب سنجش برای یک سوال هر کدوم یک گزینه رو گفتن خب یه سری ها رو با خونده های خودم میتونم تشخیص بدم کدوم درست میگن ولی یه سری رو متاسفانه نه Confused

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - ka arman - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ ب.ظ

(۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۹ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  بچه ها تو رو خدا یکی ایندفعه سوالای سنجش رو زودی آپ کنه لطفا...ما دوست نداریم شما اذیت بشین و اسکن کنید که وقتتون گرفته بشه... با گوشی هم عکس بگیرین خیلی عالیه و خیلی هم ممنون میشیم...Smile
پ.ن: فقط با ۱۲۰۰ عکس نگیریدا !!! Big Grin

مال ITش که فوق العاده مزخرف بود من فقط رسیدم غلط گیری کنم توصیه میکنم وقتتو تلفش نکن...