تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mehdi.m2 - 19 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۹ ب.ظ

(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ ب.ظ)soheila2012 نوشته شده توسط:  دوست گرامی اطلاعیه که اومده
نیاز به کارت نیست
تو همون محل حوزه ی امتحانی نوشته

توی اطلاعیه جدید اینو نوشته:
۱- تاکید براینکه کارتهای قبلی فاقد اعتبار است (باطل می باشد) و لذا بایستی حتماً کارت جدید پرینت شود .
۲- از آنجائیکه بعضاً آدرس محل برگزاری (حوزه امتحانی) داوطلبان تغییر یافته است . لذا ملاک آدرس محل برگزاری آزمون، آدرس مندرج در کارت ورودی جدید می باشد. بدیهی است چنانچه داوطلبی کارت جدید خود را پرینت ننماید و با کارت قبلی به حوزه امتحانی مراجعه کند از ورود داوطلب به حوزه ممانعت به عمل خواهد آمد.

احتمال تغییر حوزه هستش فردا که کارت جدید اومد معلوم می شه کارت قبلی معتبر نیست

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 19 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۱ ب.ظ

(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ب.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  می بینم که چیزی به کنکور نمونده و همه دارن ثانیه شماری می کنند.... Tongue امیدوارم همگی خوشحال و سربلند از این کنکور خلاص بشید.... هر چند ارشد تازه اول درس خوندنه. من خودم از روزی که قبول شدم تازه معنی درس خوندنو فهمیدم!! Rolleyes فقط سر جلسه خوب همه حواسا جمع باشه.... نیاید بیرون بگید اه فلان سوتی رو دادم... Confused خیلی حیف سوالی رو که بلدی اشتباه بزنی.... استرس ممنوع... خیلی به خودتون انرژی منفی ندید. من پارسال یک همچین روزایی دیگه حسو حال خوندن نداشتم و با خودم می گفتم چه حیف شد فلان فصلو نخوندم... کاش فلان مسئله رو بشینم دوباره یک نگاه بندازم حتما ازش سوال می یاد!! Undecided از خدا می خواستم زیر ۱۰۰ بشم ولی... موفق باشید Cool

آقا بابت انرژی ممنون و متشکر
من رسما قول میدم اومدم شریف یه فلافل طلب شما Big Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 19 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ب.ظ

کامپایلر شده داغ دل، لامسب هر سال از ۳تا تست دوتاش جدیده! که از اون دوتا یکیش فضایی!

(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۴ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  بعد کنکور یه تاپیک راه بندازین بشینیم همه با هم واسه GRE و تافل بخونیم..خدایی از کنکور بیشتر به دردمون می خوره
من اگه سال دوم لیسانس از خواب بیدار میشدم به احتمال خیلی زیاد الان کانادا بودم! متاسفانه معدل کارشناسی رو به گند کشوندیم که فقط با شریف میشه پاکش کرد!

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 19 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ب.ظ

با موبایل بودم یه یکی از بچه ها اینجا سوال گذاشت. رفتم دیدم(اینکه تاپیک مال کدوم تالار و نمیتونستم ببینم!) دیدم هیچی نمیفهمم. فقط یه چیزایی شبیه نظریه توش بود. به خودم گفتم خدا من همین امروز نظریه رو کبود کردم این کجا بود؟ پست گذاشتم این کدوم درسِ؟ این "hosshah" اومده زیرش نوشته گسسته. ابتدا انفکتوس ناقص سپس با کمی فشار انفکتوسِ کامل نتیجه شد! خلاصه بگم این موجود ، موجودِ خطرناکیه. تو تاپیکاتون راهش ندین.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 19 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ ب.ظ

(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  با موبایل بودم یه یکی از بچه ها اینجا سوال گذاشت. رفتم دیدم(اینکه تاپیک مال کدوم تالار و نمیتونستم ببینم!) دیدم هیچی نمیفهمم. فقط یه چیزایی شبیه نظریه توش بود. به خودم گفتم خدا من همین امروز نظریه رو کبود کردم این کجا بود؟ پست گذاشتم این کدوم درسِ؟ این "hosshah" اومده زیرش نوشته گسسته. ابتدا انفکتوس ناقص سپس با کمی فشار انفکتوسِ کامل نتیجه شد! خلاصه بگم این موجود ، موجودِ خطرناکیه. تو تاپیکاتون راهش ندین.

Big Grin Big Grin
تو روز روشن و دروغ؟؟ Smile
لینک بده که تو پرسیدی این چیه من گفتم گسسته. جونه من لینک بده Big Grin Big Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 19 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ ب.ظ

(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  لینک بده که تو پرسیدی این چیه من گفتم گسسته. جونه من لینک بده

اعتراف : من دیدم یه قسمتی از گسسته رو کلا تا حالا ندیدم ذوب شدم درجا سوالم و پاک کردم.

مهم نیست حالا خدا شکر واقعا گسسته یا نظریه نبود Big Grin این مهمهBig Grin

پ.ن : خدایی هیچی بدتر از این نیست یکی یه تاپیک بزنه بعد تو حس کنی به زبان چینی نوشته بدتر اینه که بعدن بفهمی تاپیک مالِ درسی بوده که فکر میکردی غول مرحله آخرشیBig Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 19 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۸ ب.ظ

(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  پ.ن : خدایی هیچی بدتر از این نیست یکی یه تاپیک بزنه بعد تو حس کنی به زبان چینی نوشته بدتر اینه که بعدن بفهمی تاپیک مالِ درسی بوده که فکر میکردی غول مرحله آخرشیBig Grin
زبان بهت بدم، کُپ کنی؟

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 19 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ب.ظ

(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  زبان بهت بدم، کُپ کنی؟
چینی؟ Big Grin
قربون دستت ، من همین که ۴ تا سریال میفهمم واسه ۷ پشتم بشه. اصولا دارم به سمتی میرم که تا چن سال آینده احتمالا گیلکی صحبت میکنم.

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 19 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ ب.ظ

(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  چینی؟ Big Grin
قربون دستت ، من همین که ۴ تا سریال میفهمم واسه ۷ پشتم بشه. اصولا دارم به سمتی میرم که تا چن سال آینده احتمالا گیلکی صحبت میکنم.
البته فرض میزاریم بر این که شما نکته رو نگرفتی! منظورم نظریه بود!

ولی اگه این چند روز کسی بیکار هست سولای نظریه علوم کامپیوتر رو یک عنایتی انجام بفرماید! سواب داره

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 19 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ب.ظ

(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  لبته فرض میزاریم بر این که شما نکته رو نگرفتی! منظورم نظریه بود!
اوه اوه بابت اون کبود کردن گفتی؟ کبود در حد بضاعت خودم منظورم بود Big Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Amir V - 19 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ب.ظ

برو بکس کنکورو حسابی بترکونیداااااا Smile

موفق باشیــــــــــد.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - *afsoon* - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۸ ق.ظ

مهندسین عزیز نیازمند یاری اطلاعات پایگاه داده Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - maryam.raz - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ق.ظ

مانشت که صبح تا حالا قات زده بود شماها کی پست گذاشتین؟ نکنه در مخفی داره ما خبر نداریم؟

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ق.ظ

(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  برو بکس
بروبکس هم مگه کنکور میدن؟

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ ق.ظ

(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  برو بکس کنکورو حسابی بترکونیداااااا Smile

موفق باشیــــــــــد.
ا
درست که فکر میکنم میبینم بعضی درسا منو داره میترکونه اولش من قصد داشتم بترکونم