تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - abji22 - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ب.ظ

ای بابا شماها همتون چرا اهل دود ودمید هر پستی که میخونم آقایون نوشتن تنباکو و قلیونو سیگار من بدددددددددم میاااااد

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  بستگی داره به اینکه نویسنده ی کتاب کی باشه
منظور نویسنده سوالات کنکور مهندسی بود Big Grin از دیدِ اون هست؟ Big Grin

هر سوال ۳۰ مین طول میکشه حل کنم. چون الان اعصابم خوردِ.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - calm boy - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  ای بابا شماها همتون چرا اهل دود ودمید هر پستی که میخونم آقایون نوشتن تنباکو و قلیونو سیگار من بدددددددددم میاااااد

مورد داشتیم پسره تو محیط مجازی اسمش آرنولد بوده و به عنوان مامور MI6 خودشو معرفی کرده
پیگیر شدن دیدن پسر اصغر آقا بقال سر کوچه بوده که نهایت خلافش کشتن سوسک در ملا عام بوده.Undecided

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ب.ظ

دوستان محاسبات دوست. کمک.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

riemann بیا که بهت نیازه Smile

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  وستان محاسبات دوست. کمک.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

riemann بیا که بهت نیازه Smile
consider it done!

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sahar_rostami2 - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ب.ظ

داده مرور کردم میرم الگوریتم.... از الگوریتم بدم میاد سوالاش سختن Sad

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ب.ظ

حوصله ندارم وگرنه تک تک سوالای محاسباتِ علوم قشنگن و دوس داشتم عکس بگیرم بزارم حل کنیم. یه حرکت زده رو tan پوکیدم خدایی! Big Grin
حل کنیــــد : ))

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - neda_Network - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  خدا هیچکی رو تو حلقه for کنکور نندازه صلوات !

لا مصب breakوelseهم نداره گیر کردیم تو بن بست ما میکشیم این ور کنکور میکشه اونور خلاصی هم نداریمDodgy خداییش من خسته شدم یا شمام مث من شدید؟

پی نوشت:
لازم به توضیح است کارتهای پرینت شده قبلی (کارتهایی که در هفته قبل داوطلبان پرینت نموده اند) به هیچ وجه معتبر نیست (باطل می باشد) و داوطلبان بایستی مجدداً اقدام به پرینت کارت ورودی خود نمایند. بدین منظور داوطلبان می توانند از بعدازظهر روز یکشنبه ۲۰/۱۱/۹۲ برای مشاهده و پرینت کارت به سایت سازمان به آدرس
مراجعه نمایندHuhHuh

ساعت ۱۳:۳۷ دقیقه و این بعد از ظهر سنجش هنوز شروع نشدهHuhHuhبعد کدوم ظهر منظورش بوده بخودم شک کردم مگه ظهر دیگه ای ام داریم؟DodgyHuh

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۸ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  خداییش من خسته شدم یا شمام مث من شدید؟

والا دیگه ما رد کردیم
من الان احساس خلاء میکنم شاید نفهمید چه حسیه چون خودم هم نمیدونم. اگه میدونستم که اسمش خلاء نمیشد Big Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - helena - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ب.ظ

همین که همش میام اینجا یعنی بریدم دیگه!!!!!!!!!
چرا جمعه نمیشه!!

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ ب.ظ

خیلی جالبه من امروز حسِ شدید درس خوندنم اومده! همیشه یک ساعت مونده بود به امتحان این حس میومد سراغم. :|

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - tayebe68 - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۴ ب.ظ

سه روز دیگه از حلقه درس خوندن در میایم !

این سه روز رو هم با توان ادامه بدید ؛ این روزای آخر خیلی مهمن ....

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Amir V - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  برو بکس
بروبکس هم مگه کنکور میدن؟
آره بابا سوسن خانوم هم شریفی بوده Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ب.ظ

بی زحمت دست به دست هم دهید به مهر که ما این زبان های برنامه سازی رو جمعش کنم
البته سوالا زیاده تشکر روم سیاه

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - minami - 20 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۰ ب.ظ

چقد وجود رتبه های خوب پارسال تو این تاپیک دلگرمیه، مرسی که وقت میزارید، اسم شریف به آدم انگیزه میده Smile

ایشالا سال بعد هممون بیایم تو این تاپیک و مایه دلگرمی باشیم Smile