تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - *afsoon* - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ق.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  دوستان یک سوال مال کنکور ۹۳ آی تی سال قبل هست ( سیستم عامل ) که یکی ازدوستان پرسیدن قبلا
...

یعنی سوالات امسال لو رفته؟؟؟؟Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - saeidkhan - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ق.ظ

کنکور ۹۳؟ Exclamation
[/quote]

حالا شما گیر ندین Tongue
منظورش همون ۹۲ دیگه .
حلش کنید لطفا!!!!!!!۱

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - AEM4949 - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ ق.ظ

دوستان اگه میشه ی نگاهی هم ب سوال من بندازینSmile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - saeidkhan - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ ق.ظ)AEM4949 نوشته شده توسط:  دوستان اگه میشه ی نگاهی هم ب سوال من بندازینSmile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فقط یه نگا بندازیم؟؟؟؟؟؟؟۱
دوتا نگا نندازیم؟Big Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - azarakhsh1986 - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ق.ظ

چشو چال واسم نمونده از دست این مانشت @_@

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ق.ظ

تو tapatalk چجوری میتونیم دکمه سپاس رو بفشاریم؟
دلمان دکمه سپاس میخواهد.
ما رفتیم بخوابیم، شما جواب بدین ولی!
#ManeshtOff

Sent from my ME172V using Tapatalk

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Amir V - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ق.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  پارسال خواب دیدم یکی از بچه های گروه رتبه اش ۵۰۰ شد
شد ۹
Amir V خودمون
آره یادش بخیر چه روزایی بود...
(نمیگم چقدر روزای افتضاحی بود که روحیتونو از دست ندید Big Grin )
الان نگفتم!

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Mänu - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  پارسال خواب دیدم یکی از بچه های گروه رتبه اش ۵۰۰ شد
شد ۹
Amir V خودمون
الان نگفتم!

یادمه توی یکی از تایپیک ها گفته بودی خدا ازش نگذره یکی خواب دیده من ۵۰۰ شدم Wink Wink

اما من به روت نیوردم Tongue Tongue Tongue

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ق.ظ

شب کسی خوابه کنکور نبینه صلوات

(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  پارسال خواب دیدم یکی از بچه های گروه رتبه اش ۵۰۰ شد
شد ۹
Amir V خودمون
الان نگفتم!

یادمه توی یکی از تایپیک ها گفته بودی خدا ازش نگذره یکی خواب دیده من ۵۰۰ شدم Wink Wink

یه خواب ۱۰۰۰ هم واسه ما ببینین هم ما راضی ایم

نمیدونم چرا اینجوری شدم استرسه , خنگیه , حواس پرتی .......... هرچی که هست حس میکنم درسا شدن شبیه بند شلوار این ورشو میکشم اونورش در میره اونورشه میکشم اینورش در میره
تا حالا فک میکردم دارم مفهومی میخونم الان یه حسی میگه حفظی خوندم خودم هم نفهمیدم

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - ka arman - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  شب کسی خوابه کنکور نبینه صلوات

(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
شد ۹
Amir V خودمون
الان نگفتم!

یه خواب ۱۰۰۰ هم واسه ما ببینین هم ما راضی ایم

نمیدونم چرا اینجوری شدم استرسه , خنگیه , حواس پرتی .......... هرچی که هست حس میکنم درسا شدن شبیه بند شلوار این ورشو میکشم اونورش در میره اونورشه میکشم اینورش در میره
تا حالا فک میکردم دارم مفهومی میخونم الان یه حسی میگه حفظی خوندم خودم هم نفهمیدم

دقیقا منم همین مشکل واسم پیش اومده...Confused

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sand - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ ق.ظ

الآن بزرگترین ناراحتیم اینه که چرا کتاب قدسی وقت نشد بخونم. هر یه تستی که از ساختمان داده نمیتونم بزنم با خودم میگم اگر کتاب قدسی رو خونده بودم الآن می تونستم جواب بدم. یعنی بعد ازکنکور به عنوان مطالعه آزاد هم شده این قدسی رو میخونم.Smile

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hoomanab - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ق.ظ

اینجا گروه درسیه. پیش روان پزشک که نیومدید Big Grin (شوخی)

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

Re: RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sahar-it88 - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ ق.ظ)sand نوشته شده توسط:  الآن بزرگترین ناراحتیم اینه که چرا کتاب قدسی وقت نشد بخونم. هر یه تستی که از ساختمان داده نمیتونم بزنم با خودم میگم اگر کتاب قدسی رو خونده بودم الآن می تونستم جواب بدم. یعنی بعد ازکنکور به عنوان مطالعه آزاد هم شده این قدسی رو میخونم.Smile

بیخیال بابا.من پارسال درس نخونده بودم ۳ تا ساختمان زدم.Cool

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  اینجا گروه درسیه. پیش روان پزشک که نیومدید Big Grin (شوخی)

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

کم پیدا هستین؟!!ترکوندیناBig Grin من که سرما خوردم

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ ق.ظ

چتون شده بچه ها؟ شوخی میکنین یا جدی میگین این حرفارو
خیلی افسرده بازی دارین در میارین. جدیه؟ Undecided

Re: RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sahar-it88 - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  چتون شده بچه ها؟ شوخی میکنین یا جدی میگین این حرفارو
خیلی افسرده بازی دارین در میارین. جدیه؟ Undecided
من این یه هفته هیچی واسم نداشت همش مشکل داشتم.الان هم که سرما خوردم الان خوابم هم نمیبره شما جای من بودی افسرده نمیشدی؟