تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ق.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط:  من این یه هفته هیچی واسم نداشت همش مشکل داشتم.الان هم که سرما خوردم الان خوابم هم نمیبره شما جای من بودی افسرده نمیشدی؟

من یه حرف پیش خودم دارم و تا اونجایی که میتونم بهش عمل میکنم
غر زدن و فاز منفی دادن رو که همه بلدن اگه میخوای با بقیه فرق داشته باشی حداقل منفی گرا نباش

برای درمان بی خوابی هم من همیشه مشکل داشتم
جدیدا هم ساعت ۱ تا ۳ یه فیلم سینمایی و بعدش به راحتی خواب همین Wink

Re: RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sahar-it88 - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ق.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط:  من این یه هفته هیچی واسم نداشت همش مشکل داشتم.الان هم که سرما خوردم الان خوابم هم نمیبره شما جای من بودی افسرده نمیشدی؟

من یه حرف پیش خودم دارم و تا اونجایی که میتونم بهش عمل میکنم
غر زدن و فاز منفی دادن رو که همه بلدن اگه میخوای با بقیه فرق داشته باشی حداقل منفی گرا نباش

برای درمان بی خوابی هم من همیشه مشکل داشتم
جدیدا هم ساعت ۱ تا ۳ یه فیلم سینمایی و بعدش به راحتی خواب همین Wink

شب کنکور چی؟ساعت ۳ میخواین بخوابین؟

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - azarakhsh1986 - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ق.ظ

به این چیزا فک نکنید بابا
به ان فک کنید که ۳شنبه باز یه موج سرما داره میاد یعنی میشه یه هفته دیگه تمدید شه ؟؟ :دی

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - AEM4949 - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ق.ظ

خانم Mahtab.R ی تاپیک پیشگویی رتبه بزنید ، احتمال زیاد پول خوبی در میاریBig Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ق.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط:  شب کنکور چی؟ساعت ۳ میخواین بخوابین؟

نه
روزش به اندازه کافی فعالیت می کنم شبش هم ساعت ۹ یا ۱۰ میرم تو جا دیگه تا ۱۱ یا ۱۲ خوابم میبره همون بسه واسم

Re: RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sahar-it88 - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ق.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  به این چیزا فک نکنید بابا
به ان فک کنید که ۳شنبه باز یه موج سرما داره میاد یعنی میشه یه هفته دیگه تمدید شه ؟؟ :دی

وای ترو خدا نگو که من قید کنکورو میزنمConfused

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - azarakhsh1986 - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ق.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ق.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  به این چیزا فک نکنید بابا

وای ترو خدا نگو که من قید کنکورو میزنمConfused

Big Grin
من نمیگم هواشناسی میگهUndecided

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - neda_Network - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۳ ق.ظ

تو این هفته فقط کم مونده آمریکا حمله کنه وضعم افتضاحه برا خالم که نزدیکترین کسمه خواستگار اومد و کل استرسشا ریخت با حرفاش به جون من حالا که بحث مهریه و... پنج شنبه ام بله برون من مث میت بیام برم وسط عروسی این تا اینجا Blushمادر شوهرم گیر داده همین هفته عقد کنید بعد این همه نامزدی !!!Exclamationعموم از مکه اومده فردا دعوتیم و.... خدا بگم چیکارت کنه سنجش داغونم کردی با برنامتDodgyConfused

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ق.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  به این چیزا فک نکنید بابا

اوج نگیر عزیزم اوج نگیر بیا پایین Big Grin

[تصویر:  248776_Capturef8Txa.png]

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - AEM4949 - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۳ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  تو این هفته فقط کم مونده آمریکا حمله کنه وضعم افتضاحه برا خالم که نزدیکترین کسمه خواستگار اومد و کل استرسشا ریخت با حرفاش به جون من حالا که بحث مهریه و... پنج شنبه ام بله برون من مث میت بیام برم وسط عروسی این تا اینجا Blushمادر شوهرم گیر داده همین هفته عقد کنید بعد این همه نامزدی !!!Exclamationعموم از مکه اومده فردا دعوتیم و.... خدا بگم چیکارت کنه سنجش داغونم کردی با برنامتDodgyConfused

ن بابا ، به خودم امیدوار شدمSmileاز من بدتر هم هست.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - azarakhsh1986 - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ق.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  به این چیزا فک نکنید بابا

اوج نگیر عزیزم اوج نگیر بیا پایین Big Grin

[تصویر:  248776_Capturef8Txa.png]

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
اینو از کجا آوردید ؟؟Tongue
یعنی گرم میشه هوا؟
ولی شباش هوا سردتره هاااTongue...برف میاد WinkBig Grin

(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۳ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  تو این هفته فقط کم مونده آمریکا حمله کنه وضعم افتضاحه برا خالم که نزدیکترین کسمه خواستگار اومد و کل استرسشا ریخت با حرفاش به جون من حالا که بحث مهریه و... پنج شنبه ام بله برون من مث میت بیام برم وسط عروسی این تا اینجا Blushمادر شوهرم گیر داده همین هفته عقد کنید بعد این همه نامزدی !!!Exclamationعموم از مکه اومده فردا دعوتیم و.... خدا بگم چیکارت کنه سنجش داغونم کردی با برنامتDodgyConfused

خوبه که ....تا باشه از این حملات.....به سلامتی و مبارکیAngelAngelRolleyes

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ ق.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
یعنی گرم میشه هوا؟

Big Grin
حضرت Google اونجا نشسته تو حرف بزنی من نقضش کنم Big Grin
هرچقدرم که برف بیاد صبحش آفتاب میشه برفا آب میشه
درستو بخون Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - azarakhsh1986 - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۶ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ ق.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
یعنی گرم میشه هوا؟

Big Grin
حضرت Google اونجا نشسته تو حرف بزنی من نقضش کنم Big Grin
هرچقدرم که برف بیاد صبحش آفتاب میشه برفا آب میشه
درستو بخون Big Grin

واقعاً که !!
خواستم جو عوض شه بر و بچ از ناامیدی نگن WinkTongueTongueTongue
حالا بالاخره یا حرف من میشه یا بازم حرف من CoolBig Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - jparisa - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ق.ظ

عزیزم حواست باشه از حالا حرف حرف مادر شوهر باشه وای به حالت!Tongue
اتفاقا خواستگاری خواهر منم پنجشنبه ست بعد کنکور آیتی ...تازه جمعه هم کنکور دارم Big Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - azarakhsh1986 - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ق.ظ

اووووووووه ه ه ه چه جو دخترونه شد Big Grin
hosshah تو نمیخوای ۵شنبه جمعه ای وقتی بری خواستگاری ؟ ؟ Tongue Big Grin