تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ق.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  اووووووووه ه ه ه چه جو دخترونه شد Big Grin
hosshah تو نمیخوای ۵شنبه جمعه ای وقتی بری خواستگاری ؟ ؟ Tongue Big Grin

ما یه چند تا پیر دختر داریم تو فامیل (میگم اصلا ۶۰ به بالا که به کسی هم خدایی نکرده بر نخوره) نذر کردم اگه رتبم خوب شد برم همشونو بگیرم Big Grin
خدا قبول کنه Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - azarakhsh1986 - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ق.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  اووووووووه ه ه ه چه جو دخترونه شد Big Grin
hosshah تو نمیخوای ۵شنبه جمعه ای وقتی بری خواستگاری ؟ ؟ Tongue Big Grin

ما یه چند تا پیر دختر داریم تو فامیل (میگم اصلا ۶۰ به بالا که به کسی هم خدایی نکرده بر نخوره) نذر کردم اگه رتبم خوب شد برم همشونو بگیرم Big Grin
خدا قبول کنه Big Grin

همون ریلکسی...یه همچین نذری داری که مطمئنی قبولیDodgyBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
دفتر دستکو جمع کنم برم منم همین کار و کنم فک کنم بیشتر و بهتر جواب بدهTongue

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - neda_Network - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ق.ظ

پسرای گل مانشت ارشدشونا قبول شن ایشالله بعد برن سر بازی من خودمم مث خواهر بزرگتر براشون آستین بالا میزنمBig Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - azarakhsh1986 - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  پسرای گل مانشت ارشدشونا قبول شن ایشالله بعد برن سر بازی من خودمم مث خواهر بزرگتر براشون آستین بالا میزنمBig Grin

اووووووووووووه تا شما بخوای آستین بالا بزنی موردای hosshah رفتن بالای ۶۵////همون خودش بعد اعلام نتابج گفت میره بهتره زحمت نکشSleepyWink

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mehdi.m2 - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ق.ظ

منم هستم Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  پسرای گل مانشت ارشدشونا قبول شن ایشالله بعد برن سر بازی من خودمم مث خواهر بزرگتر براشون آستین بالا میزنمBig Grin

آبجی اونایی که سربازی رفتن تکلیفشون چیه؟ Big Grin Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - neda_Network - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ق.ظ

تازه خیلی چیزا را نمیشه نوشت دعا کنید برام بد جور تحت فشارمSad

(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  پسرای گل مانشت ارشدشونا قبول شن ایشالله بعد برن سر بازی من خودمم مث خواهر بزرگتر براشون آستین بالا میزنمBig Grin

اونا تو اولویتن بعد ارشد کیس مورد نظرا پیدا کردن امر کنن در خدمتم Blush

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۰ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  تازه خیلی چیزا را نمیشه نوشت دعا کنید برام بد جور تحت فشارمSad

شما حتی نوشته هاتم با لهجه اصفهونی مینویسیا دقت کردی Big Grin
من پستادونو با لهجه میخونم اشکال که نداره؟ Big Grin
در ضمن آبجی من زن نمیخوام نوبت منو بدین به mehdi بنده خدا خیلی مشتاقه Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - azarakhsh1986 - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  منم هستم Big Grin

از خدا خواسته Big Grin

فک کنم باید اسم تایپیکو عوض کنیم RolleyesRolleyesBig Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mehdi.m2 - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۰ ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  تازه خیلی چیزا را نمیشه نوشت دعا کنید برام بد جور تحت فشارمSad

همه جا به نوبت

خوشحالی من بخاطر این بود یه موضوع غیر درسی پیدا شدBig Grin
اخه من پایه هرکاری غیر درسیی هستم
شب امتحانم پیشنهاد غیر درسی بدید من پایم Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - azarakhsh1986 - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۰ ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  تازه خیلی چیزا را نمیشه نوشت دعا کنید برام بد جور تحت فشارمSad

"پستادونو" رو خوب اومدیBig Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۶ ق.ظ

آ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  تازه خیلی چیزا را نمیشه نوشت دعا کنید برام بد جور تحت فشارمSad

(21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  پسرای گل مانشت ارشدشونا قبول شن ایشالله بعد برن سر بازی من خودمم مث خواهر بزرگتر براشون آستین بالا میزنمBig Grin

آبجی خدمت از ماست ولی بچه های مانشت نجیبن ،سر به زیرن ؛) خودشون نمیتونن پیدا کنن دست خودشون باشه مثله hosash میرن خواستگاری شصت ساله Big Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mehdi.m2 - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۶ ق.ظ

فعلا من بگیرم بخوابم. اینم غیر درسی هستش Big Grin
اگه موضوع دیگه ای هم پیدا کردید غیر درس من پایه هستم رو من حساب کنید
فقط ساعت و مکان رو برام خ کنید کافیه موضوعش مهم نیست فقط غیر درسی

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - azarakhsh1986 - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ق.ظ

کیسو پیدا کننن !!!؟؟؟
پس بگو فقط واسه شیرینی خوردن میخوای آستین بالا بزنی دیگهCool TongueBig Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - izadan11 - 21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ق.ظ

مادرم گفته اگه یک نشی عوض این همه فلاکس چایی که برات درست کردم دارت می زنمBig Grin