تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نارین - ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ق.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ق.ظ)zoltrix_66 نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۱ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  تازه میخوام پایگاه دوره کنم...هنوز نرم و مدیریتم هم مونده..هووووف Angry
منم وضعیت شما رو دارم با این تفاوت که پایگاه رو تموم کردم

منم همینطورم با این تفاوت که پایگاه ندارم به جاش نصفی از طراحی و لغات زبانم هست

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - azarakhsh1986 - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ق.ظ

خانم good wishes مثل اینکه خبراییه Wink
هرخبری هس انشاله مبارک و میمون باشه واستون
انشاله درجه admini (البته چشم جناب ادمین دوررر Confused )

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Elena_71 - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ ق.ظ

تو دنیا ۱۰ دسته عادم هست ...اونایی که معنی باینری رو میدونن و اونایی که نمدونن

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ق.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  تو دنیا ۱۰ دسته عادم هست ...اونایی که معنی باینری رو میدونن و اونایی که نمدونن

عادم؟؟؟!!! Huh
اون ۸ دسته ی دیگه چی پس؟ Big Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - shahryar711 - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ق.ظ

فکر کنم منظورشون ۰و ۱ بوده اینجوری نوشته

سلام
اقا من یک استرسی دارم و اون اینه که ریاضی و زبان رو درست نخوندم و هدفم هوش مصنوعی شیراز هست با توجه به اینکه دروس تخصصی امسال شده ضریب ۴ و من درس هوش مصنوعی رو تقریبا میشه گفت خیلی خوب خوندم
من دروس مشترک و تخصصی رو خوب خوندم اگه مثلا یک باره زبان و ریاضی رو صفر زدم مشترک و تخصصی هر کدوم حدودا چند بزنم هوش شیراز قبول می تونم بشم

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Elena_71 - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ ق.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  تو دنیا ۱۰ دسته عادم هست ...اونایی که معنی باینری رو میدونن و اونایی که نمدونن

عادم؟؟؟!!! Huh
اون ۸ دسته ی دیگه چی پس؟ Big Grin

من |:

عادم (((:

موریس مانو ))):

بچه های کامپیوتر :lol:

مارلبرو (;

سیانور ^_^

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - izadan11 - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۵ ق.ظ

دقیقا تا کنکور آی تی درس می خونم بعد کنکور آی تی استراحت می کنم تا کنکور اصلیم

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۰۱ ق.ظ

کنکور از امتحان پایانترم هم آسونتره. چون اونجا باید حتما نصف بنویسی پاس شی. اینجا نصفم ننویسی پاس که سهلِ ، تهران قبول میشی!

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - e.shrm - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۷ ق.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ق.ظ)AEM4949 نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ق.ظ)AEM4949 نوشته شده توسط:  طریقه بدست آوردن LA رو بالاخره یاد گرفتم.Big Grin
مدیونی سوال سال ۹۲ رو کامل حل نکنی
ببین اینجوری میشه ؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بله دقیقاCool
یادی از من و کامپایلر و LA ها شد ، اومدم Smile
شما هنوز این سوال رو مشکل دارید؟
این همه توضیح داده بودم خبCool
میگم اگه یه وقت یه این نتیجه رسیدید که راهم اشتباهه یه اطلاع هم به من بدید لطفا! مرسی
لینکی هم که گذاشتید ، درسته

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - srmarjani - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۰ ق.ظ

سلام دوستان.
دو تا سوال معماری تو سال های اخیر مشخصات چارت ASMرو داده و بعد در مورد حافظه نانو سوال پرسیده. لطف میکنین بگین ارتباط چارت ASM با تعداد ریزعمل ها چیه و این که این جور سوالا رو چه جوری میشه حل کرد.

Re: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sahar-it88 - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ

دوستان پلیز

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - ایزدی - ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۶ ق.ظ

سیانور چرا النا ؟Big Grin Smile))

دوستان من متوجه شدم که از سوالای گسسته ی ۹۱ هیچ کدومو بلد نبودم بزنم Smile))
نکته ش اینه که از ریاضی فقط گسسته خوندم اونم درختا و گرافو حوصله نداشتم نخوندم Smile))
Big Grin
بگو پس چی خوندی؟ Smile)))

البته من با چند تا پست مربوط به ریاضی که اخیرا تو مانشت گذاشتم متوجه شدم که بدجوری داره امار سوتیام مییییییییییییی رهههههههه بالا خدا کنه سر جلسه کم سوتی بدم Big Grin

اهان راستی می خواستم بگم که دوستان
دعا می کنم همه به ارزوهامون برسیم :x

موفق باشید
:x

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ق.ظ

خدایا من چرا اینقدر تو نظریه بی استعدادم؟ چرا نمیتونم درکش کنم؟ شاید واسه اینه که پایگاه پاس نکردم. نمیدونم. یه درس اینقدر چندِش؟

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - ایزدی - ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ق.ظ

بلد نبودن نظریه به خاطر اینه که اوناتیی ک کتابای کمک اموزشیو می نویسن!!!! خودشون خداییش تسلط کافی ندارن
نگو نه که راه ندارهBig Grin

برای گردن درد چطوره از این گردنبدای طبی قرض بخواید از کسی؟

سحر خانوم من که بلد نبودم انشالله یکی بلد باشه سوالاتو عالی جواب بده Smile

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - izadan11 - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ق.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  خدایا من چرا اینقدر تو نظریه بی استعدادم؟ چرا نمیتونم درکش کنم؟ شاید واسه اینه که پایگاه پاس نکردم. نمیدونم. یه درس اینقدر چندِش؟

اتفاقا درس خیلی زیبایی هستش ولی منم مثل تو نمی تونم چیزی ازش حل کنمBig Grin