تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - saeidkhan - 05 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۲ ق.ظ

من وقتی حوصلم سر میره یا که میخام احساس نا امیدی بکنم
با خودم میگم:
اگه من که این همه تلاش کردم
قبول نشم کی میخاد قبول بشه !!!!!!
پس کنکور از آن اونایی هست که تلاش کردن و خب قطع مسلم همه بچه های اینجا خیلی تلاش کردن .
و مطمئنم به هدفمون میرسیم.
یه جورایی هر روز که جلوتر میریم احساس پختگی بیشتری میکنم .دارم شمیشیرمو تیز میکنم که با یه ضربه کنکور رو ......

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - eh3an2010 - 05 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۰ ق.ظ

(۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ق.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  ردینگ که حدودا ۱۰ نوع سوال مشخص داره که تکنیکی هستن
مثلا چه تکنیک خاصی داره ؟
(البته اگر کوتاه هست بگو چون نمیخوام وقتت رو بگیرم)
ممنون
خوب مثلا یه مدل سوالهای استدلالی هستن که فقط باید تشخیص بدین و نزنین!!!
سوالهای که مثلا این ضمیر به چی برمیگرده
بهترین عنوان واسه متن چیه این سوالم معمولا نزنی بهتره
یک کلمه خاص که زیرش خط میکشه و باید حتما با دانشی که از متن میگیریم معنیشو استخراج کنیم
سوالهای راحت که فقط باید از تو متن ببینی کجاس که ۳۰ % سوالهای اینطوری هستن و البته نکتش اینه تشخیصشون بدی
سوالهای نتیجه گیری که باید به هر پاراگراف از نظر مثبت بودن نظرش یا منفی بودن امتیاز داد و در اخر نظر نویسنده رو گفت . که اینام سختن
و یکی دو مدل خاص دیگه که کمتر میان.

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - fulgent - 05 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ق.ظ

سوال از سیستم عامل:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - kh.jafarzade - 05 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ ق.ظ

(۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ ب.ظ)ka arman نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  در مورد کتاب پارسه مجموعه سوالهای سال ۸۸ تا ۹۲ کسی خبر داره میدونه خوبه یا نه ؟Exclamation
بله میدونم سال به سال نیست من کتاب مقسمی رو برای سال به سال گرفتم ولی متاسفانه علط زیاد داره میخواستم ببینم برای یک کتابی که باهاش چک کنم خوب هست یا نه یا اینم زیاد علط داره ؟؟ Undecided

منم مقسمی دارم(سالهای ۸۸تا۹۱) ... ولی تا الان غلطی ندیدم توش !!!!!

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 05 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ ق.ظ

امروز میریم که فاتحه دروس زبان های برنامه سازی و کامپایلر رو بخونیم، عزیزانی که نذری ، حاجتی دارن میتونن به مدیریت مسجد رجوع کنن و .....

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - neda_Network - 05 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ

یا دارمpdfمیخونم یا نکته اما چشمام واقعا داغون شدن انقد درد دارن که حد نداره کور نشم جای شکرش باقیهConfused امروزم که از هر باغی یه گلی میچینم تنوع شهBig Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - alma90 - 05 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ ب.ظ

کسی از سوالات محاسبات سال ۹۲ چیزی فهمیده؟؟؟؟
چرا اینطورین....
با سالهای قبل زمین تا اسمون فرق داره...

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - explorer - 05 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ب.ظ

خدایی تو کف این سوالهای طراحی و ساختمان ۹۲ موندم
n عدد مرجع و n+1 پاسخ متفاوت Big Grin Big Grin
من الان دقیقا باید چطوری درصد بگیرم آیا؟؟ Big Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sonia1990 - 05 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ ب.ظ

دوستای عزیز من دنبال حل تشریحی سوالات کنکور ۹۱ آی تی و کامپیوتر هستم کسی می تونه کمک کنه؟ سوالات و کلید جواب رو دارم حل تشریحی می خوام

(۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ ب.ظ)sonia1990 نوشته شده توسط:  دوستای عزیز من دنبال حل تشریحی سوالات کنکور ۹۱ آی تی و کامپیوتر هستم کسی می تونه کمک کنه؟ سوالات و کلید جواب رو دارم حل تشریحی می خوام

پیدا کردمBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - fulgent - 05 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۴ ب.ظ

دوستان
سوال مدار منطقی:

سوال معماری:

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - explorer - 05 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ب.ظ

آقا الان این حل پارسه که واسه کنکور ۹۲ IT توی سوالای سیستم عاملش ۲تا سوال رو گفته گزینه اشتباه از طرف سنجش انتخاب شده و یک سوال هم رو گفته پاسخ نداره
الان تکلیف این چیه؟؟ سنجش چطوری محاسبه میکنه آیا حذف میکنه؟؟تقریبا ۵۰درصد OS پریده این وسط

حالا بماند که توی درسای دیگه هم همینطوره...

حلال سوالات هم آقای حقیقت هستند

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 05 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۶ ب.ظ

(۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ ب.ظ)alma90 نوشته شده توسط:  کسی از سوالات محاسبات سال ۹۲ چیزی فهمیده؟؟؟؟
سوالا بیشتر از آنالیز عددی اومده!

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 05 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ب.ظ

حتی اگه پاسخنامه تشریحی کنکورِ پارسال کنارم باشه باز ریاضی همون ۶/۲۵% رو میزنم که پارسال زدم.

پ.ن : میر مهدی رهگشای چجوری زد اونا رو دقیقا؟ تو این مدت باقیمونده فکر کنم تنها کسی هم میتونه باشه که سوالات ریاضی پارسال و واسمون تشریحی حل کنه Smile

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - izadan11 - 05 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ب.ظ

هوش رو دارم مرور می کنم
سریع دارم پیش میرم تا پس فردا باید همراه او اس جمع شن
(۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  خدایی تو کف این سوالهای طراحی و ساختمان ۹۲ موندم
n عدد مرجع و n+1 پاسخ متفاوت Big Grin Big Grin
من الان دقیقا باید چطوری درصد بگیرم آیا؟؟ Big Grin

طراحی هوش رو پارسه درست حل کرده (البته سوال اخر درست حل کرده ولی گزینه رو اشتباه گفته)
ساختمان داده هم سوال آخر رو اشتباه گفته که غلطه جواب log n میشه
سوال اول هم که غلط بود ولی از سوال معلوم بود منظور طراح ۱۹۹هست

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - m_molodi - 05 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ب.ظ

بچه ها درود بر شما دو تا سوال اساسی دارم اگر میتونی کمک کنی خیلی ممنون میشم.
اول اینکه برای پاسخ به این ریدینگها ی زبان ۴۵ دقیقه طول میکشه تا به سوالاتش پاسخ بدم چه کار کنم که زودتر به این سوالات پاسخ دهم.
سوال دوم اینه من هر روز صبح تا ساعت ۹ و ۱۰ بد جوری اب ریزش بینی دارم سینوسهام عفونت شدید دارن راه حلی فتوای راهنمایی اگه میتونید.سپاســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــ.