تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masume_ml - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۱ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۴ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  تولد تولد تولدم مبارک TongueBig Grin
مثلا امروز تولدمه
کی روز تولدش درس میخونه که من دارم میخونم Confused

تولدت مبارکSmile

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Elena_71 - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۴ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۶ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  داش اونایی که هم کم خوندن هم در حد ۱وجب چی¿
اونا احتمالا مدیری ، مسئولی چیزی میشن.

منکه خرشانسم ؛در این حد که ممکنه همه ی سوالای کنکور حذف شه فقط اونایی که من بلدم بمونه و اینگونه میشم رتبه ۱ کنکور ۹۳

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mojhde - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۲ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  من سابقه اینو دارم که شب کنکور خوابم نبره یا بخوابم در حد ۲ ساعت. و واقعا استرس میگیرم که با نخوابیدن کنکورو خراب کنم. به نظرتون اگر امشب نخوابم که فردا شب راحت تر خوابم ببره اشکال داره؟ ولی میترسم امشب نخوابم فردا شب هم خوابم نبره بعد....Confused

خواهش میکنم بگین شما برای تنظیم خواب چیکار می کنین؟
شما چرا بیخودی به خودت استرس وارد می کنی سعی کن به کنکور فکر نکنی و راحت بخوابی
الان خود من این هفته درست یه روز و نصفی درس خوندم و دیگه ادامه ندادم چون عادت خودمو می دونم اگه یه کلمه اضافه تر می خوندم دیگه حالم بد می شد گفتم الکی به خودم فشار نیارم که وقتی رفتم سر کنکور حالم از دیدن سولا بهم بخوره این ۲ روز اخیرم شب از ساعت ۱۰ خوابیدم صبحام ساعت ۱۰ بیدار شدم
اینارو گفتم که بدونین هر کس عادت خودشو بهتر می دونه ببینین چطور راحتین به نظر من هرکس تا حالا هر چقدر خونده بسه دیگه لزومی نداره بیخودی به خودش فشار بیاره و خودشو اذیت کنه
شمام ریلکس باشینو به خودتون فشار نیارینو راحت بخوابین اگه استرستونم زیاده گل گاو زبونو بهتون توصیه میکنم Smile
انشال.. موفق باشین Smile

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - iammiti - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۶ ب.ظ

دیگه کنکور این هفته ۱۰۰% هست؟ برم کارت پرینت بگیرم؟Smile)

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نیکا - ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۶ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۴ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۶ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  داش اونایی که هم کم خوندن هم در حد ۱وجب چی¿
اونا احتمالا مدیری ، مسئولی چیزی میشن.

منکه خرشانسم ؛در این حد که ممکنه همه ی سوالای کنکور حذف شه فقط اونایی که من بلدم بمونه و اینگونه میشم رتبه ۱ کنکور ۹۳

حالا من این طور فکر میکنم اگه تستی تو کنکور باشه که من بتونم بزنم همه اونایی که خوندن هم میتونن بزنن ...به این میگن اعتماد به نفسUndecided
با یه همچین روحیه ای میخوام امتحان بدمSad الانم که هنگم

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mehdi.m2 - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۵۳ ب.ظ

در راستای نهضت تغییر اواتار، اواتار جدید خودم رو به همه دستان تبریک می گمBig Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Mänu - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۰۰ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۲ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  من سابقه اینو دارم که شب کنکور خوابم نبره یا بخوابم در حد ۲ ساعت. و واقعا استرس میگیرم که با نخوابیدن کنکورو خراب کنم. به نظرتون اگر امشب نخوابم که فردا شب راحت تر خوابم ببره اشکال داره؟ ولی میترسم امشب نخوابم فردا شب هم خوابم نبره بعد....Confused

خواهش میکنم بگین شما برای تنظیم خواب چیکار می کنین؟

اتفاقا منم همین تصمیمو دارم اما بخواب کم بخواب
فردا ظهرم نخواب

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Elena_71 - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۰۴ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۵۳ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  در راستای نهضت تغییر اواتار، اواتار جدید خودم رو به همه دستان تبریک می گمBig Grin

عکس خودته؟
Big Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۴ ب.ظ

من که دیگه طاقت ندارم! میخوام تموم بشه بره! تازه هنوز ۳ روز دیگه مونده! بریم از رفقا چن تا فیلم بگیریم که بیکار نباشیم.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Elena_71 - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۵ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۶ ب.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  حالا من این طور فکر میکنم اگه تستی تو کنکور باشه که من بتونم بزنم همه اونایی که خوندن هم میتونن بزنن ...به این میگن اعتماد به نفسUndecided

نه عجیجم مطمئن باش بیشتر از نصف شرکت کننده ها کامل تعطیلن بقیه هم تا حد زیادی تعطیلن بقیه هم ۱عده حریصن و با غلط زدن مهره سوخته میشن مابقی قبولن
حالا شوما کدومشونی¿

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mehdi.m2 - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۰ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۰۴ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  عکس خودته؟
نه من هنوز موهام اینقدر دراز نشده یه خرده کوتاهتر هستنBig Grin

ایشون ریچارد متیو استالمن هستن یکی از بزرگان کامپیوتر و رهبر جنبش نرم‌افزارهای آزاد (free software)

پ.ن: با دیدن استاد ریچی تو اواتار Riemann منم برآن شدم که اواتارم رو عوض کنم
پ.ن: مرسی Riemann که باعث شدی کن رو هم بشناسم

Re: RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sahar-it88 - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۱ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۵ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۶ ب.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  حالا من این طور فکر میکنم اگه تستی تو کنکور باشه که من بتونم بزنم همه اونایی که خوندن هم میتونن بزنن ...به این میگن اعتماد به نفسUndecided

نه عجیجم مطمئن باش بیشتر از نصف شرکت کننده ها کامل تعطیلن بقیه هم تا حد زیادی تعطیلن بقیه هم ۱عده حریصن و با غلط زدن مهره سوخته میشن مابقی قبولن
حالا شوما کدومشونی¿

من جزو آخرین دستهTongue

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۹ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۰ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۰۴ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  عکس خودته؟
نه من هنوز موهام اینقدر دراز نشده یه خرده کوتاهتر هستنBig Grin

ایشون ریچارد متیو استالمن هستن یکی از بزرگان کامپیوتر و رهبر جنبش نرم‌افزارهای آزاد (free software)

پ.ن: با دیدن استاد ریچی تو اواتار Riemann منم برآن شدم که اواتارم رو عوض کنم
پ.ن: مرسی Riemann که باعث شدی کن رو هم بشناسم

بنده خدا مثله اینکه اینم کنکور داشته الان قیافه منم تو تیریپ اینهBig Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۳ ب.ظ

آخی ... کوچولوی من Tongue
متاسفانه فارغ التحصیل شدیم سعادت نبود با ایشون هم دوره باشیم
بچه ها گذاشته بودن تو فیسچیز

[تصویر:  249581_57204175390023900559.jpg]

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mehdi.m2 - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۳ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۹ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  بنده خدا مثله اینکه اینم کنکور داشته الان قیافه منم تو تیریپ اینهBig Grin
جمله اول منم اشاره به این داره
فک کنم ۲ ماه بیشتر موهام رو کوتاه نکردم اصن یه وضعیه