تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hoomanab - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۲ ب.ظ

دوستان it لطفا کمک کنند. مهندسی نرم افزار it93 Wink

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Elena_71 - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ ب.ظ

عاقایون لدفن فقط با این قیافه ها نیاید دانشگاه D:

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - maryam.raz - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ ب.ظ

من که امروز قشنگ دفترو کتاب و بستم و با خانواده رفتیم در دامان طبیعت Smile

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Saoshiyant - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۹ ب.ظ

ی روز کم دارم ........
کاشکی دو سه روز پیش این حسو داشتم ...
از آن منی ، موفقیت Tongue

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Mänu - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۱۳ ب.ظ

اعصاب مصاب نصاب Angry Angry Angry
شروع شد،دلم ضعف میره دیگه تا ۵ شنبه Sad
دست و پام یخ میکنه فشارم میفته
Sad Sad Sad

معده درد هم اضافه شد

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نیکا - ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۳ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۵ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۶ ب.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  حالا من این طور فکر میکنم اگه تستی تو کنکور باشه که من بتونم بزنم همه اونایی که خوندن هم میتونن بزنن ...به این میگن اعتماد به نفسUndecided
با یه همچین روحیه ای میخوام امتحان بدمSad الانم که هنگم

نه عجیجم مطمئن باش بیشتر از نصف شرکت کننده ها کامل تعطیلن بقیه هم تا حد زیادی تعطیلن بقیه هم ۱عده حریصن و با غلط زدن مهره سوخته میشن مابقی قبولن
حالا شوما کدومشونی¿

من هنگمSad

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Mindhunter - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۳ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۱۳ ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  اعصاب مصاب نصاب Angry Angry Angry
شروع شد،دلم ضعف میره دیگه تا ۵ شنبه Sad
دست و پام یخ میکنه فشارم میفته
Sad Sad Sad

معده درد هم اضافه شد
اووووووووووووووووو مهتاب نکن این کاراروSmile من یادمه آمپول میخواستم بزنم اینطوری میشدم Smile) استرس خوبه فقط باید یکم کنترل بشه یذره استرس باید باشهSmile مدیریت روهم تموم کردم تست هم زدم امشب نرم تست بزنیم، خدا به دادم برسه الگوریتم و ساختمان و شبکه مونده Sad((((((((((

شانس یعنی اینکه کتاب مدیریت رابینز رو بخوری بعد سوال از الوانی بیاد Smile)))))

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - n_amiry70@yahoo.com - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۲ ب.ظ

آرزوی موفقیت واسه همه و خودم دارم WinkTongueSmile

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hoomanab - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۲ ب.ظ

دقت کردید مدرسان عکس رتبه های برتر رو برداشته Big Grin
کلا سایتش باید redesign شه! صفحه اولش شده فروشگاه online که اونم کار نمیکنه Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - explorer - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۳ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۳ ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  شانس یعنی اینکه کتاب مدیریت رابینز رو بخوری بعد سوال از الوانی بیاد Smile)))))

به نظر من اصن مدیریت نباید منبع داشته باشه

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۰۹ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۳ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  فک کنم ۲ ماه بیشتر موهام رو کوتاه نکردم اصن یه وضعیه
حد اقل باید ۲ سال کوتاه نکنی تا اینقدر بشه.

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - fulgent - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۶ ب.ظ

دوستانی که رتبه های برتر در ازمون های ازمایشی کسب کردند معمولا در دروس مشترک چندتا از ۲۷ تا سوال جواب می دادند؟

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۵ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۶ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  دوستانی که رتبه های برتر در ازمون های ازمایشی کسب کردند معمولا در دروس مشترک چندتا از ۲۷ تا سوال جواب می دادند؟
شما هر چی توی ازمایشی زدید ۲۰ درصد بیشترش رو میتونید توی کنکور بزنید!

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - fulgent - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۷ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۶ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  دوستانی که رتبه های برتر در ازمون های ازمایشی کسب کردند معمولا در دروس مشترک چندتا از ۲۷ تا سوال جواب می دادند؟
شما هر چی توی ازمایشی زدید ۲۰ درصد بیشترش رو میتونید توی کنکور بزنید!

ولی ریسک کنکور که بیشتره!

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Fot30 - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۷ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۶ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  دوستانی که رتبه های برتر در ازمون های ازمایشی کسب کردند معمولا در دروس مشترک چندتا از ۲۷ تا سوال جواب می دادند؟
اگه مارو رتبه برتر حساب کنید....
من کمترینش ۱۸ بود و بیشترینش ۲۴ تا از ۲۷ تا زدم