تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mehdi.m2 - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  Mission Comeplete Mehdi
اگر چه ریش و سیبیل نداره ولی خیلی اوستاست
عالی عالی
یک مهندس و برنامه نویس عالی
ایشون درسته ریش و سبیل نداره ولی خصوصیات خوبه دیگه ای داره
بلده تو سخنرانی رسمی فش رکیک به انویدیا بده (می تونی یه سرچ بزنی و بخندی Big Grin)

لیونس توروالدز عزیز

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۷ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  .......... منم بازی

اورین به شما
فقط قانون بازی اینه که یکی از بزرگان علم کامپیوتر باشه و تکراری نباشه
ببینم چیکار می کنی
بدو ببینم

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - maryam.raz - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۶ ب.ظ

یعنی هرچی میکشیم از دست این Rieman , izadan هست
اینم برنامه بود شما درآوردین با این آواتاراتون
یعنی دیگه حالم از هرچی مو هست بهم میخوره دلم میخواد برم کچل کنم!!
همه برن آواتار کارتون محبوبشون بذارن Smile

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  Mission Comeplete Mehdi

اوستای که ریشو سیبیل نداشته باشه اوستا نیست fake اوستا نماس

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - maryam.raz - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  دوستان عزیز !
ممنون میشم در انتخاب آواتارهاتون به قوانین مانشت هم توجه بفرمایید
درسته ما داریم با شما مدارا میکنیم اما اینطوری نباشه که شما قوانین رو زیر پا بگذارید
انتخاب آواتار باید در شان انجمن علمی باشه و طبق قوانینی که در بند ۱۷ این تاپیک آمده در غیر اینصورت حذف خواهد شد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مگراینکه شما به داد ما برسی خانم مدیرUndecided

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۶ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  یعنی هرچی میکشیم از دست این Rieman , izadan هست
اینم برنامه بود شما درآوردین با این آواتاراتون
یعنی دیگه حالم از هرچی مو هست بهم میخوره دلم میخواد برم کچل کنم!!
همه برن آواتار کارتون محبوبشون بذارن Smile

من از بچگی کارتون دوست نداشتم Big Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - iammiti - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ب.ظ

چون اکثرا عکس دنیس ریچی گذاشتید یه نقل قول که همیشه باید اویزه گوش بچه های کامپیوتر باشه اینه ( الان حس می کنم خیلی جدی حرف زدم ):
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
این جنبش تغییر اواتارم اروم کنید تا مدیر کل پراکندمون نکرده Smile)

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ ب.ظ

ای بابا یه شب من نیستم چه گرد خاکی راه انداختین اینجا! :-)

Sent from my ME172V using Tapatalk

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  Mission Comeplete Mehdi
عالی عالی
یک مهندس و برنامه نویس عالی
ایشون درسته ریش و سبیل نداره ولی خصوصیات خوبه دیگه ای داره
بلده تو سخنرانی رسمی فش رکیک به انویدیا بده (می تونی یه سرچ بزنی و بخندی Big Grin)

لیونس توروالدز عزیز

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۷ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  .......... منم بازی

اورین به شما
فقط قانون بازی اینه که یکی از بزرگان علم کامپیوتر باشه و تکراری نباشه
ببینم چیکار می کنی
بدو ببینم
قراره بعدا بزرگ علوم شه فعلا تا اینجاشو از دستش بر میومدTongue

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - neda_Network - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ب.ظ

دوستای مهربونم انقد بحث درسی میکنید رو دل نکنیدTongue الان فرداد خان بود کلمونا درو کرده بود خانم مدیر مراعات میکنه شمام نهایت سو استفاده را بکنید که کلا تا جمعه ظهر تخت پادشاهی دارید Coolمن که از همه جهت بلای آسمانی بهم نازل میشه خدا کنه حداقل بتونم سر کنکور ۵۰ درصد فقط تمرکز کنمConfused بدون مشکلات خداراشکر بیاد بره این کنکور این عقب افتادنش که برا من سر به سر ضرر بود و بس فقط Dodgyاشکال نداره این نیز بگذردازدیروز چیزی نخوندم جز چند ساعت مرور فقط خیلی حالم خراب میشد دعا میکنم بهترین نتیجه را بگیرید موفق باشید دوستای مهربونمHeartHeart

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mojhde - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  به قول ......!!!
حالم خوش نیست ....!!
من امروز دیگه زیاد درس نخوندم
فردام که دیگه اصلا
الانم میخام تا صب بشینم vampaire نگا کنم
واقعا که سریال قشنگیه .
خدایا کنکور خیلی خوبی داشته باشن همهههههههههههههههههه
بهترین کارو می کنی برو سریالتو نگاه کن جاتون خالی ۱ ساعت پیش داشتم شبای برره رو نگاه می کردم خیلی خندیدم نیم ساعت پیشم نقطه سر خطو نگاه کردم الانم میرم مسواک بزنمو کم کم بخوابم Smile
شب همگی به خیر
انشالله همه خوب بخوابین Smile

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mehdi.m2 - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ ب.ظ

دوستان دکتر نتهایی فقط یک درخواست کوچیک از اعضا داشته

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ببینم چیکار می کنیدSmile

من دیگه برم بخوابم
ایشا... همگی دوستان موفق باشن و به چیزی که لایقشون هست برسن همگی با صدای بلند بگید آمین
شب همگی خوش

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۲ ق.ظ

unicorx نیستش یه چن تا آیا میدانید و تجربه ثابت کرده بزاریم

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Elena_71 - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ق.ظ

Big Grin Big Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hamid88 - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ق.ظ

خوب خداروشکر آواتار من مشکلی نداره و میتونم کامنت بزارم و دیگر هیچ....
وای از دست این استرس
کتابارو کشتمشونا ولی خوب میترسم و استرس دادم و دیگه
دیگه همه چی رو اول دست خدا ، بعد دست حضرت معصومه (س) سپردم.
ایشالا همه نتیجه زحمتاشون رو بگیرن.

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - eh3an2010 - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ق.ظ

شرمنده ولی تاپیک یه عمره خز شده!