تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sahar_rostami2 - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۳ ق.ظ

میشه این دمه آخری! یه نفر روش شمردن تعداد ابر کلید های رابطه رو یادم بده؟! Confused

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Mindhunter - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۳ ق.ظ

دوستان سلام صبح بخیر ما بریم تا آخر تو افق میبینمتون، از دیدنتون خوشحال شدم از همه تشکر میکنم
به امید موفقیت و کامیابی و از همه مهمتر سلامتی
مواظب خودتون باشید
همدیگرو دوست بدارید
از پیاده رو راه برید
نامه بدید Wink
یا علی

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sajaddandy - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ ق.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۳ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  میشه این دمه آخری! یه نفر روش شمردن تعداد ابر کلید های رابطه رو یادم بده؟! Confused

من دیشب مرورش کردم یادمه Big Grin
یه مثال میگم بر اساس اون برات میگم!....رابطه ی زیر رو داریم:

R(A,B,C) ...l
a1,b1,c1
a2,b2,c2
a3,b3,c3

هر کدوم از A,B,C به تنهایی کلید میتونه باشه! ( تا اینجا ۳ تا) ....A,B هم میتونه کلید باشه ( ۴ تا ) ...A,C هم میتونه باشه (۵ تا ) ...
B,C هم میتونه کلید باشه! ( ۶ تا )... A,B,C هم میتونه کلید باشه میشه کلا ۷ تا سوپر کلید داره!
OK?

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Elena_71 - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ

بچه ها من ۱سر رفتم قبولیا و رتبه های پارسال مانشت رو دیدم پیشنهاد میکنم حتما حتما برید ببینید اصن یه انرژی مثبتی داره که نگو

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - explorer - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ب.ظ

منم که دوران زیبای خدمتم رو از تاریخ ۶/۲ ساعت ۱۰ شب شروع و ساعت ۷ صبح ۶/۳ تمام کردم Big Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ب.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۱ ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  داشتم گسسته مرور می کردم یه سوالایی رو حل کرده بودم قبلا که الان نمی فهمیدم منظورش چیه بعدش استرس گرفتم و بی خیال گسسته شدم ۲ تا بزنم زیادمهSmile
به نیمه خالی لیوان نگاه نکنید به نیه پر لیوان نگاه کنید ندانسته های ما بی نهایته پس هر چقدر هم زیاد بلد باشیم باز نگاه کردن به ندانسته هامون موجب نا امیدی میشه
آفرین، شده حکایت من که سوالی که تابستون حل کردم رو الان یادم نیست! ولی بیخیال کنکور از همین الان فاتحش خونده شده، من که ۶ تا ریاضی بزنم کلامو میندازم هوا با شاتگان ۱۰ تا تیر میزنم بهش!
این روزا یادم امتحانای پایان ترم افتادم که هیچی بلد نبودم ولی با چنگ و دندون میرفتم سرجلسه و درسا رو پاس میکردم! کنکور که حد اقل یه خورده واسش خوندم Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - virtual girl - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ب.ظ

پک آخر...

پیک آخر...

فردا اینموقع دفترچه ها رو جمع کردن !

نمیدونم چرا امروز و الان انقدر منگم ! انگار تو فضام ...
ولی دیگه دوس ندارم به این فکر کنم که چقدر خوندم چقدر نخوندم چقدر کم کاری کردم چقدر ..... اصن دوس ندارم به هیچی فکر کنم .....
هر چه باداباد ....

موفق باشین بچه ها Heart

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نارین - ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ب.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  بچه ها من ۱سر رفتم قبولیا و رتبه های پارسال مانشت رو دیدم پیشنهاد میکنم حتما حتما برید ببینید اصن یه انرژی مثبتی داره که نگو

از کجا دیدید؟لینک بدین ما هم ببینیم.ممنونم

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sara_omd - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ب.ظ

بچه ها روزهای سخت و آسون رو با هم گذروندیم و حالا هممون منتظریم تا نتیجه ی زحمتمونو ببینیم
دلم می خواد هممون در هر حدی که تلاش کردیم با انرژی تمام بریم سر جلسه و هر نوع فکر منفی
رو از خودمون دور کنیم واسه همتون آرزو می کنم جواب زحمتاتونو بگیرین و امیدوارم هممون با دیدن
نتیجه ها خستگیمون در بیاد بچه های it هم دیگه درس نخونید و به مغزتون استراحت بدید تا فردا پرانرژی
باشیدShyHeart

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۶ ق.ظ)mojhde نوشته شده توسط:  Smile در تمام لحظات خدارو شکر کن Smile

**لحظات دردآور به خدا اطمینان کن**
**لحظات آرامش خدارو مناجات کن**
**لحظات سختی خدارو جستوجو کن**
لحظات شادی خدارو ستایش کن**
************** خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا*************​*

اینقدر این جملتو دوست داشتم که نوشتم و زدم رو در یخچال Smile
مرسیHeart

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - AEM4949 - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ب.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ق.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  دوستان من که تکلیفم مشخص شده

۱ اسفند باید برم خدمت افتادم ۰۲ نیرو زمینی‌ ارتش تهران=====> از اینکه تهران هست خوشحالم از اینکه نیرو انتظامی هم نیفتادم خوشحالم

فکر کنم از برنامه ریزی که کرده بودم همین خدمتش فقط جواب داده تا نتیجه بیاد من ۶ماهی‌ خدمت می‌کنم

خیلی‌ درسارو مرور نکردم مجبورم امروز هم بخونم

فقط التماس دعا

بعد کنکور هم عروسی‌ داداشمه هرچند این هفته آخر اذیت شدم از شلوغی حداقل بعد کنکور چه خوب داده باشیم چه بد محیط اطراف شاد هستش

به به !!! ی هم خدمتی مانشتی جور شدCool

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sh_s - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ب.ظ

انشاله هر کی زحمت کشیده نتیجشو بگیره.
خدایا به هممون کمک کن.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ب.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  پیک آخر...

پیک آخر...

پیک پیک آخره جمع جمع آخر نباشه Tongue
این حرفا رو میزنین خانوم goodwish الان میاد شاکی میشه شماره جدید قوانین مانشت رو گوشزد میکنه

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ب.ظ

فقط خوابم میاد. همش خوایبم میاد Sad کلی کار دارم.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sh_s - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ب.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  فقط خوابم میاد. همش خوایبم میاد Sad کلی کار دارم.
مگه امروزم میخواین بخونین؟Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - zoltrix_66 - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ب.ظ

الان یه حالت معنوی بهم دست داده [تصویر:  249901_154fs82123.gif].ای خدا فقط چند ساعت دیگه مونده.امیدوارم هممون رتبه خوبی بیاریم