تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ب.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ب.ظ)sh_s نوشته شده توسط:  مگه امروزم میخواین بخونین؟
امروز ۴ شنبست. جمعه امتحانمه. امروزم میخونم فردا استراحت.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - azarakhsh1986 - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ب.ظ)sh_s نوشته شده توسط:  مگه امروزم میخواین بخونین؟

منم همینطور
میگم unic کی میخوای
اینجا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و اینجا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و اینجا

و اینجارو

به خون بکشی !!!!؟
روز آخره هاااConfusedBig Grin

و خطاب به هوسشاه Big Grin (hosshah)
خوشم اومد آقا رفیقت گوگلو میگم خوب هواشناسی کرد
روتو سفید کردBig Grin
حالا ببین توو عالم رفاقتتون سوالای پس فردا رو هم پیش گویی میکنه واسمون ؟ RolleyesWink

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ ب.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  و خطاب به هوسشاه Big Grin (hosshah)
خوشم اومد آقا رفیقت گوگلو میگم خوب هواشناسی کرد
روتو سفید کردBig Grin
حالا ببین توو عالم رفاقتتون سوالای پس فردا رو هم پیش گویی میکنه واسمون ؟ RolleyesWink

ما اینیم دیگه تو رفاقت جون میدیم Big Grin
این یه موردو داش گوگول فقط پس بینی میکنه. تو مرامش پیشبینی این چیزا نیست Wink

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ب.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  روز آخره هاااConfusedBig Grin

عجله کارِ انسانهاست اما من الان خوابم میاد دارم بزور کیک و چایی میخورم سندی گوش میدم و به تستهای ۹۲ میپردازم. تا غروب فرمان حمله رو صادر میکنم.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Elena_71 - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ب.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ب.ظ)نارین نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  بچه ها من ۱سر رفتم قبولیا و رتبه های پارسال مانشت رو دیدم پیشنهاد میکنم حتما حتما برید ببینید اصن یه انرژی مثبتی داره که نگو

از کجا دیدید؟لینک بدین ما هم ببینیم.ممنونم

بفرمایید
manesht.ir/forum/forum-580.html

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ب.ظ

به پایان میرسد دفتر گوره بابای حکایت، حکایتی بود این حکایت کنکور. جمعه بعد از ظهرم این دفتر و آتیش میزنم.

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ ب.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  مرور آمار تموم شد امیدوارم همه ی سوال ها رو از فصل یک و دو بدن(یه چیزی شبیه پارسال)
امسال لیمن پیرسون(؟) دستت رو میبوسه

من همین الان فهمیدم پایگاه داده ۴ فصل رو نخوندم!

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masume_ml - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۹ ب.ظ

من که دیگه جمع کردم امروز گذاشتم کنار. سوزوندنشون باشه واسه چهارشنبه سوری بای

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۲ ب.ظ

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم
سیستم عامل شعبه ۹۱

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - maryam.raz - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۰ ب.ظ

شیراز داره برف میزنه!!
آواتارهای جدید مبارک Smile

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sh_s - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۶ ب.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ب.ظ)sh_s نوشته شده توسط:  مگه امروزم میخواین بخونین؟

وای راس میگین.من فک میکنم همه it هستن!!!!!Big GrinBig Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - alagh - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۲ ب.ظ

دوستان این سه تا سوال جوابشون در حد چند کلمه است Smile

محاسبات سال ۹۲ بالاخره درجه چند جمله ایی کمتر ازتعداد نقاط درونیابی است یا بیشتر

هوش سال ۸۷ بالاخره پیچیدگی فضاییRBFS بیشتره یا SMA?

محاسبات سال ۸۷

همچنین تشکر ویژه دارم از Azarakhsh1986 و masoud67 و e.sharm که ۳ تا سوال قبلی من رو جواب دادن..
کاش زودتر اینترنت میگرفتم و بیشتر کنارتون بودمUndecided

برای همه دوستان مانشتی ارزوی موفقیت دارم ته دلم روشنه امسال هرکسی به خواسته هاش میرسه.
ار اول مرداد شروع کردم به خوندن سال دومم هست .ازمون ها هم بین ۳۶ تا ۱۳۳ بودم..این یه ماه اخر اصلا خوب نبود روحیه داغون ... اما شکر خدا این یه هفته تونستم مرور خوبی داشته باشم.انگار خدا این یه هفته رو فقط به خاطر من تمدید کردSmile نتیجه رو بدیم دست خدا.من که خیلی ارومم ...

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Mehrdad7soft - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۳ ب.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  تازه از خواب پاشدم هیچ برنامه ای ندارم فقط میدونم باید دوره کنم!

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ق.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  ۱ اسفند باید برم خدمت افتادم ۰۲ نیرو زمینی‌ ارتش تهران=====> از اینکه تهران هست خوشحالم از اینکه نیرو انتظامی هم نیفتادم خوشحالم
همه دوستام افتادن همینجا. از بابل و بابلسر دفترچه فرستاده بودن! جالبه. خوش میگذره بهت.
منم از قائم شهر فرستادم کلا ارتش از مهر داره بیشتر میگیره ۲ماه پیش رفیقامم افتاده همونجا

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ب.ظ)AEM4949 نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ق.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  دوستان من که تکلیفم مشخص شده

۱ اسفند باید برم خدمت افتادم ۰۲ نیرو زمینی‌ ارتش تهران=====> از اینکه تهران هست خوشحالم از اینکه نیرو انتظامی هم نیفتادم خوشحالم

فکر کنم از برنامه ریزی که کرده بودم همین خدمتش فقط جواب داده تا نتیجه بیاد من ۶ماهی‌ خدمت می‌کنم

خیلی‌ درسارو مرور نکردم مجبورم امروز هم بخونم

فقط التماس دعا

بعد کنکور هم عروسی‌ داداشمه هرچند این هفته آخر اذیت شدم از شلوغی حداقل بعد کنکور چه خوب داده باشیم چه بد محیط اطراف شاد هستش

به به !!! ی هم خدمتی مانشتی جور شدCool
تو پادگان یه کاغذ بگیر دستت بنویس مانشت پیدات کنم Smile))

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Mänu - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ

خدا خودش گفت قبولی Smile

به جون خودم راست راست میگم خودش گفت Rolleyes Rolleyes Rolleyes Rolleyes

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نارین - ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ

چرا اینقدر سر من الان درد میکنه ؟ اگه فرداام همینجوری درد گرفت چه کنم ؟ خداجونم منکه همه چیو سپردم به خودت پس این سر درد چی میخواد از من