تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - maryam.raz - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ ب.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۵ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  برم سراغ درس آخر: کامپایلر!
خدا جون کمک کن من اقلن دوتا از سوالای کامپایلر درست بزنم به دلم نمونه Smile
عامو هی مرور نکنید ما استرسمون میگیره.
کاکو شما یه هفته است داری مرور میکنی من بعد آزمون پارسه هنوز رنگ کامپایلرو ندیدمSmile

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mah5 - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۶ ب.ظ

[/quote]
عامو هی مرور نکنید ما استرسمون میگیره.
[/quote]
کاکو شما یه هفته است داری مرور میکنی من بعد آزمون پارسه هنوز رنگ کامپایلرو ندیدمSmile
[/quote]
بخون خواهرم، انشاالله همه تستاشو درست میزنی...

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - aria_koroosh - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۹ ب.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۵ ب.ظ)elynn66 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها این دفترچه کنکور امروز رشته مدیریته احتمالش هست شبیه سوالای مدیریته فردا باشه
میشه جواب سوالای ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۸ ۸۰ که از تئوری های مدیریته رو بدید؟؟؟؟؟
ممنون میشم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[undefined=undefined]چهارتاش رو پیدا کردم بقیه اش رو حال ندارم بگردم... فکر نکنم سوالهای به این سختی بدن
۶۱-۳ ۶۲-۳ ۶۳-۲ ۶۴-۳[/undefined]

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sharif92 - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۳ ب.ظ

شب همگی خوش.موفق باشید.Cool

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نیکا - ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۷ ب.ظ

بیشتر از یک ساعته مرتب سر میزنم ببینم کسی راهنمایی کرده......ولی هیچکس جواب نداد.Confused

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - elynn66 - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۳ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این جواب ده تای اول

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - zoltrix_66 - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ ب.ظ

وسایلمو گذاشتم.برم بخوابم دیگه.بچه ها موفق باشید.Heart

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sahar_rostami2 - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ب.ظ

بچه ها من اونایی که شک دارمم میزنم! چیکار کنم فردا این کارو نکنم؟! اصلا نمیتونم نزنم! Smile

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - boy.unique1366 - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ب.ظ

ما که حریف کنکور نشدیم.ولی خوشحالم زمان همیشه شکستش میده و زود ازش رد میشه
به امید روزی که کنکور به دست زمان نابود بشه

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - maryam.raz - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ب.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۷ ب.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  بیشتر از یک ساعته مرتب سر میزنم ببینم کسی راهنمایی کرده......ولی هیچکس جواب نداد.Confused
من چندان اطلاعی از درسهای ای تی وضریبها ندارم که بگم با خوندن ۳درس میشه یا نه .دوستان ای تی باید راهنمایی کنن
ولی اگر میدونید با دیدن سختی سوالات روحیتون رو میبازید نرید

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - tayebe68 - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ب.ظ

یه سوال از بچه های مشهد

برای رفتن به باهنر کدوم ایستگاه مترو پیاده شم؟؟
همون دانشکده ریاضی و فارابی ؟

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Fot30 - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۸ ب.ظ

برو بچه های آی تی که فردا کنکور دارند
براتون آرزوی موفقیت دارم
انشالله همه به اون چیزی که حقشونه برسند.Heart
موفق باشید

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۶ ب.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  من هنوز تصمیم نگرفتم فردا برم امتحان بدم یا نه؟!
والا منم مثل شمام حوزم دوره نمیرم! حالشو ندارم. عذاب وجدان هم ندارم چون برای نرم افزار خوندم، از این که این سولا رو نتونم بزنم هم ترسی ندارم، چون همه اون سوالا کلا ۵۰ تا بیشتر نیستن! خب بلدشون نیستم. چی کارش کنم؟ کنکور من پس فرداس و سوالا متفاوت هست.

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ب.ظ

یعنی مجاز میشم؟ Sad

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - bermoda14 - 23 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ب.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۳ ب.ظ)elynn66 نوشته شده توسط:  

این جواب ده تای اول

لطف کردین . اگه میشه ۱۰ تای دوم هم بزارین.