تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - atenaa - 07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۶ ب.ظ

خدایا شبکه امسال قراره سوالا چطوری باشه
من فعلا مرور شبکه و تست زدن باقی درسها

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۵۵ ب.ظ

دوستان سخت افزاری ممنون میشم Smile کسی هست اصن؟؟؟؟ Smile من تنهام Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - fulgent - 07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۵۶ ب.ظ

تو!
بالای چشمت ابروئه!
یه کم چاق شدی!
جوش زدی!
این همه خوندی پرفسور نشدی؟
...

این ها فقط گوشه ای از عبارات و جمله هایی است برای در آوردن جیغ و داد و اشک کنکور ارشدی ها در این روزهای آخر!!! Big Grin

پ ن: خودم دوست داشتم هفته ای که گذشت کنکور داده بودم و تموم شده بود!!!Undecided

بچه ها همدیگه رو دعا کنیم... برای بدست اوردن ارامش و موفقیت....Rolleyes

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - ایزدی - ۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۳ ب.ظ

حالا شما از ی طرف حساب می کنی
اونایی ک سوالا رو درست جواب دادن اما سنجش واسشون غلط حساب کردن و اونا قبول نمی شن
خوش به سعادت اونایی ک غلط حل کردن و سنجش براشون درست حساب کرده و فرستادشون شریف
Big Grin
به نظر من این رشته های برق و مکانیک فقط بذاریشون که بگن رشته ی ما سخته رشته ی ما بهترین رشته است
اما انقدر که من خبر شدم اون رشته ای بیشترین امار تغییر رشته رو داره که چقدر از افراد نمی کشن و می رن یه رشته ی دیگه رو می خونن همین رشته ی ماس

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Sakura - 07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ ب.ظ

بعد از یه مریضی طولانی یه دو روزه اومدم سر درسام فقط نمیدونم چرا اینقد خسته مConfused
ولی محل نمیذارم و همچنان دارم تلاش میکنمBig Grin فقط یه مبحثی مونده برام اینکه اینایی که تا کنکور تموم میشه زنگ و اس ام اس میدن(موردم داشتیم طرف ایمیلم زده) که فلانی جون دیگه باید کنکورو خیلی خوب داده باشی بابا تو که خودتو کشتی، همش درس خوندی و فلان(همشونم از فامیلای محترمن!) اینا رو باید با گلوله بکشم یا نه ببرم وسط بیابون ولشون کنم؟Undecidedاصلا درگیری ذهنیی شده برامBig Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - izadan11 - 07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۵ ب.ظ

اگه کسی تست منطقی زده تو این سوال به من کمک کنه (نکته ی آموزنده هم داره اگه نزدید سواله رو نگاه کنید)

Re: RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hoomanab - 07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ ب.ظ

(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۹ ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا اینروزا این بیتو اینطوری میخونم...
رهرو آن نیست که گهی تندو گهی خسته رود...رهرو آن است که دائم بدود...
رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته نرود
رهرو آن است که ۱۰ ماه بدود
و سنجش نگذارد که به مقصد برسد

دقیقا وضع ما شده دنیای ومپوس هوش مصنوعی یه دونه تیر داریم هر جام بریم این ومپوسه دنبالمونه البته تیرش ایرانیه کار نمیکنه فوقشم خودتا برسونی به هدف میبینی یکی طلاها را دزدیده جا ش بدل گذاشتهBig Grin

دوستم امروز زنگ زده میگه انقد بخون جونت در آد من پردیس علوم تحقیقات آزاد .... قبول شدم(قصد توهین به کسی ندارم)حالا با تراز چند ۴۱۰۰ کل عمرش کتاب دستش ندیدم همشم منفی زده میگه ارشد ارشده فرقش چیه!ای بر باعث و بانی بی ارزش کردن زحمت مردم....Angry
کسی که آزاد خونده بالاخره یه جا لنگ میزنه. مگه چند نفر استثنا داشته باشه. اگه نه اکثرا نمره الکی میگیرن و الکی پاس میکنن. یکی از دوستای من دبیرستان معدلش به زور میرسید ۱۶! دانشگاه بوووووغ ۲۴ واحد ۲۴ واحد پاس میکرد معدلش ۱۸ به بالا بود همیشه. دانشگاه بوووغ میگن بهترین دانشگاه آزاده Big Grin
سر پیچ سبقت نگیر جانم مگر دیوانه ای Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - explorer - 07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۷ ب.ظ

شده تا حالا پکر (Pakar) بشین؟؟؟؟؟ Big Grin
ایشالا نشین Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - kati - 07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۹ ب.ظ

(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۷ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  شده تا حالا پکر (Pakar) بشین؟؟؟؟؟ Big Grin
ایشالا نشین Big Grin

بلــــــــی ولی نه پکر این شکلی ( Big Grin ) !! Wink

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۰۲ ب.ظ

اونایی که میخوان برن شریف، باید آدمای خاصی باشن

[تصویر:  241921_sharif3.jpg]

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - explorer - 07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۰۵ ب.ظ

(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۹ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  
(07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۷ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  شده تا حالا پکر (Pakar) بشین؟؟؟؟؟ Big Grin
ایشالا نشین Big Grin

باور کن یه دو سه روزه دیگه بعد از ظهرا انرژیم تموم میشه، نمیکشه....
فک کنم دارم فرسوده میشم Big Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - eh3an2010 - 07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۰۶ ب.ظ

طراح نشسته سوال طرح کنه خانومش زنگ میزنه سبزی خوردن یادت نره بگیری بعدش کلید تو گزینه ها نمیزاره!!! حالا هر چی میخای حل کن!!

Sent from my iPhone using
۲

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - kati - 07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۱۰ ب.ظ

(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۰۵ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۹ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  
(07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۷ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  شده تا حالا پکر (Pakar) بشین؟؟؟؟؟ Big Grin
ایشالا نشین Big Grin

باور کن یه دو سه روزه دیگه بعد از ظهرا انرژیم تموم میشه، نمیکشه....
فک کنم دارم فرسوده میشم Big Grin
باور میکنم چون منم از دیروز درسم نمیاد اونم با کلی کار مونده :|
تا حالا تو زندگی اینقدر خودم رو کنترل نکرده بودم Big Grin این کنکور هر چی نداشته باشه اما مطمئنم یه چیز خوبی حداقل واسه من داشت و اونم این که منو آدم محکمی کرده!
هــــــــــــــــــع!

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sahar_rostami2 - 07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۵ ب.ظ

(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۵۶ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  تو!
بالای چشمت ابروئه!
یه کم چاق شدی!
جوش زدی!
این همه خوندی پرفسور نشدی؟
...

این ها فقط گوشه ای از عبارات و جمله هایی است برای در آوردن جیغ و داد و اشک کنکور ارشدی ها در این روزهای آخر!!! Big Grin

پ ن: خودم دوست داشتم هفته ای که گذشت کنکور داده بودم و تموم شده بود!!!Undecided

بچه ها همدیگه رو دعا کنیم... برای بدست اوردن ارامش و موفقیت....Rolleyes

خوش به حالتون یکم چاق شدین! من که در شرف ترکیدنم! Big Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - explorer - 07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۰۴ ب.ظ

فک کنم بعد از کنکور باید یه گروه ورزشی تشکیل بدیم واسه کاهش وزن Big Grin Big Grin
گروه ورزشی بهمن ماه Big Grin