تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - kh.jafarzade - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۶ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اینم میتونه یه روش خوب باشه حالا میتونیم روی جوانب مختلفش بحث کنیم(موسوی ....)

حالا که تصمیم ب ان شد روش بحث کنیم
به نظر من کتابا رو جمع کنیم بعد هر کدوم رو با توجه به اولویتش به اطراف پرتاب می کنیم بعد هر کتابی نزدیک تر بود می خونی و از اولویتش کم می کنی دوباره پرتاب می کنی هر چند روز یه بار کل کتابارو باید دوباره جمع کرد تا مشکل گرسنگی پیش نیاد(هم الگوریتمش تصادفیه غیر یکنواخته هم اولویت ها رعایت میشه) Big Grin

این الگوریتمت عادلانه نیست و به نفع کتابای سنگین تموم میشه ... البته راه حلش اینه که هر کتابو با شتابی متناسب با وزنش به سمتی پرت کنی... بهتره یک نفر بی طرف اینکارو کنه Big GrinBig GrinBig Grin وگرنه کتابای سخت چنان پرت میشه که از دیدگان خارج میشه Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sahar_rostami2 - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ ق.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  اینکه چرا سوال غلط میدن از بی دقتی نیست! کاملا آگاهانه است...اونها فقط سطح دانش رو آزمون نمی گیرند بلکه هوش و تمرکز و تسلط به اعصاب هم آزمون می گیرند! اینکه سر جلسه وقت روی چه سوالی بذاری، غلط های املایی رو درک کنی، عصبی نشی و...

یکی از دوستام رفته بود مصاحبه واسه ارشد یه دانشگاه خیلی خوب، می گفت همه چی خیلی بی نظم بوده و پشت در خیلی منتظر ایستادم و خسته شدم و این حرفها! می دونید استاد چی بهش گفت؟! گفت اینا که از بی نظمیشون نیست! اینها جز برنامه است که تو رو بی حوصله کنند که میزان صبرت رو بسنجند و ببینن تحملت چقدره و ببینند بعد از این انتظار طولانی باز هم به خودت مسلط هستی و جواب سوالات سخت و طولانی درسی رو درست میدی یا نه؟!
پس باید کنار اومدSleepy....اینقدر استادهای طراح ما رو دوست دارند(این افعال معکوس بید!Big Grin) که می خوان همه جوره ما رو بسنجند و هوش و شانس ما رو هم محک بزنند!
وقتی قراره الگوی ما در نظم و انضباط اینا باشن ، وای به حال ما که قراره برای نسلهای بعدی چه الگوی منظمی باشیم Confused
سوال من اینه که وقتی داوطلب یه گزینه غلط میزنه یک نمره منفی داره، ولی وقتی سنجش غلط داره، نمره منفی جایی برای سنجش لحاظ نمیشه و به بهونه اینکه ما میخواهیم هوش داوطلب را بسنجیم ، جریان را ماست مالی میکنن. اینا نشون از بی تعهدی نسبت به وظیفه است نه یک جریان برنامه ریزی شده واسه سنجش داوطلب

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  :|
یعنی...!
خدایی این پارسه بانک کی داده بیرون؟ :|
۲تا سوال درست حل میکردین ادم دلش نسوزه :| :| حلش کنار :| حداقل صورت سوال درست می نوشتین :|
فک کنم تنها کتابی که از پول دادن بابتش پشیمونم :|
اینا رو یه مشت طاهرپور تولید کردند. که هر جاشو نفهمیدن فقط نوشتن گزینه فلان صحیح است. بگذریم که غلط هم کم نداره. منم از خریدش پشیمونم. البته فعلا. تا ببینم در روزهای آتی به کار میاد یا نه

دقیقا ! یعنی چی برنامه ریزی شده س! این یعنی بازی با زندگی کسی که یه سالشو حروم کرده که آخرشم با سوالای غلط اینا و جوابه درسته خودش به حقش نرسه وکسی که شانسش در این موارد و اینگونه سوالا بالاس قبول شه ... Exclamation

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - kh.jafarzade - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۹ ق.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  میدونم تو هم هستی پر ازدرد ... ولی بگو بلندتر ، بلندتر ... با صدای برندت ، مرتب ... بگو ... مــــن میجنگـــم ... بگو مجدد مرتب ... بگو بلندتر ، بلندتر ...با صدای برندت ، مرتب ... بگو ... مــــن میجنگـــم ... میدونم تو هم هستی پر ازدرد ... ولی بگو بلندتر ، بلندتر ... با صدای برندت ، مرتب ... بگو ... مــــن میجنگـــم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شنگولی ساخته بهتوناBig GrinBig Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - ka arman - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ب.ظ

امروز کنکور ۹۲ رو امتحان دادم...
نا امیدی را بسی امید است...

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - iammiti - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  این الگوریتمت عادلانه نیست و به نفع کتابای سنگین تموم میشه ... البته راه حلش اینه که هر کتابو با شتابی متناسب با وزنش به سمتی پرت کنی... بهتره یک نفر بی طرف اینکارو کنه Big GrinBig GrinBig Grin وگرنه کتابای سخت چنان پرت میشه که از دیدگان خارج میشه Big Grin
البته کتابارو میشه به تیکه های مساوی تقسیم کنیم .. اینطوری عدالت برقرار میشه..البته باز مشکل این که چطوری کتاب تقسیم کنیم که به کل موضوع لطمه وارد نشه مشکل جدیده که نفر بعدی باید حلش کنه Smile)

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - kh.jafarzade - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۳ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  
(08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  این الگوریتمت عادلانه نیست و به نفع کتابای سنگین تموم میشه ... البته راه حلش اینه که هر کتابو با شتابی متناسب با وزنش به سمتی پرت کنی... بهتره یک نفر بی طرف اینکارو کنه Big GrinBig GrinBig Grin وگرنه کتابای سخت چنان پرت میشه که از دیدگان خارج میشه Big Grin
البته کتابارو میشه به تیکه های مساوی تقسیم کنیم .. اینطوری عدالت برقرار میشه..البته باز مشکل این که چطوری کتاب تقسیم کنیم که به کل موضوع لطمه وارد نشه مشکل جدیده که نفر بعدی باید حلش کنه Smile)

منی که قراره کتابارو بفروشم از الگوریتم مهربانانه تری استفاده میکنم... تنها به کتابای کم اولویت کمتر محل میزارم Smile

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  
(08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  این الگوریتمت عادلانه نیست و به نفع کتابای سنگین تموم میشه ... البته راه حلش اینه که هر کتابو با شتابی متناسب با وزنش به سمتی پرت کنی... بهتره یک نفر بی طرف اینکارو کنه Big GrinBig GrinBig Grin وگرنه کتابای سخت چنان پرت میشه که از دیدگان خارج میشه Big Grin
یک روش متفاوت Big Grin
من میگم کتاب های توی کتاب خونه رو به تکه های مساوی تقسیم کنید و همینطور میز مطالعه تون رو به همون اندازه تقسیم کنید و بعد به طور تصادفی یه تیکه یه تیکه از کتبخونه بیارید مطالعه کنید بزارید رو میز و اگر خواستین تیکه جدیدی بیارین و رو میز جا نبود باید یکی از تیکه هارو خارج کنید
مشکل این روش فقط تکه تکه شدن کتاب هاست

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - jparisa - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ب.ظ

ظاهرا من امروز کلا درگیر انتخاب واحدم(واسه یکی از اعضای خونواده) دیروزم گیرش بودم!
اگه همه دانشگاهای تهران مثل دانشگاه شریعتی باشه اصلا نمیخوام برم
دانشگاه ماهم سیستم انتخاب واحدش به این افتضاحی نبود
من سر خورده شدم! هدفم رنگ باخت....

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - deadly_s2 - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ

سلام بچه ها دم همتون گرم . امروز اعصابم قاطی بود که نگو Big Grin

اومدم اینجا کامنت های بچه هارو خوندم کلی خندیدم و دم همتون گرم.

یکی از بچه ها گفته بود به عمه طراح سوال سیستم عامل ۹۱ آی تی سلام رسونده بود، سلام گرم من رو هم لطفا بهش برسون که همه اعصاب خوردی من بخاطر این لامصب بود، به قران فکر کردم فاتحه خوندم با سیستم عامل خوندم وقتی این کنکور رو دادم!!! خیلی اعصابم داغان شده بود Big Grin

یکی از بچه ها گفته بود پایگاه مقسمی خونده الان با نرمال سازی و وابستگیا مشکل داره، منم مقسمی خوندم، بنظرم کامله و نقصانی نداره و کاملا میتونم تست های سراسری آی تی و مهندسی رو بزنم. به نظرم شما اگه بعد از خوندن ۳ ساعتی تست های سراسری رو بزنی مشکل حل میشه آبجی خانوم Big Grin شما با تست های کامپیوتر شروع کن اما اگه رسیدی به تست های ۹۰ آی تی نترسیا، اون سال طراح سوال دلش واسه عمش تنگ شده بود، مثل مهندسی نرم افزار سال۹۰ و مثل طراح سیستم عامل سال ۹۱ Big Grin

به نظر من بچه ها وقتی یه درس سخت میاد ، بهترین کار حل نکردن تست هاشه ، این بهترین علامت به طراح سوالات اون درسه.

در پایان تشکر میکنم از طراح ساختمان داده،شبکه،مهندسی نرم افزار، پایگاه داده و هوش مصنوعی سال ۹۱ آی تی شما چرا همه رشته هارو کنتراتی برنمیدارین طراحی کنین آخه؟ شما طراح نیستین شما گلی از گل های بهشتین Big Grin

Re: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sahar-it88 - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ب.ظ

با این حرفایی که میزنید برای شما و همچنین برای خودم نگرانم میترسم به جای دانشگاه سر از جای دیگه دربیاریم:-D

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - tayebe68 - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ب.ظ

می شه از الگوریتم بخت آزمایی استفاده کنید، اسم هر درسو تو یه کاغذ بنویسید و بریزد تو لیوان ، (حتی میشه برای درسایی که خیلی وقتگیرن دو تا کاغذ تخصیص بدید)

یک کاغذ بردارید و درس توشو بخونید
اینجوری هم کتابا سالم می مونه ، هم تاثیرپذیری و انطباق سریع با شرایط داره !!

Re: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sahar-it88 - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ب.ظ

دوستان این بحث غلط غلوط! بودنو به نظرم دیگه جمعش کنید بهتره چون از اینکه شما حرص بخورید چیزی درست نمیشه بیخیال بابا;-)

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ ب.ظ

من هر درصدی که تو خونه میزنم باید با ۲۰% جمع کنم. از بس که سرِ جلسه بازدهی مغزم ۲ برابر میشه. از بچگی عادت کردم زور بالا سرم باشه. تا تحت فشار نباشم سوال حل نمیکنم!!! حس بدیه واقعا Sad

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ب.ظ

خدا خوب و مهربونه
خدا یار بی کسونه
خدا دوست داره مارو تنها نمیذاره
به به Heart

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sara_omd - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  خدا خوب و مهربونه
خدا یار بی کسونه
خدا دوست داره مارو تنها نمیذاره
به به Heart

من هنوز ذهنم درگیره که چطور میشه هر ۴ تا سوالو قدسی یه جور دیگه جواب بده!!!
یعنی الان خیلی نگرانم Huh
جواب خود سنجش نمی دونی چی بوده؟
الان موندم که جوابای سنجش به جوابای دکتر قدسی نزدیکتره یا اساتید و موسسات؟!!!!HuhConfused