تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - El@he - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
نقل قول: ۲-من پایگاه مقسمی خوندم تستاشم زدم ولی سر کنکورا اصلا وابستگی تابعی و نرمال سازی نمیتونم حل کنم چاره چیست؟
چون که مقسمی چرت گفته! اصلا کتاب بدرد بخوری نیست حیف پول! ۱۲ تومن رو میدادم ۲ پاکت ماربورو سودش بیشتر بود!

اا مقسمی به این خوبی! نگید اینطوری. من تستای وابستگی و نرمال سازی رو میتونم بزنم کامل، ۲ دور مقسمی خوندم ولی عمیق. شما هم درکش کنی راحت میشه واست. یه دور عمیق باید بخونی. ۹۲ رو هنوز ندادم ولی ۹۱ همه ی سوالای پایگاه رو زدم با همین کتاب، البته یکی ش اشتباه بود.
اصلا تو تخصصیا یکی پایگاه مقسمی خیلی عالیه، یکی برنامه سازی راهیان! من برنامه سازی رو حذف کرده بودم ولی با این کتاب ۲ دو روزه تونستم جمعش کنم، تستای ۹۱ رو هم راحت زدم باهاش.

بچه ها این درصدا چجوریه واسه ۹۱؟ به کجا امیدوار باشم؟

مشترک ۴۵
تخصصی ۴۹
ریاضی ۱۲/۵
زبان ۶/۷

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - AEM4949 - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  
(08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
نقل قول: ۲-من پایگاه مقسمی خوندم تستاشم زدم ولی سر کنکورا اصلا وابستگی تابعی و نرمال سازی نمیتونم حل کنم چاره چیست؟
چون که مقسمی چرت گفته! اصلا کتاب بدرد بخوری نیست حیف پول! ۱۲ تومن رو میدادم ۲ پاکت ماربورو سودش بیشتر بود!

اا مقسمی به این خوبی! نگید اینطوری. من تستای وابستگی و نرمال سازی رو میتونم بزنم کامل، ۲ دور مقسمی خوندم ولی عمیق. شما هم درکش کنی راحت میشه واست. یه دور عمیق باید بخونی. ۹۲ رو هنوز ندادم ولی ۹۱ همه ی سوالای پایگاه رو زدم با همین کتاب، البته یکی ش اشتباه بود.
اصلا تو تخصصیا یکی پایگاه مقسمی خیلی عالیه، یکی برنامه سازی راهیان! من برنامه سازی رو حذف کرده بودم ولی با این کتاب ۲ دو روزه تموم جمعش کنم، تستای ۹۱ رو هم راحت زدم باهاش.

مشترک ۴۵
تخصصی ۴۹
ریاضی ۱۲/۵
زبان ۶/۷

تهران ایشالا!Shy

Re: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sahar-it88 - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ ب.ظ

تستای پایگاه کامپیوتر راحت تر از آی تی هست من امتحان کردم شما هم امتحان کن به حرفم پی میبری

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - pooyaa - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ ب.ظ

۲ساعت دیگه میریم سالن مطالعه

بریم سیستم رو بترکونیم و بیایمBig Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ۲-من پایگاه مقسمی خوندم تستاشم زدم ولی سر کنکورا اصلا وابستگی تابعی و نرمال سازی نمیتونم حل کنم چاره چیست؟
داداش ماربورو ۷ تومنه باید ۲۰۰۰ بذاری روش
(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  اا مقسمی به این خوبی! نگید اینطوری. من تستای وابستگی و نرمال سازی رو میتونم بزنم کامل، ۲ دور مقسمی خوندم ولی عمیق. شما هم درکش کنی راحت میشه واست. یه دور عمیق باید بخونی. ۹۲ رو هنوز ندادم ولی ۹۱ همه ی سوالای پایگاه رو زدم با همین کتاب، البته یکی ش اشتباه بود.
اصلا تو تخصصیا یکی پایگاه مقسمی خیلی عالیه، یکی برنامه سازی راهیان! من برنامه سازی رو حذف کرده بودم ولی با این کتاب ۲ دو روزه تونستم جمعش کنم، تستای ۹۱ رو هم راحت زدم باهاش.

مشترک ۴۵
تخصصی ۴۹
ریاضی ۱۲/۵
زبان ۶/۷

خیلی هم خوب موفق باشین
ولی در مورد قسمت اول باید بگم که مقسمی واقعا تعطیله یعنی از هادی یوسفی هم داغونتره دیگه خودت تصور کن
البته تست های ۹۱ و ۹۲ پایگاه نسبتا ساده هستش

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - iammiti - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ ب.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط:  تستای پایگاه کامپیوتر راحت تر از آی تی هست من امتحان کردم شما هم امتحان کن به حرفم پی میبری

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
واقعا الان دیگه بهتر رو تستا بیشتر تمرین کنی تا دنبال یه کتاب دیگه..من اول از رو مقسمی خوندم تا اول sql عالی بود ..بعدشم که تعطیل بود..کتاب جدید پارسه خیلی مفصل بود...
در کل کتاب پایگاه مهم نیس..سعی کن درک کنی پایگاهو

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  حالا منم به شوخی گفتم
ولی دیگه اگه قرار بود هر کسی بیاد جوابشو بگیره بره که دیگه این سایت پا نمیگرفت
اصل جامعه هم باید همین باشه که آدم خودخخواه نباشه و فقط به فکر خودش نباشه. وقتی داریم از یه چی استفاده میکنیم باید خودمونم به پیشرفتش کمک کنیم. باید کمک کنیم چون بقیه به کمک احتیاج دارن. نباید ببینیم چی به نفعمونه همون کار رو بکنیم
منم شوخی کردم Big Grin
بالاخره اینجا هر کی هر کمکی از دستش بربیاد انجام میده

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  منم شوخی کردم Big Grin
بالاخره اینجا هر کی هر کمکی از دستش بربیاد انجام میده

موید باشید Wink

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۹ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  مشترک ۴۵
تخصصی ۴۹
ریاضی ۱۲/۵
زبان ۶/۷

فکر کنم حدود ۶۰ تا ۱۵۰
تو کارنامه ها ۹۱ یه چرخی بزنید حدودش دستتون میاد

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - zahra2012 - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ق.ظ

این سوال منه دومین باره می پرسم ممنون میشم جواب بدین Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - انرژی مثبت - ۰۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ق.ظ

دوستان خواهشا اگر سوالی بود که بلد بودید جواب دوستاتون رو بدید. راه دوری نمیره Smile

ممنون از همکاری همه.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۴ ق.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۰۱ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  
(08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۲ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  پایگاه ۹o چیزی نداشت که من یکی از آرزوه هام اینه کنکور مثل ۹۰ باشه

خب میشه حل و توضیح بدین؟Smile

آرم میشه کدومش؟

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - *afsoon* - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۷ ق.ظ

درصد کنکور ۹۱ ای تی مشترک ۵۶٪ و تخصصی ۴۲٪Smile
فعلا که ده تا از سوالای ۹۲ بلاتکلیف موندن جواب سنجش یه چیزی میگه پارسه و مدرسان یه چیز دیگه Huh
حالا میدونم جواب خودم درست تره Big Grinولی چیکار میشه کرد Smile

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ق.ظ

یه سوالای واسه من همین الان پیش اومده چرا بچه ها مشترک رو بیشتر میزنن با اینکه سختره ولی تخصصی رو کمتر؟

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - izadan11 - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ق.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۵ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ۱ آنهایی که منتظر شکست تو هستند تا “به تو” بخندند
این دسته از افراد خیلی اطرافم زیادن :| :|
افراد اطرافت رو عوض کن حتی اگه اقوامت هستن
(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۹ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  این مدرسان عجب آزمون جامعی گرفته. هر چی تحلیل میکنیم بازم تموم نمیشه.
ظهر تا حالا دارم بهش ور میرم تازه مشترک و هوش تموم شده و اومدم سراغ ریاضی هاش.

دو نکته :
نمیدونم چرا این طراح سوال الگوریتم مدرسان ، انقدر به شار بیشینه و پتانسیل و اینجور چیزا علاقه داره. هر آزمونی دیدیم یه دونه از این مدل داده

هنوز موفق به حل یه دونه از مدارهای الکتریکی آزمون جامع مدرسان نشدم برعکس پارسه که هر آزمون حداقل دو تا درست میزنم.
ازمون اول ازمدار شروع کردم از ان آزمون به بعد برای اینکه سوالای مدار رو نبیبنم از هوش شروع می کردم
این آزمون سعی کرده بود از مبحث هایی سوال بده که کمتر کسی می خونش
(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اصلا فکرش رو هم نمیکردم ۱ سال بخونم بعدش این هفته آخر یه سری مشکلات بسیار حاد همین امروز صبح واسم پیش بیاد، از صبح تا الان نخوندم هیچ! فردا و پس فردا هم معلوم نیست حال و وضعم درست بشه یا نه! ولی من همیشه به خودم میگم فوقش میمیرم! از این بدتر هم مگه میشه؟ خب حالا که نمردیم پس بریم جلو ببینیم چی میشه!
خوش باشید.
چی شده ؟
من هم ۳ روزه حالت جنون بهم دست داده اطرافم رو نمی تونم درک کنم
(۰۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  یه سوالای واسه من همین الان پیش اومده چرا بچه ها مشترک رو بیشتر میزنن با اینکه سختره ولی تخصصی رو کمتر؟
مشترک آسون تره اتفاقا ساختمان داده از طراحی آسونتره منطقی هم همه سوالاش رو جواب میدن مدار هم همه حذف هستن