تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - izadan11 - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  طراح هوش رو من زیر نظر گرفتم بنده خدا عامل مبتنی بر دانش (گزاره و منطق ... ) اینارو کلا بلد نیست شده طراحBig Grin
طراح منطقیشو چی میگی. ۳ تا سوالش شمارنده بود

همانا کنکور پارسال را به یاد آورTongue

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - fulgent - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  مرده شوره پارسه رو با آزمونش ببرن
درس منطقی که نبود، فقط درس شمارنده بود

صاف زده بود تو نقطه ضعفهای من ،
سوالاشو یا بلد نبودم و یا اگه بلد بودم از اون سوالای خرکاری بود که باید چند دقیقه وقت میذاشتی
ولی خیلی آزمون بدی بود. پارسه شوخی بدی با ما کرد

مدرسان و غلط های همیشگیشم گریبان ما رو گرفت، یه سوال ۲ تا گزینه یکی بود! ساختمانش مفت بود بیش از حد، معماری منطقی به نظرم سخت اومد.

Sent from my ME172V using Tapatalk

مدرسان سوالای نظریه اش هم یه جوری بودن!!! سخت بود نبود؟

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - zahra2012 - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ

من یه نکته برای نظریه نوشتم کاملن نقضش کرده یعنی نکته هامم اطمینانی بهشون نیست Confused

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - pooyaa - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ

خب بریم کم کم کوله بارو ببندیم! که آخر این هفته(البته هفتش از فردا شروع میشهBig Grin) عازم کنکوریم...

یکمی فقط نظریه داره اذیت میکنه و نمیاد که ببندمشBig Grin نمیدونه آخر این هفته باید بریم :|

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  مدرسان سوالای نظریه اش هم یه جوری بودن!!! سخت بود نبود؟
چرا اتفاقا Sad کلا آزمونه سختی بود. Sad

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - fulgent - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ب.ظ)m_molodi نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ ب.ظ)m_molodi نوشته شده توسط:  برنامه من در این چند روز مانده : شنبه و یکشنبه دوره کردن خلا صه برداریهای گذشته
دوشنبه و سه شنبه دوره کردن کتا ب ۶۰۰ مساله دکتر قدسی چون پارسال ۴ سوال طراحی و الگوریتم از این کتاب بود.

چهارشنبه هم با ید کوله بارمو جمع کنم برم شهر حوزه امتحانی ۲۰۰ کیلیومتر دورتر از شهر خودی خوش به حال دوستانی که تو شهر خودشون ازمون میدن.
بچه ها این برنامه من چطوره؟؟؟؟؟

میشه بگید کدوم سوالات از کتاب دکتر قدسی بوده و ادرس صفحاتش رو توی کتاب بدید؟
سوالات ۴۷ و ۴۶و ۴۴ ای تی ۹۲ که کامل در کتاب ۶۰۰ مساله هست یک قسمت از سوال ۴۲ هم تو کتاب ۶۰۰ مساله هست یه جورای سوال ۳۷ تو کتاب ۶۰۰ مساله به ان اشاره ی شده. خودتون صفحاتو پیدا کنین میرم نماز جمعه دیرم میشه.

اخه من هر چی گشتم سوالای کامپیوتر رو داخل ۶۰۰ مسئله پیدا نکردم!

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  همانا کنکور پارسال را به یاد آور

شما مدرسان چه کردی؟؟؟

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - fulgent - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۶ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  همانا کنکور پارسال را به یاد آور

شما مدرسان چه کردی؟؟؟

مدرسان که هنوز پاسخنامه رو نذاشته!

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - friends - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ب.ظ

جا داره باز هم از معماری پارسه تشکر کنم که دل منو همیشه خوش می کنه Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - kh.jafarzade - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۴ ق.ظ)calm boy نوشته شده توسط:  استرس این روزا رو چطوری کم کنیم؟

شما که پسر آرومی بودی برادر!!!!
بهش فکر نکن کم میشه...خودتو بزن به اون راه... !Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - minami - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ب.ظ

این آزمون مدرسان همه سؤالاش این مدلی بود که چند تا گزینه غلطه، چند تا درسته، خیلی نامردی بود، من که هی بین دو تا گزینه شک داشتم Undecided

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - izadan11 - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۹ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  همانا کنکور پارسال را به یاد آور

شما مدرسان چه کردی؟؟؟

در ظاهر به جز ریاضیش خوب بود
ولی تا پاسخ نامه ندن نمی دونم چی میشه
(مشترک به نظرم عالی اگه همه اش غلط نباشه)
شما چیکارکردین؟

دوتا هم از تخصصی معماری هاش رو زدمBig Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - saeidkhan - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۸ ب.ظ

بچه های مدرسان لطف کنن سوالای ای تی مدرسان رو بذارن

این ازمون مشترک خیل یسخت بود .
و من غلط زیاد داشتم
تخصصی همه رو زدم ولی اشتبا ه زیاد داشتم . به خاطر کم دقتی.
البته خیلی سخت نبودن ا

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۴ ق.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  کاش نه میدویدم و نه غصه می خوردم
فقط او را می خواندم و بس ...

نه دیگه نشد. خدا خودشم گفته از تو حرکت از من برکت

(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۵ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  دوستان گرام دفترچه زبان و مشترک و تخصصی ومعماری ازهم جدامیدن؟؟هردفترچه چقد وقت داره؟

دفترچه زبان و ریاضی و مشترک با همه وقتش ۱۶۰ دقه
دفترچه تخصصیه معماری، نرم افزار و هوش با همه وقتشم ۸۰ دقه

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  مرده شوره پارسه رو با آزمونش ببرن
درس منطقی که نبود، فقط درس شمارنده بود

صاف زده بود تو نقطه ضعفهای من ،
سوالاشو یا بلد نبودم و یا اگه بلد بودم از اون سوالای خرکاری بود که باید چند دقیقه وقت میذاشتی
ولی خیلی آزمون بدی بود. پارسه شوخی بدی با ما کرد

مدرسان و غلط های همیشگیشم گریبان ما رو گرفت، یه سوال ۲ تا گزینه یکی بود! ساختمانش مفت بود بیش از حد، معماری منطقی به نظرم سخت اومد.

منم نصیر آزمون دادم. مشترکش بر خلاف قبل تقریبا گلاب بازار بود (البته از دید خودما. ممکنه جوابا بیاد درصدم بشه منفیه ۳۰ Big Grin )
تخصصیه نرم هم متوسط بود

Re: RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۹ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  

شما مدرسان چه کردی؟؟؟

در ظاهر به جز ریاضیش خوب بود
ولی تا پاسخ نامه ندن نمی دونم چی میشه
(مشترک به نظرم عالی اگه همه اش غلط نباشه)
شما چیکارکردین؟

دوتا هم از تخصصی معماری هاش رو زدمBig Grin

واسم تخصصیش بهتر از مشترک بود. ساختمانش خیلی آسون بود.، اما آزمون قبلی و بهتر داده بودم :-( نمیدونم چرا دارم ضعیف میشم، هر چی بیشتر میخونم بدتر آزمون میدم:'(

Sent from my ME172V using Tapatalk