تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - jparisa - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ب.ظ

دیشب نیم ساعتم نخوابیدم
اصلامهم نیست چیکار کردم
نمیخوام فعلا چک کنم.یک هفته ناهارو شام درست کردن خیلی برمن سخت گذشت الانم ناهار درست کردم
فقط بزارید بخوابم...

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  دیشب نیم ساعتم نخوابیدم
اصلامهم نیست چیکار کردم
نمیخوام فعلا چک کنم.یک هفته ناهارو شام درست کردن خیلی برمن سخت گذشت الانم ناهار درست کردم
فقط بزارید بخوابم...

عمرا اگه بذارم Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - izadan11 - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۹ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  واسم تخصصیش بهتر از مشترک بود. ساختمانش خیلی آسون بود.، اما آزمون قبلی و بهتر داده بودم :-( نمیدونم چرا دارم ضعیف میشم، هر چی بیشتر میخونم بدتر آزمون میدم:'(

Sent from my ME172V using Tapatalk
ساختمان آزمون قبلی مفهومی بود ولی این ازمون محاسباتی (منم تو محاسباتی ها ضعیفم)

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - e.shrm - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۴ ق.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  کاش نه میدویدم و نه غصه می خوردم
فقط او را می خواندم و بس ...

نه دیگه نشد. خدا خودشم گفته از تو حرکت از من برکت

قسمت اول متنش گفته حرکت های بیهوده. دوندگی های بی پایه. دور خود چرخیدن.

آزمون امروز همه ویبره بودیم تو سالن!
دریغ از یک وسیله گرمایشی!
یعنی با مشقت آزمون میدیدم ما!!

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - neda_Network - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ

صب بیدار شدم با یه قلب درد فاجعه اصلا استرس ندارم نمیدونم مشکل از کجاس کل قفسه سینم و کتف چپم تیر میکشه خلاصه خوبی بدی دیدی حلال کنیدConfusedدردش آروم بشو نیس دکترم که هیچی نمیفهمهHuh

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - izadan11 - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۰ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  صب بیدار شدم با یه قلب درد فاجعه اصلا استرس ندارم نمیدونم مشکل از کجاس کل قفسه سینم و کتف چپم تیر میکشه خلاصه خوبی بدی دیدی حلال کنیدConfusedدردش آروم بشو نیس دکترم که هیچی نمیفهمهHuh

اکثر مواردی که حس میشه قلب درد می کنه به خاطر اعصابه سعی کن آرامش داشته باشی (البته دکتر حتما باید بری شاید مشکل از قلب باشه)

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  Smile) ترجیح میدم گوشی خاموش کنم که رتبم نبینم امشب !
باهال بود!
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  طراح منطقیشو چی میگی. ۳ تا سوالش شمارنده بود
سرجمع ۲ دقیقه همه شمارنده ها وقت برد! چون ناشیانه گزینه ها رو داده بود و میخواست ۱ الی ۲ حالت رو چک کنی.
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  من یه نکته برای نظریه نوشتم کاملن نقضش کرده یعنی نکته هامم اطمینانی بهشون نیست
نظریه من تستای علوم رو سه سوته جواب میدم ولی نمیدونم توی پارسه باید همیشه یه ۲ تا غلط بزنم!
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  اخه من هر چی گشتم سوالای کامپیوتر رو داخل ۶۰۰ مسئله پیدا نکردم!
اگه با این دید که من فلان کتابو خوندم --------------> باید تستای ساختمان و طراحی رو بزنم بد بخت میشی! چون امسال مطمعنم که دکتر قدسی دیگه سوال طرح نمیکنه!

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hamid88 - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ

یعنی میشه..................!!!
۸۸

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۹ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  سرجمع ۲ دقیقه همه شمارنده ها وقت برد! چون ناشیانه گزینه ها رو داده بود و میخواست ۱ الی ۲ حالت رو چک
بابا خیلی خفنی تو Big Grin
من فقط دو دقیقه طول کشید تا ببینم اون شمارنده self start هست یا نه

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Mehrdad7soft - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۱ ب.ظ

نمیدونم امروز چرا انقدر تست زیاد زدم همش هم به جواب می‌رسید

به گمونم یه ‌اش داغی‌ برا خودم پختم که دهان سوزه کلا همه‌‌چیو میسوزونه از آخر اول میشیم

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - fulgent - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۲ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اگه با این دید که من فلان کتابو خوندم --------------> باید تستای ساختمان و طراحی رو بزنم بد بخت میشی! چون امسال مطمعنم که دکتر قدسی دیگه سوال طرح نمیکنه!

نه با این دید نخوندم ولی با توجه به حرف و حدیثایی که در مورد ۶۰۰ مسئله شنیده بودم دنبال سوالها گشتم توش و پیدا نکردم!
چطور؟ شما خبر دارین امسال کی طراحی می کنه؟Cool

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - e.shrm - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۲ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  
اخه من هر چی گشتم سوالای کامپیوتر رو داخل ۶۰۰ مسئله پیدا نکردم!
اگه با این دید که من فلان کتابو خوندم --------------> باید تستای ساختمان و طراحی رو بزنم بد بخت میشی! چون امسال مطمعنم که دکتر قدسی دیگه سوال طرح نمیکنه!
[/quote]

بله. به نقل از خود ایشون که گفتند چون کتاب دست همه هست دیگه سوال نمیدن از اون. و گویا خودشون هم طراح نیستند.

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۹ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  من فقط دو دقیقه طول کشید تا ببینم اون شمارنده self start هست یا نه

اِ پارسه هنوز self stat میده؟ Big Grin پارسال تک تک آزموناش میومد. گاهی یه آزمون ۲ تا. خیلی خنده بود. Big Grin

Re: RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hoomanab - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۶ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  دوستان گرام Heart
من که راهی سراغ ندارم
عزیزانی که سراغ دارن یه راهی بدن این یه هفته رو یه تنوعی بدیم مشتی تر بتونیم بخونیم
کسی راهی واسه تنوع سراغ داره بریزه رو چنته (درست نوشتم؟ ) Wink

یک ساعت در روز برو بدن سازی سبک کار کن.

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - fulgent - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۲ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  بله. به نقل از خود ایشون که گفتند چون کتاب دست همه هست دیگه سوال نمیدن از اون. و گویا خودشون هم طراح نیستند.

یعنی فقط چون کتاب دست همه هست دیگه ازش سوال نمیدن؟!!! چه استدلال باحالی!Sleepy
دلم به حال خودمون می سوزه! بچه هایی که ارشد زیرگروه های پزشکی دارند از چند ماه قبل منابع ازمون (شامل نام کتاب و نویسنده و...) رو وزارت علوم اعلام میکنه براشون و اونها هم همونا رو می خونند و تمام!
و الان ما هم ....توی اتاقم پر از کتابه و باز طراحان محترم سوالا رو از ناکجاآباد طرح می کنند! Dodgy