تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

Re: RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hoomanab - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  1استرس جدید به استرسم اضافه شده؛حس میکنم چشام داره لوچ میشه از بس درس خوندم

من الانمو با عکس ۵ ماه پیش مقایسه میکنم، شبیه چینیا شدم Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - AEM4949 - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ ب.ظ

لذت بخشترین بخش درس خوندن ، تموم کردن یک کتاب هست ، ولی از اون باحال تر موقع پاره کردن خلاصه ها بعد مرورشون هست.خدایی خیلی حال میدهBig Grin

Re: RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hoomanab - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  مدرسان و غلط های همیشگیشم گریبان ما رو گرفت، یه سوال ۲ تا گزینه یکی بود! ساختمانش مفت بود بیش از حد، معماری منطقی به نظرم سخت اومد
پارسه خوشبختانه تو تایپ فقط یکی دوتا غلط داشت. تا بررسی کنیم ببینیم تو مفهمومات چند تا داشته
فکر کنم مدرسان شبیه سازی غلطهای تایپی کنکور را بیشتر انجا میده

پارسه این آزمون علاقه وافری به گزینه های ۴ و۳ نشون داد در حدی که ۶ تا سوال الگولش جوابش اینجوری بود تو هوش
۴
۴
۳
۳
۳
۳
پاسخناممو دیدم ، همش ۴ و ۳ زده بودم

دروس مشترک سال ۸۷ اگه اشتباه نکنم،(سراسری) ۷ تا سوال گزینه ۱ بود. اونم مشترک!

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۶ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  یک ساعت در روز برو بدن سازی سبک کار کن.

من هر دو روز یه نخ جلو بازو میزنم Heart Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hoomanab - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۶ ب.ظ

امروز کوله باشگامو گذاشتم تو ماشین، بعد آزمون یه راست رفتم باشگاه. الان در حال پروازم از خوشحالی. مثل این معتادا که بعد ۵ ماه بهشون مواد میدن Big Grin
نعشه نعشه ام Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - nazanin_sh - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۶ ب.ظ

میدووووونم مییییدووووووونم سوالام آبکی هستن. شک کردم به خودم که چطوری الگوریتم ۱۷/۵ شدم!!!

حالا اساتید میشه لطفا اینو جواب بدید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masume_ml - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ب.ظ

بچه ها یکی جواب ای تی پارسه رو بزاره مرسی

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۹ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۹ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  من فقط دو دقیقه طول کشید تا ببینم اون شمارنده self start هست یا نه

اِ پارسه هنوز self stat میده؟ Big Grin پارسال تک تک آزموناش میومد. گاهی یه آزمون ۲ تا. خیلی خنده بود. Big Grin
امسال که دهن ما رو سرویس کرد. شمارنده میده فقط ۱و۲و۳ میشماره و بعد باید ۵ تا عدد دیگه بذاری تو شمارنده ببینی سرنوشتشون چی میشه

دوستانی که به هوش هستند یه نیگا به این سوالای آزمون امروز پارسه بندازن بلکه فرجی شد برام

الگوریتم گاشینگ معمای ۸

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

احتمال شرطی

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - minami - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۴ ب.ظ

خیلی ناراحتم Sad آزمونم افتضاح شده، اگه امسال هم خراب شه، ۳ سال وقت و زندگیم رفته، چرا اینجوری شد آخه Sad(((((((((((((

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masume_ml - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۳ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۴ ب.ظ)minami نوشته شده توسط:  خیلی ناراحتم Sad آزمونم افتضاح شده، اگه امسال هم خراب شه، ۳ سال وقت و زندگیم رفته، چرا اینجوری شد آخه Sad(((((((((((((

اصلا ناراحت نباشید اگه کنکورای سالهای پیش رو زده باشید میبینید چقدر سبک سوالاتشون فرق داره . پارسه فقط رو یه سری سوال خاص متمرکزه . اگه درس خوندید حتما نتیجه شو می بینیدSmile موفق هستیم

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Mehrdad7soft - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۴ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  مدرسان و غلط های همیشگیشم گریبان ما رو گرفت، یه سوال ۲ تا گزینه یکی بود! ساختمانش مفت بود بیش از حد، معماری منطقی به نظرم سخت اومد
پارسه خوشبختانه تو تایپ فقط یکی دوتا غلط داشت. تا بررسی کنیم ببینیم تو مفهمومات چند تا داشته
فکر کنم مدرسان شبیه سازی غلطهای تایپی کنکور را بیشتر انجا میده

پارسه این آزمون علاقه وافری به گزینه های ۴ و۳ نشون داد در حدی که ۶ تا سوال الگولش جوابش اینجوری بود تو هوش
۴
۴
۳
۳
۳
۳
پاسخناممو دیدم ، همش ۴ و ۳ زده بودم

دروس مشترک سال ۸۷ اگه اشتباه نکنم،(سراسری) ۷ تا سوال گزینه ۱ بود. اونم مشترک!

دیگه از این خبرا نیست من یه نگاه سر سریع کردم دیدم تقریبا سال‌های اخیر کنکور سراسری سوالا پخشن مثلا ۸ ج ۸ ب ۷د ۷ الف تقریبا هم پخش بودن تو پاسخنامه این که گفتم مشترک بود حالا من فقط یک نوع دفترچه دیدم ۴ دفترچه دیگه چک نکردم احتمالا اونا هم همینه

اینجوری فکر کنم جلوی خطی‌ زدن شانسی خواستن بگیرن

البته من یک بار درس استراتژیک تستی تمام بود نخونده ۱۷ شدم و گزینه هارو فقط شانسی هرکدوم حسم میگفت درسته زدم

۱۵ و ۱۴ اینا هم داشتیم اما اونجا نمره منفی‌ نداشتSmile) کنکور میترسم ریسک کنم شاید سر معماری کردیم اینکارو

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masume_ml - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  صب بیدار شدم با یه قلب درد فاجعه اصلا استرس ندارم نمیدونم مشکل از کجاس کل قفسه سینم و کتف چپم تیر میکشه خلاصه خوبی بدی دیدی حلال کنیدConfusedدردش آروم بشو نیس دکترم که هیچی نمیفهمهHuh

همون استرسه اومده دیگه خواهر . به فکر ارامشت باش گل گاو زبون بخور Smile

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - e2000 - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۷ ب.ظ

"اگر فکر می کنید شما می توانید، و یا فکر می کنید نمی توانید، در هر صورت حق با شماست!" هنری فورد

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Mehrdad7soft - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۶ ب.ظ

باز این طراح سوال سیستم عامل مدرسان سوال قشنگ داد اما تو حل کردن گاف داده سوال ۹۱ اندازه قاب ۲ به توان ۲۰ بعد این اندازه آفست برابر بیت کنترلی گرفته؟!!!!!

سوال ۴۷ ساختمان و طراحی چرا طراح گره مبدأ مشخص نکرده

تازه اگه از s شروع کنه اون ۳تا گره t u v پیمایش نمی‌کنه این اصلا یه نکته هست که ممکن است dfs با شروع از بعضی‌ گره‌ها تمامی‌ گره هارو پیمایش نکنه

سوال ۵۸ : تا اونجا که من یادمه arp برای یافتن آدرس فیزیکی‌ ماشین بود که آدرس ip داشت بعد اینکارو داخل شبکه محلی انجام میداد

کلا ARP,RARP بسته هاشونو روی فریم لایه فیزیکی‌ قرار میداند این بسته به صورت فراگیر محلی پخش میشند و توسط مسیریاب‌ها انتقال نمییابند

به نظر من الف هم غلطه
سوال ۵۵ نرخ :بیشتر m شبیه میکرو هستش شکلش تا مگا این فکر کنم از عمد گذاشتن

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - good-wishes - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۷ ب.ظ

دوستان با توجه به اینکه برخی سوالاتی که اینجا یا خصوصی از من پرسیده میشه رو میشه با امکان جستجو در مانشت پیدا کرد و اغلب دوستان با اون بخش چون زیاد کار نکردن راحت نیستن، نظر شما رو به این تاپیک جلب میکنم.