تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - ایزدی - ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۷ ب.ظ

۱۴/۸۲ اخه پسر نبودیم مخ مدیر گروه عزیز دکتر ... رو بزنیم Sad باور کنید پسرا بیشتر مخ استادا رو می زنن

اگر شانسه من خوش شانسه الان یکی از ارادتمندان مدیرگروهمون اینجاست ...

پارسال به معدل من ۲۳ صدم اضافه کرده بودن ... بسته به دانشگاه ضریب می خورید

بچه ها امضای منو دارید؟؟؟ من الان کلی مدته شدم شبیه نفر پایینیه همه ش می گم اگر قسمتم بود قبول شم باید پارسال قبول می شدم حتما

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - bermoda14 - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۰ ب.ظ)bermoda14 نوشته شده توسط:  از بچه های آی تی پارسه،میشه درصد ها و رتبه خودتون یا نفر اول تو ۱۰۰% دوم رو بزارین واسه مقایسه می خوام.Shy
یعنی هیچ کدوم از بچه های پارسه نیست ک رتبش خوب باشه درصدشو بزاره؟؟؟AngryUndecided

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - pooyaa - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۱ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۸ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۶ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  هر دانشگاهی یه ضریب داره که بر اساس اون حساب میشه

پس چرا توی شاگرد اولی این ضریب رو حساب نمیکنن!؟ مثلا طرف شاگرد اول یه دانشگاه غیر انتفاعی بوده، تونسته با ۱۰۰۰ شبانه دانشگاه تهران بیاره...

نمیدونم والا...
خدایی این قانون شاگرد اولی جز مزخرف ترین قانونهایی هست که تو عمرم دیدم :| :|

گفتی شاگرد اولی :|
شاگرد اولی یکی از اون مواردی هست که اگر با شاگرد اولی بری شریف یا تهران یا امیرکبیر بچه های دیگه حسابی بهت تیکه میندازنBig Grin (واقعا دمشون گرم)

شاگرد اول ما که زیر چادر با تقلبهای روبرگش میخواستید بیاید ببنید چیکار میکنه :| بعد استادام که اصلا مراقبش نبودن-میگفتن این درسش خوبه و اصلا اهل تقلب نیست و تقلب نخواهد کرد!! اما دریغ :|:|

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - e.shrm - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۰ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ب.ظ)bermoda14 نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۰ ب.ظ)bermoda14 نوشته شده توسط:  از بچه های آی تی پارسه،میشه درصد ها و رتبه خودتون یا نفر اول تو ۱۰۰% دوم رو بزارین واسه مقایسه می خوام.Shy
یعنی هیچ کدوم از بچه های پارسه نیست ک رتبش خوب باشه درصدشو بزاره؟؟؟AngryUndecided

نتیجه اش یه ساعت دیگه میاد خب!

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۱ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۶ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  هر دانشگاهی یه ضریب داره که بر اساس اون حساب میشه

پس چرا توی شاگرد اولی این ضریب رو حساب نمیکنن!؟ مثلا طرف شاگرد اول یه دانشگاه غیر انتفاعی بوده، تونسته با ۱۰۰۰ شبانه دانشگاه تهران بیاره...

نمیدونم والا...

شاگرد اولی یکی از اون مواردی هست که اگر با شاگرد اولی بری شریف یا تهران یا امیرکبیر بچه های دیگه حسابی بهت تیکه میندازنBig Grin (واقعا دمشون گرم)

شاگرد اول ما که زیر چادر با تقلبهای روبرگش میخواستید بیاید ببنید چیکار میکنه :| بعد استادام که اصلا مراقبش نبودن-میگفتن این درسش خوبه و اصلا اهل تقلب نیست و تقلب نخواهد کرد!! اما دریغ :|:|

والا ما چادری هستیم ، چادری هامون اهل تقلب نیودن. وگرنه تقلب کردنو همه بلدن.
شاکرد اولای ما که الان دارن با سهمیه بدون آزمون علم و صنعت و امیرکبیر میخونن ، چادری هم نبودن.
یک کم دقت کنید چی میگید.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - *afsoon* - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ ب.ظ

سلام
دوستان مدرسانی نیازمند همفکری شما عزیزان
هر چه سریع تر به
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - iammiti - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ب.ظ

Smile)تا صفحه ۷۶ جنگ میشه اگه بخواید ادامه بدید
همه شاگرد اول متقلب نیستن
۴سال زحمت کشیدن...حق دارن بعضیاشون

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - pooyaa - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۰ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ب.ظ)bermoda14 نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۰ ب.ظ)bermoda14 نوشته شده توسط:  از بچه های آی تی پارسه،میشه درصد ها و رتبه خودتون یا نفر اول تو ۱۰۰% دوم رو بزارین واسه مقایسه می خوام.Shy

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۱ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  

نمیدونم والا...

والا ما چادری هستیم ، چادری هامون اهل تقلب نیودن. وگرنه تقلب کردنو همه بلدن.
شاکرد اولای ما که الان دارن با سهمیه بدون آزمون علم و صنعت و امیرکبیر میخونن ، چادری هم نبودن.
یک کم دقت کنید چی میگید.

اهل کل کل نیستم و دوست هم ندارم ادامه پیدا کنه...
اما:
شما بیشتر دقت کنید!!
من گفتم "شاگرد اول ما" ...
درمورد دیگران نحرفیدم!!
درمورد این جملم:
"شاگرد اولی یکی از اون مواردی هست که اگر با شاگرد اولی بری شریف یا تهران یا امیرکبیر بچه های دیگه حسابی بهت تیکه میندازنBig Grin (واقعا دمشون گرم)"
اینو از خیلی از فامیلهای نزدیک نزدیک! که بچه های اون دانشگاهها هستن میشنوم(از یکی دونفرم نشنیدم!)
درمورد دیدگاه بچه های شریفم: تابستون همین امسال درمورد رتبه اولی ۱تاپیک باز شد-اونجاام میتونید دیدگاههای بچه های شریف رو ببیینید!!

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - atenaa - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۷ ب.ظ

خدا کنه معدل بالای ۱۷ یه دردی از دردای من دوا کنه
من ک فکر نمیکنم اونقدری هم اثر گذار باشه

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - windmove - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ب.ظ

بچه ها حرف ناامیدی و فکر ناامیدی و استرس و نمی تونم و نمیشه و ... نداریمBlush
یه هفته دیگه همه قیافه ها این شکلیه...
[تصویر:  244087_success.jpg]

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - bermoda14 - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۰ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ب.ظ)bermoda14 نوشته شده توسط:  

آها،زودتر بگو خبAngryTongue
اما اومد پیلیز حداقل یکی درصدا و رتبشو بزاره. مرسی

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ب.ظ

فکر کنم همه رفتید ستایش را ببینید که انقدر اینجا خلوت شد

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۳ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  فکر کنم همه رفتید ستایش را ببینید که انقدر اینجا خلوت شد

نه خداییش دیگه باز هرکی اون باران رو نگاه میکرد میشد بهش حق داد
ولی این یکی دیگه هیچ جذابیتی نداره (من صداشو میشنوم تو اتاق Big Grin )

دوستان کسی نصیری این جا هست؟؟؟ Undecided

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - explorer - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۳ ب.ظ

آقا از پشت گردنم تا ته ستون فقراتم درد میکنه Sad
از بس که خیمه میزنم رو برگه Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - iammiti - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۴ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  فکر کنم همه رفتید ستایش را ببینید که انقدر اینجا خلوت شد
:|
فک کن بیگ بنگ گرفتم از صب نگا نکردم :|
men at work دو هفته ندیدم Smile)
من برم اینارو نگاه کنم Smile)

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - kh.jafarzade - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۹ ب.ظ

درود...
به دل گفتم کدامین شیوه دشوار است انجامش!!!؟؟؟
نفس در خون دمیدو گفت.. پاس آشنایی ها ... !
این روزا به این فکر میکنم که انسان در اجتماع چقدر بیشتر برای موفقیت خودش و به تبع اون همه تلاش میکنه...
ممنونم از همتون بخاطر حضورتون...
اینجا بابل (بندپی غرب) ۱۰ کیلومتری جنگلهای سرسبز ....داره برف میاد پدیده ای نادر در شهره همیشه بارونی ...SmileSmile