تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - e.shrm - 12 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ب.ظ

یعنی اونقدری که من برای بعد از کنکور برنامه ریزی کردم ، اگه یک دهم این برنامه دقیقو میزاشتم برای کنکور ، یه ضرب بودم شریف. والا!

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 12 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ ب.ظ

آقو داغونه داغونم.
آقو ما یبار رفتیم کنکور شرکت کنیم اومدن ما رو گرفتن گفتن کارتت مال خودت نیست.
خلاصه ما رو گرفتن بردن زندون ۶۴ سال زندونی کشیدیم. آقو داغونم کردن آقو...
بعد محروممون کردن گفتن باید همه سِوادمونم پس بدی.خلاصه آقو مغزمون و عمل کردن که سِوادمون و پس بگیرن مغزم ریخت پایین آقو.... آقو اصن داغونمون کردن. نمیدونی چیکارمون کردن آقو....

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - iammiti - 12 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ

(۱۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  آقو داغونه داغونم.
آقو ما یبار رفتیم کنکور شرکت کنیم اومدن ما رو گرفتن گفتن کارتت مال خودت نیست.
خلاصه ما رو گرفتن بردن زندون ۶۴ سال زندونی کشیدیم. آقو داغونم کردن آقو...
بعد محروممون کردن گفتن باید همه سِوادمونم پس بدی.خلاصه آقو مغزمون و عمل کردن که سِوادمون و پس بگیرن مغزم ریخت پایین آقو.... آقو اصن داغونمون کردن. نمیدونی چیکارمون کردن آقو....
یه بخشی هم باید باشه که کتکت زدن Smile) اصن له له نشی فایده نداره Smile)

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - bermoda14 - 12 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ

اساتید یه سوال داشتم
اول اینکه نخندین بعد اینکه
آیا O(log n) = O(log n/x) =O(log n^x) o ?
x عدد ثابت

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ ق.ظ

بله هر سه تا تساوی درسته

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ق.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ق.ظ)ایزدی نوشته شده توسط:  نقل قولو بی زحمت بردارید که من ارسالمو حذف کنم

اصلا همه چیزو پاک کردم Wink فدای سرت

Re: RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ق.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ق.ظ)ایزدی نوشته شده توسط:  نقل قولو بی زحمت بردارید که من ارسالمو حذف کنم

اصلا همه چیزو پاک کردم Wink فدای سرت

من دیدم ! حق سکوت میگیرم حرف نمیزنم!B-)

Sent from my ME172V using Tapatalk

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نارین - ۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ق.ظ

بچها خبر داغ دارم همین الان اینجا زلزله اومد ما کم استرس داریم زلزله هم میاد

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - nazanin_sh - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ق.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۴ ق.ظ)ایزدی نوشته شده توسط:  به روی خودتون نیارین
حالا من ی حرفی زدم چرا جدی می گیرید
Big Grin
می گم امسال اصلا اماده نیستم همینو میگم
Sad

Big Grin
حالا ن که کلا همیشه اماده بودم
یکی منو شطرنجی کنه

عزیزم فدای سرت که آماده نیستی. در ضمن شما که هنوز کنکور ندادی که ببینی آماده ای یا نه؟ سوالای کنکورو که دیدی. کاملا غیر قابل پیش بینین( البته جواباشونBig Grin) ممکنه همون چیزایی که تو خوندی بیاد. تازه هنوز فرصت داریم. این ۳ ،۴ روزو رفع اشکال کن ان شاءا... که همه چیز به خوبی رقم میخوره حتی اگه ما خیرش رو درک نکنیم....
توکلت به خدا باشه

Re: RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ ق.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ق.ظ)نارین نوشته شده توسط:  بچها خبر داغ دارم همین الان اینجا زلزله اومد ما کم استرس داریم زلزله هم میاد

اینجا کجاست؟ اینجام داره برف میاد! امیدوارم دیگه نیاد،

Sent from my ME172V using Tapatalk

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ق.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  من دیدم ! حق سکوت میگیرم حرف نمیزنم!B-)

ماهی گیریت از آب گل آلود و عشقه
ایول Big Grin

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ق.ظ)نارین نوشته شده توسط:  بچها خبر داغ دارم همین الان اینجا زلزله اومد ما کم استرس داریم زلزله هم میاد

شما کجایی؟

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - good-wishes - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ق.ظ

طرفداران PES,FIFA لیگ فجر در راهه
گفتم شاید برا بعد کنکور بخواهید شرکت کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۴ ق.ظ

سیستم عامل تست زدن کار الکی هست! فقط کافیه کتاب حقیقتو یه بار بخونی اگه تستی رو تونستی بزنی، اونوقت میتونی بزنیش در غیر اینصورت نمیتونی! بد میگم؟ واسه همه درسا اینطوری هست :دی

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ ق.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  طرفداران PES,FIFA لیگ فجر در راهه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خوراکمه PES خیلی وقتم هست بازی نکردم

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ ق.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  طرفداران PES,FIFA لیگ فجر در راهه
بنده که بعد از کنکور میخوام دوباره php کار کنم و کلن بزنم تو کار وب!