تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mehdi.m2 - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  چه حالی میده سیستم سنجش قرو قاطی کرده باشه کنکور یه دو سال بیفته عقب خدایا یعنی میشه؟ Tongue
من به یه ماهشم راضی هستم

بعدش شاید دوباره تمدید کردم Big Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  چه حالی میده سیستم سنجش قرو قاطی کرده باشه کنکور یه دو سال بیفته عقب خدایا یعنی میشه؟
الانم میتونی ۲ سال بری سربازی برگردی کنکور بدی. فکر کن سنجش قاطی کرده :|

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - H3NGAM3H - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ

این تاپیک رو به مراتب بیشتر از سنجش رفرش میکنم : ))
ادامه بدید

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mehdi.m2 - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  این تاپیک رو به مراتب بیشتر از سنجش رفرش میکنم : ))
ادامه بدید
کار خوبی می کنید
با این اوضاع که دوستان پیش می رن احتمالا قبل از سنجش اینجا اعلام بشه کارت ها اومدن Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  چه حالی میده سیستم سنجش قرو قاطی کرده باشه کنکور یه دو سال بیفته عقب خدایا یعنی میشه؟
الانم میتونی ۲ سال بری سربازی برگردی کنکور بدی. فکر کن سنجش قاطی کرده :|

آخه سربازی رفتم دیگه رام نمیدن Big Grin یعنی دانشگاه قبول نشم هیچ جا رام نمیدن هیچ خونه هم رام نمیدن Big Grin
بهونه سربازی ندارم ... ولی خرابی سنجش بهانه خوبیه

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  آخه سربازی رفتم دیگه رام نمیدن Big Grin
خوشبحالت...
هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی!!!!

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ب.ظ

من اینقدر این صفحه رو رفرش کردم دستم خسته شد
یه نرم افزار نوشتم خودش میاد رفرش میکنه پست رو میخونه میخنده سپاس و میزنه دوباره رفرش میکنه Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - deadly_s2 - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  آخه سربازی رفتم دیگه رام نمیدن Big Grin
خوشبحالت...

سعی کن هر جا بیفتی الا مرزبانی Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin اگه افتادی اشکال نداره ها ولی از الان یادت باشه که شفاعت منو بکنی اون دنیا ای شهید عزیزم Big GrinBig Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mohammad.ardeshiri - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۵ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  آخه سربازی رفتم دیگه رام نمیدن Big Grin
خوشبحالت...

که هیچ جا دیگه رام نمیدن؟ شما هم میخوای دیگه خونه نرو زیر پل سید خندان بخواب فکر کن هیچ جا رات نمیدن :|

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - deadly_s2 - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۵ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
خوشبحالت...

که هیچ جا دیگه رام نمیدن؟ شما هم میخوای دیگه خونه نرو زیر پل سید خندان بخواب فکر کن هیچ جا رات نمیدن :|

نه داداش بنده خدا بخاطر سربازی آه میکشه Big GrinBig Grin
ای بسوزه پدر خدمت که سوزاند مارا Big Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - elynn66 - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ب.ظ

من امروز کنکور ۹۲ رو زدم درصدامم اینا شد:
زبان ۶۵%
مشترک ۱۳%
تخصصی ۲۰%
مدیریت ۵۳%

به نظرتون پارسال با این درصدا رتبه ام چند میشده بچه ها؟

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۵ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  که هیچ جا دیگه رام نمیدن؟ شما هم میخوای دیگه خونه نرو زیر پل سید خندان بخواب فکر کن هیچ جا رات نمیدن :|

ها؟ آها ویرایش کردی Big Grin اون واسه قبل ویرایش بود Big Grin خوشبحالت رفتی سربازی. Smile

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  سعی کن هر جا بیفتی الا مرزبانی Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin اگه افتادی اشکال نداره ها ولی از الان یادت باشه که شفاعت منو بکنی اون دنیا ای شهید عزیزم

Sad امیدوارم حداقل بزرگراه بزنن به نامم Sad

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - explorer - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ب.ظ

آقا داستان چیه من سنجشو رفرش میکنم موتور هاردام روشن میشه؟؟؟
نکته سرور سنجش سیستم منه خودم خبر ندارم
نیگا، به این میگن امنیت هیشکسم حتی حدس نمیتونه بزنه که سیستم من سرور سنجشه

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - fulgent - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۵ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
خوشبحالت...

این پسرایی که میگن با سربازی رفتن دو سال عمرمون تلف میکنیم،
انگار تا قبل سربازی تو کتابخونه کنگره آمریکا مشغول پژوهش بودن!!!!!!Big Grin

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - mehdi.m2 - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۵ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
خوشبحالت...

این پسرایی که میگن با سربازی رفتن دو سال عمرمون تلف میکنیم،
انگار تا قبل سربازی تو کتابخونه کنگره آمریکا مشغول پژوهش بودن!!!!!!Big Grin
تو کتابخونه که نه ولی برای وزارت دفاعش پروژه انجام می دادیم Big Grin

پ.ن: فقط بزارید کنکورم رو بدم ارزو بدل نمونم بعد بیاید منو ببرید Sad