تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - deadly_s2 - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  میگم دوستان این سوالا ۹۲ چرا انقدر متفاوت بوده نسبت به باقی سالا!
این سوالا که الگوریتم تصادفیه و نمیدونم فرش کنید با احتمال یکسان همه چی پخش میشه اینا از کجا اومده؟!؟!؟!؟ من تا حالا همچین چیزایی ندیدم . چیکارشون کنم؟Huh

آزمون ۹۲ افتضاح بود.

کلا ۹۲ از ۹۱ و ۹۰ یکمی بهتر بود، البته فکر کنم چون من از ۸۸ و ۸۹ شروع کردم وقتی این ۹۰ و ۹۱ رو دادم یکم شوکه شده بودم Big Grin
اما کلا ۹۲ الگوریتم و شبکه تخیلی اومده بودن، سیستم عامل و پایگاه که ۹۰و۹۱ ناجور اومده بودن خوب اومده بودن.(من کلا گسسته نمیزنم)

درکل چیزی که من فهمیدم اینه که حداقل دو درس فوق العاده سخت میاد تو کنکور ۹۳ چون تو ۹۰و۹۱و۹۲ همینطور بود، پس از الان آماده باشین و تا فهمیدین یه درس سخته بیخیالش بشین و بعدا برید سراغش

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masume_ml - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  میگم دوستان این سوالا ۹۲ چرا انقدر متفاوت بوده نسبت به باقی سالا!
این سوالا که الگوریتم تصادفیه و نمیدونم فرش کنید با احتمال یکسان همه چی پخش میشه اینا از کجا اومده؟!؟!؟!؟ من تا حالا همچین چیزایی ندیدم . چیکارشون کنم؟Huh

آزمون ۹۲ افتضاح بود.

اصلا نیازی نیس کاری کنی . همین طوریه، همه همین هستن بی خیال باش ۹۲ نسبت به سالای دیگه واسه همه متفاوت بوده موفقیمSmile

ای بابا از دست این سنجش

باید بار و بنه سفر رو بندم Coolخوش به حالتون که شهرتون حوزه ی کنکوره Undecided

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - friends - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ب.ظ

ترافیک ملتیو دارن حروم میکتننن فک کنم سنجش از isp ها درصد میگیره Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ب.ظ

از بی حوصلگی هنرمند شدم :|
اثر من، اکنون روی تخته وایت برد Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - good-wishes - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ب.ظ

سنجش الان به من زنگ زد گفت این کارمندمون میخواد کارتها رو بذاره اما خطا میده:
"در حال حاضر به علت ازدحام جمعیت ، سرور پذیرای شما نمیباشد ، لطفا بعدا مراجعه فرمایید "

گفت به بچه های مانشت بگو قربون دستتون یه لحظه این خرخره سنجش رو ول کنید مام وارد شیم کارتها رو بذاریم Tongue

نحوه ویرایش معدل :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
جهت پرت کردن حواس داوطلبان از سنجش Tongue

باز این خوبه که . از من میشنوید برید عصر بیایید چون پارسال وقتی سایت برا گرفتن کارت فعال شد یهو ، اما برا یه عده کارت نمیداد ! کلی به سختی و بعد از گذشت ساعتها یه عده تونستن کارتشون رو بگیرن

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - H3NGAM3H - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  از بی حوصلگی هنرمند شدم :|
اثر من، اکنون روی تخته وایت برد

شدیدا منو به فکر واداشت!
دنیایی از حرف های نگفته ... :دی

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - niloofar_68 - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ب.ظ

تیکه تیکه شی سنجش Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - kati - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  چه حالی میده سیستم سنجش قرو قاطی کرده باشه کنکور یه دو سال بیفته عقب خدایا یعنی میشه؟ Tongue

هیـــــــــع Big Grin باحال بود .... Tongue

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  از بی حوصلگی هنرمند شدم :|
اثر من، اکنون روی تخته وایت برد Smile

Print Screen زدی ؟؟؟ چقد کیفیتش خوبه Big Grin

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - srmarjani - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ب.ظ

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  میگم دوستان این سوالا ۹۲ چرا انقدر متفاوت بوده نسبت به باقی سالا!

آزمون ۹۲ افتضاح بود.

کلا ۹۲ از ۹۱ و ۹۰ یکمی بهتر بود، البته فکر کنم چون من از ۸۸ و ۸۹ شروع کردم وقتی این ۹۰ و ۹۱ رو دادم یکم شوکه شده بودم Big Grin
اما کلا ۹۲ الگوریتم و شبکه تخیلی اومده بودن، سیستم عامل و پایگاه که ۹۰و۹۱ ناجور اومده بودن خوب اومده بودن.(من کلا گسسته نمیزنم)

درکل چیزی که من فهمیدم اینه که حداقل دو درس فوق العاده سخت میاد تو کنکور ۹۳ چون تو ۹۰و۹۱و۹۲ همینطور بود، پس از الان آماده باشین و تا فهمیدین یه درس سخته بیخیالش بشین و بعدا برید سراغش

شانس ما باشه گیرشون میوفته رو منطقی و معماری کامپیوتر و خلاص
دو ساعت باید سعی کنم جوری کیک و ساندیسو بخورم که حوصلم سر نره.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - zoltrix_66 - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ب.ظ

احتمالا منظورشون از ۱۳ بهمن این بوده:
۱۳ بهمن ساعت ۱۱/۵۹ دقیقه شب.ما منظورشونو بد برداشت کردیم.

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Mehrdad7soft - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ب.ظ

من فقط درصد زبان و مدیریت شما داشتم برام کافی‌ بود الباقی خودم معمولا بالا ۴۰ میزنمSmile)

به دلیل خاص نرسیدم مدیریت بخونم Sad(
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ب.ظ)elynn66 نوشته شده توسط:  من امروز کنکور ۹۲ رو زدم درصدامم اینا شد:
زبان ۶۵%
مشترک ۱۳%
تخصصی ۲۰%
مدیریت ۵۳%

به نظرتون پارسال با این درصدا رتبه ام چند میشده بچه ها؟

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - unicornux - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ب.ظ

یجور سایت سنجش و رفرش میدم که انگار قراره سوالات و بزاره!

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - srmarjani - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ب.ظ

ساعت یک و نیم شد.
مملکته داریم؟

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosseintapesh - 13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ب.ظ

ساعت ۱:۲۸